ריח רע מהמזגן

תיקון מזגן שמוציא ריח רע

המזגן שלכם מוציא ריח רע? חוששים לתקינות המזגן?
בצדק! אל תזניחו את הופעת הבעיה!
צוות הטכנאים שלנו מתמחה בפתרון הופעת ריחות רעים מהמזגן
תיקון מזגן מוציא ריח רע החל מ- 150 ש"ח 
ניקוי פילטרים, פתיחת סתימות וניקוי תעלות אוורור בעלות ביקור טכנאי בלבד!
שירות מהיר - טכנאי אצלך בבית בתוך שעה
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

ריח רע מהמזגן

ריח רע מהמזגן – גלו מה הבעיה על פי סוג הריח ואיך נעזור לכם לתקן אותה

ריח מסריח מהמזגן צריך להדליק נורה אדומה בראשכם, ומומלץ מאוד שתכבו אותו מיד, שכן זהו רק סימן קטן למשהו גדול יותר שמתרחש ושמצריך תיקון. בדרך כלל מזגן פולט ריח רע כשכבר קיימת בעיה שרק תחמיר אם לא תטפלו בה, ובעזרת המידע הבא תוכלו לדעת מה מעיד הריח שהמזגן שלכם מדיף, מהן דרכי הטיפול בבעיה וכיצד למנוע אותה בעתיד.

ריח שרוף מהמזגן

אם אתם שמים לב שיוצא ריח רע מהמזגן בחימום, יתכן שמדובר פשוט בחלקיקי אבק שמתחממים ויוצאים ממנו, אך אם יש ריח רע מהמזגן בקירור, מומלץ שתכבו אותו מיד, שכן זה עלול להעיד על חלקים שמתחממים יתר על המידה.

איך מטפלים בריח שרוף מהמזגן?

אם נשרף לכם חלק במזגן, הוא ידרוש החלפה, והמחיר ישתנה בהתאם לסוג החלק. במקרה שבו המנוע נשרף ומצריך החלפה, מחיר השירות יהיה בין 750-1,200 שקלים.

איך מונעים ריחשרוף מהמזגן?

מזמינים טכנאי שיבדוק את חיבורי החשמל, שכן בעיות בהם עלולות לגרום לחלקי המזגן, ובעיקר למנוע, להתחמם יותר מדי.

ריח של ביוב מהמזגן

ריח רע ממזגן טורנדו שמתנקז לביוב מעיד על אוויר מזוהם שעולה ממערכת הביוב אל עבר המזגן. עקב כך חיידקים מתרבים בו, ובמצב שכזה אתם תסבלו מנזק בריאותי אם לא תטפלו בבעיה. חשוב לציין שגם ריח רע ממזגן אלקטרה וגם ריח רע ממזגן תדיראן שמזכיר ביוב עלול להעיד על בעיה דומה.

איך מטפלים בריח ביוב מהמזגן?

ניקוי ריח רע מהמזגן במצב שכזה מצריך הזמנת טכנאי מזגנים, ועדיף כזה שמתמחה גם באינסטלציה על מנת שתוכלו לוודא שהבעיה תסודר במהירות וביעילות.

איך מונעים ריחות של ביוב מהמזגן?

יש להוסיף לצינור הניקוז של המזגן סיפון, אשר יעזור למנוע ריחות רעים שעולים מן הניקוז.

מזגן מוציא ריח רע

ריח של עובש מהמזגן

לרוב זהו סימן לכך שישנה הצטברות של מים על הסוללה של המאייד, מה שגורם להתפתחות של עובש. יתכן כי הבעיה נגרמה מהתקנה לא נכונה של מערכת הניקוז במזגן, אפילו אם ההתקנה התרחשה לפני יותר משנה. לרוב תרגישו ריח רע מהמזגן לאחר כיבוי או מיד לאחר ההדלקה במצב שכזה.

איך מטפלים בריח עובש מהמזגן?

טכנאי מזגנים יוכל לאתר את מקור הבעיה, ובמידה שאכן מערכת הניקוז הותקנה בצורה מרושלת או שיש בעיה בצינור הניקוז עצמו, הוא יוכל להחליף לכם אותו ולהתקין מחדש. מחיר החלפת צינור ניקוז הוא 250-400 שקלים.

איך מונעים ריחות של עובש מהמזגן?

ראשית, דואגים לבצע את התקנת המזגן אך ורק עם טכנאי מזגנים מומלצים ומקצועיים שיודעים מה הם עושים. אם הבעיה חוזרת על עצמה ולא מדובר בבעיה שקשורה לניקוז, בסך הכל צריך לבצע ניקוי לפילטרים של המזגן אחת לכמה זמן.

ריח של גז מהמזגן

בין שמדובר במקרה של ריח רע ממזגן ישן ובין שמדובר במצב של ריח רע ממזגן חדש אשר מזכיר ריח של גז, יתכן שקיימת דליפת גז שאותה צריך לתקן באופן מיידי על מנת לאפשר למזגן להמשיך לעבוד ביעילות.

איך מטפלים בריח גז מהמזגן?

טיפול בריח רע מהמזגן שנובע מדליפת גז מצריך טכנאי שיאתר את מקור הדליפה, יתקן את הבעיה, יבדוק את וואקום של המערכת וימלא גז מחדש במידה שיש בכך צורך. עלות כל השירותים האלה יחדיו היא בין 500-850 שקלים.

איך מונעים ריחות של גז מהמזגן?

כל עוד הטכנאי שממלא לכם גז בודק את ואקום המערכת, תוכלו להיות בטוחים שהוא יעלה על הבעיה. טכנאי מזגנים טוב ומקצועי יעשה זאת בכל פעם שימלא גז, לעומת טכנאי מזגנים חאפר שימלא גז, יקח מחיר מופקע ויברח.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389