תיקון מזגן לא מוציא אוויר

כך תתקנו מזגן שלא מוציא אוויר

מנוע המזגן עובד אבל המזגן לא מוציא אוויר?
איתור ופתרון תקלות מזגנים לא מוציאים אוויר ע"י טכנאי מזגנים מוסמך
תיקון מזגן לא מוציא אוויר החל מ- 150 ש"ח
תיקון מזגן מוציא אוויר ולא מקרר החל מ- 250 ש"ח
חלפים מקוריים בלבד במחירים הכי זולים בהתחייבות!
מבצע! הנחה נוספת למזמינים טכנאי מזגנים דרך האתר.

לפרטים נוספים והזמנת טכנאי חייגו: 055-9379-389

תיקון מזגן מוציא אוויר ולא מקרר

המזגן לא מוציא אוויר – מה לא בסדר?

תקלות מזגנים מופיעות תמיד ברגע הלא נכון. דווקא בימי השרב הכבד של חודש אוגוסט המזגן לפתע אינו מוציא אוויר קר – אל דאגה! יש לנו פתרון מהיר בשבילכם. חברת Fix it Now מתמקדת פחות בדיבורים ויותר במעשים. שירותי התיקונים דרכנו זמינים בכל שעות היממה בכל אזורי הארץ. אצלנו תוכלו לקבל שירות של טכנאי מזגנים בתוך 60 דקות!

מה הסיבה לכך שהמזגן אינו מוציא אוויר?

את האבחון הראשוני של הבעיה נבצע באמצעות תשאול קצר שלכם. הטכנאי יבקש לדעת האם המזגן אינו מוציא אוויר כלל או מוציא זרם אוויר חלש. בנוסף, יבקש הטכנאי לדעת האם המזגן משמיע רעשים חריגים במהלך עבודתו. בהתאם לתשובות שלכם יידע הטכנאי לתת לכם המלצות ולהגיע אליכם במהרה עם כל הציוד הדרוש לתיקון מהיר. 

מחירון תיקון מזגן לא מוציא אוויר

כל הסיבות למה המזגן לא מוציא מספיק אוויר

מחיר משוער

מחיר תיקון מזגן מיני מרכזי במשרד שמוציא אוויר חלש

מקור הבעיה: פילטרים/מסנני מזגן סתומים.
פתרון הבעיה: ניקיון/החלפת פילטר המזגן במנוע המרכזי של המזגן.

250-450 שקלים

עלות תיקון מזגן עילי לא מוציא אוויר

קבל שרוף או קבל פגום ישפיעו על הספק הכוח של מנוע המזגן מה שיגרום למזגן לא להוציא מספיק אוויר או לא להוציא אוויר כלל. תיקון הבעיה ע"י החלפת קבל.

250-400 שקלים

עלות תיקון מזגן לא מוציא אוויר כתוצאה מכרטיס פיקוד מקולקל

כרטיס פיקוד לקוי אינו מעביר פקודות למנוע, ברוב המקרים טכנאי המזגנים ימליץ על החלפת כרטיס פיקוד למזגן.

600-1100 שקלים

כמה עולה לתקן מזגן שלא מוציא מספיק אוויר בגלל סתימה בסוללת המזגן

ניקוי ראדיטור המזגן ע"י טכנאי מזגנים מוסמך, במזגנים מיני מרכזיים נדרש ניקוי פילטרים וסננים.

החל מ – 350 שקלים

תיקון מזגן מפוצל שלא מוציא מספיק אוויר

בדיקת מערכת יציאות האוויר (עד 5 יציאות) בדיקת קבלים, פילטרים וסננים, בדיקת הספק המנוע ותקינות המאוורר.

החל מ – 250 שקלים

מחיר ביקור טכנאי לאיתור מקור בעיית מזגן לא מוציא אוויר
טכנאי מזגנים מהיום להיום במחירים הכי זולים בהתחייבות!

150-350 שקלים

תיקון מזגן לא מוציא אוויר

מזגן לא מוציא אוויר חזק – מה הבעיה?

במקרה כזה ירצה הטכנאי שלנו לדעת האם המזגן גם משמיע רעש חזק. ייתכן כי ישנה חסימה כלשהי במסנני האוויר של המזגן, כדאי לבדוק את המסננים ולנקות אותם ואת הפילטרים. לא תמיד ישנה גישה נוחה אל מסנני האוויר של המזגן, במקרים של מזגן מיני מרכזי לא תוכלו להגיע אל המזגן בעצמכם, ולכן דרושה עבודת טכנאי.

אם בדקתם בעצמכם את הפילטרים והמסננים ולא מצאתם כל חסימה, ייתכן ויש צורך בניקוי מעמיק של הרדיאטור, ניקוי כזה מתבצע רק על ידי טכנאי.

מזגן לא מוציא אוויר קר מספיק או אינו מחמם

יש להבדיל בין מקרים בהם מזגן לא מוציא אוויר ואינו נדלק כלל, לבין מצבים בהם המזגן כן מוציא אוויר, אך לא אוויר קר מספיק. אם מאוורר של מזגן לא מוציא אוויר נרצה לדעת האם המאוורר ביחידה החיצונית מסתובב.  אם המזגן אינו נדלק כלל כדאי לשלול בעיה באספקת החשמל אל המזגן. אם יש זרם חשמלי תקין בשקע והמזגן עדיין לא עובד דרוש לכם טכנאי מזגנים. כאשר המזגן אינו מוציא אוויר קר מספיק צריך לבצע בדיקה יסודית של המערכת ולוודא שאין דליפה במיכל הגז.

מקרים בהם מזגן לא מוציא אוויר במצב חימום דורשים בדיקה של רמת ניקיון הפילטרים ובדיקה שהשלט אכן מכוון נכון לטמפרטורה רצויה ולמצב חימום. כעת כדאי לוודא כי החלונות סגורים ואין כניסה של אוויר קר אל החדר מבחוץ. לאחר שביצעתם את כל הבדיקות האלו יש לבדוק האם ישנה נזילה מאחד הצינורות של המזגן או חסימה של פתח האוויר ביחידה החיצונית.

מזגן אלקטרה לא מוציא אוויר כלל – מה עושים?

תקלה מוכרת של מזגנים היא מצב בו המנוע של המזגן (המדחס) בחוץ עובד, אך המזגן אינו מוציא אוויר כלל. הסיבה לבעיה תהיה תקלה במנוע הפנימי של המזגן או קבל שרוף. את שתי הבעיות האלו יוכל טכנאי מזגנים שלנו לאבחן ולפתור במהרה. במזגני אלקטרה יתכן ומקור הבעיה הוא תקלה בכרטיס הפיקוד (הכרטיס אינו מעביר את פקודת ההפעלה למנוע), במקרה כזה נשלח אליכם טכנאי מזגנים שמכיר היטב מזגני אלקטרה ומחזיק בחלפים מקוריים.

יש טכנאי מזגנים בדרך אליכם? כדאי להימנע מהפעלת המזגן התקול עד להגעת הטכנאי, כל הפעלה עלולה לגרום להחמרה של התקלה ונזקים נוספים במזגן. 

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389