תיקון מזגן לא מחמם

מזגן לא מחמם

המזגן מוציא אוויר אבל לא באמת מחמם?
צוות הטכנאים שלנו עומד לרשותכם 24 שעות ביממה 
תיקון מזגן לא מחמם בקור החל מ- 120 ש"ח
אחראיות מלאה על כל סוגי התיקונים
חלפים מקוריים בלבד מהיבואן הרשמי
מומחים בתיקון כל סוגי המזגנים (תדיראן, טורדנו, אלקטרה)
15 שנות ניסיון - שירות בפריסה ארצית
נסו אותנו ולא תתחרטו!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

תיקון מזגן לא מחמם

מצבים בהם מזגן לא מחמם דווקא בלילות הכי קרים בשנה מטופלים דרכנו במהירות, יעילות, אדיבות ובמחירים אטרקטיביים שווים לכל כיס. אם גם אתם מעוניינים בשירות תיקונים מהיר, מקצועי ויעיל למזגן שלכם, אתר Fix it Now מזגנים הוא הדרך לקבל שירות 24/7 , נוכל להגיע אליכם ולתקן את המזגן בתוך שעה מרגע ההזמנה!

מזגן לא מחמם אבל מקרר – מה אפשר לעשות?

תלונות על מזגן שלא מחמם נפוצות מאוד, כל טכנאי מזגנים מקבל כמה פניות כאלו בכל יום חורפי קר. מה עושים כאשר המזגן שעבד בצורה תקינה וחימם את החדר לפני שבוע לא מספק כעת את אותה תפוקת חימום? האם מדובר בתקלה? מהי הסיבה לכך שהמזגן לא מחמם? האם צריך להזמין טכנאי? המשיכו לקרוא ונשיב לכל השאלות הנ"ל ולשאלות נוספות.

המזגן לא מחמם מספיק?

אם המזגן שלכם לא מחמם, הסיבה לכך היא כנראה מחסור בגז, פילטר סתום או תקלה במעבה. לטובת מדידת כמות הגז ומילוי של גז מזגנים יהיה עליכם להזמין טכנאי מזגנים. אם הטכנאי יגלה שלא חסר גז למזגן הוא יבצע בדיקה למעבה, בדיקת תקינות למשאבת החום ובדיקה לסליל החימום.

מה אפשר לעשות לפני שמזמינים טכנאי?

ניקוי פילטרים של מזגן עילי תוכלו לבצע בעצמכם, ניקוי פילטרים של מזגן מיני מרכזי מוסתר יהיה מורכב יותר ודורש הזמנת טכנאי. פילטרים סתומים בלכלוך ואבק מונעים יציאה של אוויר ומגבילים את היכולת של המזגן לחמם את הבית. הקדימו תרופה למכה,  בצעו ניקוי יזום של הפילטרים במזגן אחת לחודשיים. כל שעליכם לעשות הוא לפרק בעדינות את הפילטרים, לשטוף אותם ביסודיות, לייבש אותם ולהחזירם למקומם. אם התקלה נבעה מהפילטרים המלוכלכים, הניקוי שבצעתם יפתור אותה.

מזגן תדיראן קרייר לא מחמם למרות ניקוי פילטרים

פעולה נוספת אותה תוכלו לבצע בעצמכם היא בדיקה האם ישנה סתימה בצינור ניקוז המים ביחידה החיצונית. עליכם לגשת ולבדוק שיוצאים מים מהצינור ואין בו חסימה המשבשת את התפקוד התקין של המזגן. אם המזגן עדיין לא חזר לחמם כמו שצריך ייתכן ומדובר בבעיה של הצטברות עובש על הסוללה הפנימית. העובש מתפתח בתוך המזגן, צובר נפח ועוצר את זרימת האוויר. איתור של בעיית עובש וטיפול בה מתבצע על ידי טכנאי מזגנים מקצועי, אין מדובר בפעולה אותה תוכלו לבצע בעצמכם.

מזגן לא מחמם את החדר

על מה מורה השלט של המזגן?

תלונות של מזגן לא מחמם נובעות פעמים רבות מחוסר ידע להפעלה נכונה של מזגן. כדאי לבדוק האם המזגן מכוון על הפעולה הנכונה (חימום) ואל הטמפרטורה המבוקשת. אם המזגן מכוון אל טמפרטורה של 30 מעלות אך נמצא במצב הפעלה של קירור, לא תתבצע כל פעולת חימום. וודאו שאתם רואים בשלט את הסמן של השמש המעיד על בחירת מצב חימום.

למה מזגן לא מחמם בטמפרטורה נמוכה?

מזגן לא מחמם כשקר בחוץ מאוד. אם הטמפרטורה בחוץ נמוכה מ-8 מעלות היכולת של המזגן לחמם את הבית אינה גבוהה. בטמפרטורות של אפס מעלות היעילות של המזגן כאמצעי חימום נמוגה לחלוטין. אם מזגן חדיש מתקשה לחמם את הבית רק בימים קרים מאוד יתכן ולא מדובר בתקלה.

