מזגן לא מקרר

תיקון מזגן לא מקרר של כל החברות

 המזגן עובד ועובד אבל לא מקרר? 
תיקון מזגן שאינו מקרר מהיום להיום החל מ-120 ₪

צוות טכנאי מזגנים אמין ומקצועי בפריסה ארצית רחבה וזמינות 24/7

תיקון מזגנים לא מקררים, פתרון בעיות במזגן קופא, מילוי גז

15 שנות ניסיון בתיקון והתקנת כל סוגי המזגנים

שירות בפריסה ארצית

לפרטים נוספים והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

מילוי גז למזגן לא מקרר

המזגן בבית לא מקרר? כל הסיבות ודרכי הטיפול

הקיץ הישראלי מאופיין בימי חום ושרב כבד, וזה גורם לכך שאנשים יושבים עם מזגן דולק במשך רוב, אם לא כל שעות היום והלילה. מזגן עובד אבל לא מקרר או מזגן בקושי מקרר, יכול להביא את השהות בדירה או במשרד לבלתי נסבלת. באתר Fix It Now, תוכלו למצוא מגוון טכנאים מוסמכים בפריסה ארצית ובמחירים נוחים, אשר ישמחו לעזור לכם בכל בבעיה או בעבודת תיקון מזגן לא מקרר.

מחירון תיקון מזגן לא מקרר

תקלות נפוצות למזגן לא מקרר

מחיר משוער

מחיר תיקון מזגן לא מקרר כתוצאה ממחסור בגז

התקלה הנפוצה ביותר המונעת מהמזגן לקרר, טכנאי המזגנים יבדוק האם יש מספיק גז במזגן ויבדוק האם אין דליפה או פיצוץ באחד מצינורות הגז. המחיר כולל מילוי גז מזגנים מכל הסוגים. לא כולל תיקון דליפות גז ושאיבת וואקום.

350-500 שקלים

כמה עולה לתקן מזגן לא מקרר בגלל תקלות במדחס

מדחס לא עובד או מדחס עובד לאט יכולים לגרום למזגן לא לקרר. יש לבדוק את תקינות המדחס ע"י טכנאי מזגנים מוסמך. במקרים כאלו האלטרנטיבה לרכישת מזגן חדש יכולה להיות אטרקטיבית יותר.

החל מ- 500 שקלים

כמה עולה פתיחה של צינורות ניקוז הגורמים למזגן ביתי לא לקרר

פתרון התקלה יתבצע ע"י טכנאי מזגנים בלבד על מנת למנוע פגיעה בצינור הניקוז.

120-250 שקלים

עלות טכנאי מומלץ לתיקון מזגן עילי שאינו מקרר בגלל תקלות חשמליות

בדיקה על ידי טכנאי מזגנים מוסמך בעל ידע וניסיון בתקלות חשמליות במזגנים, סיבות נפוצות לתקלה חשמלית במזגן שלא מקרר: קבל פגום או ישן שהערך שלו ירד, גורם לסיבוב איטי יותר של מנוע המזגן שלא מקרר מספיק.

החל מ- 200 שקלים

מחיר ביקור טכנאי לפתרון בעיית מזגן לא מקרר

תיקון מזגן לא מקרר עד 3 כ"ס כתוצאה מפילטרים מלוכלכים או סתומים. ביקור טכנאי כולל ניקיון כללי של הפילטרים במזגן ופתרון הבעיה.

120-350 שקלים

מהן התקלות שיכולות להוביל למזגן לא מקרר?

התופעה של חוסר קירור יכולה להופיע בכל מותג, כגון מזגן אלקטרה לא מקרר, מזגן תדיראן לא מקרר או מזגן טורנדו לא מקרר. עבור מזגן לא מקרר נורה מהבהבת יכולה להיות אינדיקציה טובה לכך שיש בעיה. במקרים כאלה, חום קיצוני יכול להיות מסוכן לבריאותכם, ולכן כדאי ליצור קשר עם טכנאי במהירות

איך מתבצע תיקון של מזגן שלא מקרר על פי סוג המזגן?

בשל העובדה שישנן סיבות רבות ושונות לכך שמזגן לא מקרר, קשה לשים את האצבע על דרך אחת ויחידה שבה טכנאי מזגנים מתקן מזגן שלא מקרר. עם זאת, ניתן לסקור כמה תקלות נפוצות שמתרחשות במזגנים של מותגים שונים, אותן כבר יצא לנו לתקן אינספור פעמים בעבר. שימו לב שחלק מהתיקונים הינם זולים וחלקם יקרים יותר, והכל תלוי בסוג התקלה – עם זאת יתכן שהמזגן שבבעלותכם יציג תקלה אחרת, לכן מידע זה לא יקבע בוודאות כיצד יתבצע התיקון של המזגן הספציפי שלכם.

סוג המזגן שאינו מקרר

כיצד מתבצע התיקון

איך מתקנים מזגן אלקו לא מקרר מסדרת אינוורטר?

מזגן אינוורטר לא מקרר יכול לספק לטכנאי המזגנים קוד תקלה, שיעזור מהר מאוד להבין מה מקור הבעיה. יתכן שיהיה מדובר בבעיה קלה כמו פילטרים חסומים, אותם בסך הכל יש צורך לנקות היטב, אך מנגד הבעיה עלולה להיות חמורה יותר כמו למשל חסימה בצינור הניקוז. כל בעיה תטופל בהתאם לקוד התקלה שיציג המזגן, וכן בהתאם לבדיקה שיבצע טכנאי המזגנים כדי לוודא שאין עוד תקלה נוספת אשר מונעת מהמזגן לקרר היטב את החלל שבו הוא נמצא.

