תיקון מזגן מיני מרכזי

תיקון מזגן מיני מרכזי

הסיבות ל-6 הבעיות הנפוצות

מפעם לפעם כולנו נתקלים בתקלות במכשירי החשמל השונים שלנו ולרוב אין לנו בעיה לחכות יומיים-שלושה עד שנדאג לתקן אותן. עם זאת, כשתקלה מתרחשת במזגן מיני מרכזי בבית או במשרד, בייחוד בימי הקיץ החמים או החורף הקרים, יש צורך לתקן אותה בדחיפות שכן בלעדיו כל בני הבית או המשרד פשוט סובלים! תיקון מזגן מיני מרכזי אינו צריך להיות גזירה משמים, משום שהטכנאים שלנו יכולים לעזור לכם לפתור את התקלה בכל שעה ובכל מקום, והכי חשוב – במחיר הזול ביותר! כאן תוכלו לאתר את הבעיה שלכם, את הסיבות לה ואת דרכי הטיפול בה.

תיקון מזגן מיני מרכזי במחיר מדהים!
החל מ150 ₪
תיקון מזגנים מיני מרכזיים מהיום להיום
- שירות לקוחות 24/7 - זמינות מיידית
- מטפלים בכל סוגי התקלות של כל המותגים
- מתן שרותי תחזוקה וטיפול שוטף במזגנים מיני מרכזיים
-תיקון מנוע ואיתור דליפות גז במזגן מיני מרכזי
נותנים שירות לטיפול בתקלות של כל החברות המובילים:
15 שנות ניסיון בתיקון כל סוגי המזגנים
אלקטרה, תדיראן, טורנדו, סמסונג ומיצובישי
שירות בפריסה ארצית רחבה

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9379-389

תיקון פילטר במזגן מיני מרכזי

1. מזגן מיני מרכזי דולף

מזגן מיני מרכזי מטפטף לאחר כיבוי או בזמן שהוא עובד זו בעיה שנתקלים בה בעיקר בעונת הקיץ החמה, בה משתמשים במזגן במשך שעות רבות גם ביום וגם בלילה. אם יש לכם נזילת מים ממזגן מיני מרכזי יתכן שהפילטרים היו מלוכלכים ולא עברו ניקוי תקופתי, ובמקרים אחרים יכול להיות שלכלוך חדר לצנרת המזגן או שישנה תקלה במאייד. כך או כך, מזגן מיני מרכזי מטפטף לא צריך להבהיל אתכם משום שניתן לפתור את הבעיה בזול ובמהירות. מחיר תיקון נזילה במזגן מיני מרכזי עומד על 250-500 שקלים בהתאם לסוג הטיפול הנדרש, וטכנאי שלנו יוכל לאתר ולתקן את התקלה תוך זמן קצר וגם ללמד אתכם כיצד תוכלו למנוע אותה בעתיד.

2. מזגן מיני מרכזי לא מחמם / מקרר

תיקון מזגן מיני מרכזי לא מחמם או תיקון מזגן מיני מרכזי לא מקרר מתבצע לאחר שווידאתם שכל החלונות בבית סגורים ושהשלט לא מכוון לטמפרטורה או מצב שאינם נכונים. אם אלו לא היו הבעיות, יתכן כי מדובר בדליפת גז ולכן המזגן לא מקרר או תקלה אחרת של מזגן מיני מרכזי שרק מוציא רוח ולא אוויר חם. תיקון דליפת גז במזגן מיני מרכזי הכולל את איתור הבעיה ומילוי גז עשוי לעלות לכם בסך הכל כ- 650 שקלים, אך בהתאם למורכבות המערכת מחיר התיקון יכול להגיע גם ל-2,000 שקלים.

3. מזגן מיני מרכזי מקפיץ חשמל

מזגן שגורם לקצר בבית מצריך טיפול מידי, שכן מדובר בראש ובראשונה בסכנה בטיחותית! מזגן מקצר הוא בדרך כלל תוצאה של בלאי, אך יכול להיווצר גם מעומס של צריכת חשמל ביתית או כתוצאה של בעיה במדחס או סתימה במזגן. מחיר תיקון מזגן מיני מרכזי מקצר עומד על 200-400 שקלים ומצריך טכנאי מזגנים שמתמצא בתחום החשמל, וחברת Fix It Now מזגנים יספקו לכם את הטכנאי שיתקן את הבעיה בצורה בטוחה ויעילה.