מזגן לא מחמם בחורף

הפעילות של המזגן אינה מורגשת מיד עם הפעלתו, רק לאחר חצי שעה של פעולה תוכלו לבחון את תפוקת המזגן ולקבוע שאינו מחמם כשורה. במהלך 20 דקות לאחר הפעלת המזגן על פונקציה של חימום, המזגן מכניס אל החדר אוויר חם ומעורר כך תנועה של האוויר הקר שנמצא בחדר. פעמים רבות אנחנו מרגישים בתנועה הזו של האוויר הקר ומפרשים זאת כפעולה לא תקינה של המזגן.

מזגן עילי לא מחמם את החדר – מה עושים?

התרמוסטט שמודד את הטמפרטורה בחדר ממוקם במזגן עילי בחלק העליון (קרוב לתקרה). ידוע כי אוויר חם עולה למעלה ואוויר קר יורד למטה, קורה שהמזגן מודד את הטמפרטורה בנקודה הכי חמה בחדר ומניח כי זוהי הטמפרטורה בחדר כולו. התרמוסטט מורה על הפסקת פעולה המזגן על אף הטמפרטורה הקרירה בחדר. תקלה מסוג זה נובעת מהתקנה לא מקצועית של המזגן. אפשר יהיה לפתור אותה תוך נטרול התרמוסטט. במעמד התקנה של מזגן חדש בחדר כדאי יהיה להנמיך מעט את היחידה הפנימית.

תיקון מזגן שלא מחמם אחרי הפסקת חשמל

תקלות חשמל שונות המופיעות לאחר הפסקת חשמל פוגעות במזגן. בכל מקרה בו מזגן לא מחמם יש לוודא תחילה שהמזגן אכן נדלק. אם המזגן אינו נדלק כלל כנראה שמדובר בבעיה בזרם החשמל בשקע או בתקלת חשמל במזגן עצמו. מקרה בו מזגן אלקטרה לא מחמם נורה מהבהבת ישנה אספקת חשמל תקינה אל המזגן, דרוש טכנאי מזגנים לאבחון הבעיה.

טכנאי בפתח הבית תוך 60 דקות!

בכל מקרה בו מזגן ישן לא מחמם ולא נדלק, מזגן חדש לא מספק עצמת חימום מספקת או מזגן רצפתי לא מחמם באופן רציף, צוות טכנאים מקצועי ומיומן בפריסה ארצית יוכל להגיע אליכם במהרה. שירותי התיקונים ניתנים 24 שעות ביממה (גם בלילה) בכל אזורי הארץ.

מחיר מומלץ לתיקון מזגן לא מחמם 

אם מזגן תדיראן קרייר לא מחמם או מזגן טורנדו גולד לא מחמם ולא הצלחתם לטפל בבעיה בעצמכם בעזרת הטיפים שלנו, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר טלפוני או להשאיר פנייה דרך האתר והצוות שלנו יחזור אליכם בתוך מספר דקות עם הצעת מחיר אטרקטיבית וייעוץ ללא כל התחייבות.

תקלות נפוצות למזגנים לא מחממים

מחיר משוער

כמה עולה לתקן מזגן מיני מרכזי לא מחמם את המשרד

שירות מהיר ללקוחות עסקיים, תיקון מזגן לא מחמם בתוך שעה

400-600 שקלים

מחיר תיקון מזגן עילי לא מחמם בסלון

פתרון הבעיה ע"י בדיקת גז וקבלים במזגן

250-450 שקלים

טכנאי מזגנים לתיקון מזגן רצפתי רק מוציא אוויר אבל לא מחמם

בדיקה מקיפה של מערכת הגז במזגן כולל מערכת היניקה

120-450 שקלים

עלות טיפול בתקלה של מזגן תדיראן לא מחמם

בדיקת טכנאי מזגנים מורשה, איתור בעיית המזגן ותיקונה

120-450 שקלים

פתרון תקלה במזגן אלקטרה לא מחמם

אחראיות מלאה על כל סוגי התיקונים של מזגני אלקטרה

120-450 שקלים

תיקון משאבת חום/החלפת משאבת חום במזגן שלא מחמם

בדיקת תקינות המשאבה וייעוץ על פתרון הבעיה, המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג התקלה וגודל המזגן

650-950 שקלים

ניקוי עובש ממזגן עילי/מיני מרכזי/רצפתי

כולל ביקור טכנאי, פתיחה של המזגן וביצוע ניקוי פנימי יסודי

150-350 שקלים

תיקון מזגן פמלי לא מחמם עקב סתימה בצינור הניקוז

השירות ניתן לכל סוגי המזגנים, המחיר נקבע בהתאם למורכבות העבודה

150-350 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389