מזגן מקצר

תיקון מזגן מקצר


 איך תדעו שהמזגן שלכם מקצר ומה לעשות במצב זה?

 

מזגן הוא אולי אחד ממוצרי החשמל הפועלים שעות על גבי שעות בביתכם, בחודשי החורף הקרים או בימים החמים והשרביים של הקיץ. הפסקה של פעילות המזגן או הפסקה של פעילות כל מכשירי החשמל בבית בשל מזגן מקצר, יכולה להביא לסבל ותסכול רב, במיוחד במזג אוויר קיצוני. בין אם יש לכם מזגן אלקטרה מקצר, מזגן טדיראן מקצראו מזגן טורנדו מקצר, באתר "FixitNow מזגנים", תוכלו למצוא בעלי מקצוע לעבודות של תיקון מזגן מקצר, בכל מוקד בארץ ובמחירים הזולים ביותר.

 

טכנאי מזגנים מוסמך לתיקון מזגנים מקצרים, בעיות חשמל ופחת

פתרון כל סוגי תקלות החשמל במזגנים
תיקון מזגנים מקצרים מהיום להיום מענה 24/7

תיקון בעיות מזגן מקצר בקירור או בחימום
 
החל מ - 250 ₪

15 שנות ניסיון בתיקון והתקנת כל סוגי המזגנים
תיקון מזגן מקצר בקירור - מקצר את כל הבית
שירות בפריסה ארצית!

להתייעצות וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 
055-9379-389

 

סיבות למזגן מקצר – תקלות נפוצות

 

מערכת המזגן הינה מערכת סגורה בעלת מספר רכיבים עיקריים המחוברים ביניהם בעזרת מערכות עזר שונות. התקלות הגורמות למזגן מקצר יכולות להופיע כמעט בכל אחד מרכיבי המזגן, החל מחוטים חשמליים שאינם מחוברים כראוי, חוטים רפויים או משוחררים  אשר גרמו להתחממות החוטים. רכיב נוסף אשר יכול לגרום לקצר במערכת המיזוג הוא מדחס לקוי או מנוע בעייתי, ליקויים במדחס, דליפת שמן למשל, קורוזיה רבה שאוכלת את גוף המדחס, או מדחס שנשרף. המזגן שלכם מקצר? הזמינו תיקון מזגן עוד היום במחיר נוח ללא תחרות.

תיקון מזגן מקצר

סיבות נוספות לקצר - קבלים, רטיבות, גז ועומס יתר

קבלים - תקלה בכבל, שריפה של כבל, או חוטים רפויים ומשוחררים. גז מזגנים - כמות מוגזמת של גז מזגנים עלולה ליצור עומס יתר או לחלופין חוסר גז המוביל להתחממות הקבלים. מאוורר פנימי או חיצוני לא תקין. דליפת מים בתוך המזגן - דליפת מים בסוללת המזגן יכולה בהחלט לגרום לנזקים חשמליים שונים. במקרה של מזגן מקצר בגשם, יתכן מאוד שחדרו מים למערכת החשמל והמעבה לא עמד בכמויות הגדולות. הפופולרי ביותר זה עומס יתר, אשר גורם לאפקט של מזגן מקצר אחרי כמה דקות או מזגן מקצר בהדלקה. המזגן הוא צרכן גדול של חשמל ולכן לפעמים לא נוכל להפעיל אתו הרבה מוצרי חשמל. קצר מעומס, קורה כאשר אחד או יותר ממרכיבי המזגן, לא תקינים חלקית וצריכת החשמל של אותו רכיב גורמים לעליית הזרם הנצרך מהחשמל המזין אותו. יחד עם זאת רצוי לציין, שיש מזגנים חדשים, בטכנולוגיה חדשה, אשר מאוד חסכוניים וממעטים לגרום לקצר.

האפקטים של רכיבים לא תקינים או בלויים

מזגן מקצר זו תופעה מוכרת והיא יכולה להיגרם מכמה סיבות. מכיוון שמזגן מורכב מהרבה חלקים מכניים ומנועים, כל תקלה בכל חלק יכולה לגרום לקצר במזגן. אפקטים של רכיבים לא תקינים יכולים להביא למצב של מזגן מקצר בחימום או מזגן מקצר בחימום. צריך להפריד בין שני סוגים של קצר. יש קצר שבו מזגן מקצר את כל הבית אשר נגרם בדרך כלל בגלל נגיעה של פזה בגוף של המזגן ובדרך כלל ייגרם בגלל תזוזה חוטים שנשרפו או אפילו נאכלו על ידי חיות מסוימות או כל סיבה אחרת שגרמה לבידוד לרדת מהכבל החשמלי. הסוג השני, קצר של המזגן בלבד, מצביע בדרך כלל על תקלה שקימת בחלק חשמלי.

בדיקת מערכת חשמל במזגן מקצר

איך להיות בטוחים שהמזגן הוא זה שמקצר?

חשוב להבין שאותן הסיבות יגרמו לאותם אפקטים של מזגן רצפתי מקצר, מזגן מרכזי מקצר, מזגן מפוצל מקצר, או מזגן עילי מקצר. מערכת החשמל קיימת כהגנה ולכן אם מזגן מקפיץ חשמל, זה סימן שמערכת החשמל תקינה וכנראה הגיע הזמן לקרוא לטכנאי מזגנים שיאתר את התקלה. כדי שתהיו בטוחים שיש אפקט של מזגן מקצר בהדלקה, הורידו את המפסקים בארון החשמל ולאחר מכן העלו את הפחת חזרה. לאחר מכן,  נסו להעלות כל פעם חצי אוטומט אחד וחכו לראות האם החשמל קופץ. בכל מקרה של תקלה, רצוי לא לנסות לתקן את הבעיה בעצמכם אלא להזמין איש מקצוע.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389