4. מזגן מיני מרכזי קופא

אם בבדיקה קטנה של הפילטרים גיליתם שיש עליהם גושי קרח, ככל הנראה מדובר במחסור בגז ויש צורך רק במילוי גז מזגנים ותיקון יעלה 250-600 שקלים, בהתאם לגיל המזגן וכמות הגז שהוא צורך. עם זאת יתכן גם כי מדובר בבעיה אחרת כמו לחץ לא תקין או התעבות של אדים על פילטר המזגן, ועל כן מומלץ להזמין טכנאי מזגנים מוסמך שיוכל לאתר ולתקן את התקלה.

תיקון מערכת מיזוג מיני מרכזית

5. מזגן מיני מרכזי רועש

כמה שתנסו להתעלם ממנו, בסופו של דבר מזגן מיני מרכזי שמרעיש בשעות הקטנות של הלילה יכול להטריף את הדעת, ובמקרה שכזה הבעיה היא לרוב חלקים רופפים. ראשית ודאו שהמסנן יושב במקומו כמו שצריך, ואם זה לא עזר לפתור את הבעיה, נדרש להזמין את הצוות שלנו על מנת לבצע תיקון מזגן מיני מרכזי רועש.

6. מזגן מיני מרכזי לא עובד

והנה הגענו לבעיית הבעיות – המזגן שבק חיים והשאיר אותנו להתמודד עם החום המעיק של הקיץ בלי שום תקווה לשינוי. תיקון מזגן מיני מרכזי לא נדלק מצריך בדיקה מקיפה של טכנאי מזגנים מוסמך על מנת לוודא האם קיימת בעיה במנוע או שמדובר בתקלה חשמלית. במידה שנדרש תיקון מזגן מיני מרכזי לא עובד בשל תקלה בלוח הפיקוד האלקטרוני, מחירו יכול לנוע בין 400-900 שקלים.

כמו שאתם מבינים, קל לזהות את הסיבות לתקלות במזגן מיני מרכזי, צוות הטכנאים שלנו מוודאים שאתם תיהנו מהשירות האמין והזול ביותר שניתן לקבל. חלק מהבעיות האלה תוכלו למנוע בעצמכם אם תדאגו לנקות את הפילטרים באופן קבוע, ובמקרה של אחרות תמיד תוכלו לקבל אצלנו שירות מהיר ויעיל בכל מקום ובכל שעה.

ולסיכום, כמה עולה לנו לתקן מזגן מיני מרכזי

פירוט התקלה - מזגן מיני מרכזי

מחיר תיקון משוער

 מחיר תיקון נזילה במזגן מיני מרכזי סטנדרטי עד 5 יציאות של אלקטרה

מחיר למזגן סטנדרטי עד 3 כ"ס, מחיר לניקוי פילטרים ופתיחת צנרת הנקז של המזגן בלבד

250-500 ₪

כמה עולה תיקון מזגן מיני מרכזי לא מקרר של חברת תדיראן

מחיר התיקון משתנה ביחס לגודל המזגן ולבעיה, המחיר כולל מילוי גז וניקיון מערכת המיזוג

750-2800 ₪

מחיר תיקון בעיית חשמל במזגן מיני מרכזי מקצר של מיצובישי

מחיר תיקון מזגן מיני מרכזי מקצר כתוצאה מבעיית חשמל בחוטי החשמל, החלפת חוט שרוף, החלפת חוט רופף ומקצר, החלפת חוט פגום וכו. המחיר אינו כולל תיקון במדחס מקצר וכדומה.

200-400 ₪

עלות תיקון מזגן מיני מרכזי קופא של חברת טורנדו

תיקון מזגן מיני מרכזי קופא כתוצאה מחוסר גז או סתימה בפילטרים של המזגן

250-600 ₪

כמה עולה לתקן מזגן מיני מרכזי רועש במשרד

הוספת גומיות למנוע המזגן, חיזוק ברגים רופפים, חיזוק מתקן תליית המזגן, בדיקת מיקום פילטרים במזגן מיני מרכזי

150-400 ₪

תיקון מזגן מיני מרכזי לא עובד בכלל

תיקון כללי של מזגן מיני מרכזי שאינו עובד, המחיר מתייחס לבעיות במערכת הפיקוד, מילוי גז, תקלה חשמלית וניקוי פילטרים. המחיר אינו מתייחס לבעיות במעבד או בעיות חמורות יותר.

400-900 ₪

מחיר טיפול ואחזקה שוטפת למזגן מיני מרכזי

טיפול ובדיקה חודשית הכוללת ניקיון פילטרים, בדיקת כמות הגז, בדיקת לחץ, בדיקת טמפרטורה.

200-300 

 
לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנת טכנאי לתיקון מזגנים מיני מרכזיים 
חייגו עכשיו: 055-9379-389

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389