מה עושים אם מזגן אמקור לא מקרר והוא בן מעל 10 שנה?

 

מזגן ישן לא מקרר לאו דווקא מעיד על כך שהגיע הזמן לזרוק אותו – יתכן מאוד שהבעיה הינה אפילו בשלט של המזגן, שלא מצליח להעביר פקודות לקירור בשל חסימה שקיימת בעינית. אם המזגן הינו ישן מאוד והתקלה שהתגלתה לטכנאי הינה רצינית יותר, לעיתים עדיף פשוט להחליף את המזגן מאשר לתקן אותו, לכן מומלץ שתבדקו את מחירי המזגנים המתקדמים של היום, ולאחר שתקבלו הצעת מחיר מאיתנו תדעו האם שווה לכם לתקן את המזגן שלא מקרר או לקנות אחד חדש.

כיצד מתקנים מזגן מיני אלקטרה לא מקרר?

כדי לתקן מזגן אלקטרה מרכזי לא מקרר או מזגן מיני מרכזי של אלקטרה טכנאי המזגנים יצטרך לפתוח את פתחי המזגן ולוודא גם בצינורות של המדחס שלא קיימת שום דליפת גז, או מנגד – עודף גז, אשר גורם למדחס להיכנס למצב השהייה. במקרה של מחסור בגז צריך פשוט לאטום את הדליפה בעל ידי יצירת ואקום ולמלא גז מחדש, ובמקרה ההפוך, שבו יש יותר מדי גז, טכנאי המזגנים יבצע שחרור עודף גז במזגן.

מה הדרך לתקן מזגן מיני מרכזי תדיראן לא מקרר באופן שווה כל חדר?

אם הבעיה שלכם הינה מזגן מרכזי לא מקרר חדר אחד, סביר מאוד להניח שסך הכל התקפל הצינור השרשורי שמוביל אוויר קר לאותו החדר, משמע זרימת האוויר לפתח המזגן של אותו חדר נחסמה. טכנאי המזגנים יבדוק ויוודא שהצינור לא התנתק מהיחידה המרכזית, ויתקן את הבעיה בזול ובמהירות.

מה עושים במקרה של מזגן לא מקרר טורנדו כשהבעיה היא ביחידה החיצונית?

לעיתים כאשר מזגן לא מקרר מדחס לא עובד הוא הגורם לכך, והבעיה יכולה להיות קשורה למתח חשמלי. אם יש מתח חשמלי אך המדחס לא עובד, ככל הנראה שצריך לתקן או להחליף את המדחס, אך אם המדחס כלל לא מקבל מתח חשמלי, סביר להניח שהבעיה הינה בכרטיס, בקבל או בחוט חשמל שהתנתק – תיקון במצב שכזה יהיה זול באופן שמשמעותי מאשר עלות החלפת מדחס.


 

 

תקלה במזגן לא מקרר

 מחסור בגז

זו אחת מהתקלות הנפוצות ביותר, המונעת מהמזגן לקרר. לעתים גז המזגן יכול לצאת החוצה בגלל פגיעה במערכת הצינורות. זה יכול להיות בגלל בלאי של צינור, או איטום לא תקין וכדומה. בגלל שאין גז במערכת זה יכול לשבש את הפעילות של המזגן וזה יוצר אפקט של מזגן לא מקרר רק מוציא אוויר. במצב כזה, מזמינים טכנאי על מנת שיבצע בדיקה של כמות הגז ובמקרה הצורך יבצע פעולה של מילוי גז למזגן לא מקרר.

האם אתם דואגים לניקיון המזגן?

החשיבות של ניקיון אינה מסתכמת רק בסידור החדר או הבית, אלא גם בתחום המזגנים. פילטרים שאינם נקיים ומלאי אבק, עלולים לגרום למצב של מזגן עילי לא מקרר או מזגן מיני מרכזי לא מקרר רק מוציא רוח. במצבים כאלו כדאי פשוט להוציא את הפילטרים ולנקות אותם כמו שצריך. נותנים להם להתייבש ואז מחזירים אותם למקום. ברוב המקרים זה עובד, אך במקרים בהם התקלה לא נפסקת, מומלץ להזמין טכנאי מזגנים.

מדחס לא תקין

פה מדובר בתקלה קצת יותר משמעותית. ברגע שהמדחס אינו תקין למזגן אין כוח לקרר ואין מה שיניע אותו לבצע פעולה זו. במקרים כאלו עדיף להזמין טכנאי מזגנים מקצועי על מנת שיבצע בדיקה מקיפה ויאשר שאכן מדובר במדחס. לא פעם כאשר מדחס מתקלקל, העדיפות לרכישת מזגן חדש היא הנכונה, אבל יש לבדוק את כל הפרטים טרם קבלת ההחלטות הללו.

קצר חשמלי

המזגן הוא יחידה חשמלית, וכאשר ישנה תקלה במערכת החשמל בבית היא יכולה להשפיע גם על המזגן עצמו ולהשבית אותו מפעולה. גם כתוצאה מבלאי המזגן יכולה להיווצר תקלה כגון מזגן רצפתי לא מקרר, או כל סוג מזגן אחר שנמצא ברשותכם. למעט תקלות בהם אתם יכולים לטפל לבד, כגון פילטרים לא נקיים, מומלץ לא לנסות לתקן את התקלה לבד על מנת לא לגרום נזק לעצמכם ולמכשיר.

 

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389