ניקוי מזגנים והחלפת פילטרים

ניקוי והחלפת פילטרים במזגן

מסנן המזגן שלכם מאובק וסתום מלכלוך?
במחיר השירות שלנו לא כדאי לכם ללכלך את הידיים!
רק אצלנו ב » Fix it Now מזגנים
טכנאי אצלך בפתח הבית תוך 60 דקות
ניקוי פילטרים במזגן במחיר הכי זול בהתחייבות!
אפשרות החלפת מסננים לכל סוגי המזגנים
ניקיון כללי של מערכת היניקה כולל מסנני המזגן
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

ניקוי פילטרים במזגן

ניקוי מזגנים והחלפת פילטר – פשוט וזול יותר ממה שאתם חושבים!

ניקוי מזגן ביתי שלם זו לא משימה שכל אחד יכול לעשות מבלי להזיק לרכיבים הפנימיים של מערכת המיזוג, אולם מטלת ניקוי הפילטר היא פשוטה מאוד, ומומלץ שתלמדו כיצד לבצע אותה על מנת שתוכלו לשמור על המזגן שלכם כמו שצריך. כשהפילטרים של המזגן אינם נקיים אתם תשימו לב שהמזגן לא יקרר או המזגן אינו יחמם כראוי, ולעתים אף יתחיל לדלוף. אפילו אם המזגן מקרר או מחמם היטב, אם תפעילו אותו כשהמסננים שלו אינם נקיים אתם תסכנו את עצמכם בנשימת אוויר שאינו נקי אשר עובר דרך אבק ולכלוך בזמן יציאתו מהמזגן.

לפני שתחליטו שאתם צריכים החלפת פילטר למזגן טורנדו, מיצובישי או כל סוג מזגן אחר, מומלץ מאוד שתכירו את המדריך הבא לניקוי מסנן המזגן, ובמקרה שתצטרכו איש מקצוע שיעזור לכם בכך תוכלו להזמין אצלנו טכנאי מזגנים מוסמך שמבצע ניקוי והחלפת פילטר למזגן עילי, רצפתי, מרכזי, מיני מרכזי וכל סוג מזגן אחר מהיום להיום, 24/7 ובמחירים משתלמים במיוחד!

מדריך ניקוי מסנן למזגן

ניקוי המסנן של המזגן הוא אחד התהליכים הפשוטים ביותר שביכולתכם לבצע מבלי לערב איש מקצוע, ורצוי שתעשו זאת אחת לכל 3 חודשים ואף אחת לכל 4 שבועות אם אתם משתמשים במזגן באופן קבוע. תוכלו להיעזר במדריך הזה כדי לדעת איך לנקות את המסנן של המזגן שלכם, או שתוכלו להזמין דרכנו איש מקצוע שיעזור לכם ויראה לכם בעצמו כיצד לעשות זאת עבור הפעם הבאה במחיר זול במיוחד – 150-250 שקלים בלבד.

לפניכם ארבעת שלבי ניקוי מסנני המזגן, ושימו לב שבמקרה של ניקוי מזגן מרכזי עליכם יהיה לנקות מספר מסננים מפתחים שונים.

שלב ראשון - פתחו את הכיסוי של המזגן ושלפו את המסנן – שימו לב לדרך שבה ישב הפילטר במזגן, על מנת שתוכלו להחזיר אותו בצורה תקינה ולא תזיקו לו.

שלב שני - נקו את החלק הפנימי של המזגן בעזרת מטלית יבשה, והיזהרו שלא להזיז חלקים שונים שאינכם מכירים.

שלב שלישי - נקו את המסנן עם מברשת רכה מחוץ לבית או על ידי שטיפה במים בעזרת צינור או ראש המקלחת.

שלב רביעי - במידה שהשתמשתם במים, המתינו לייבוש מוחלט של המסנן, ולאחר מכן הרכיבו אותו בחזרה במקומו.

זהו, ארבע צעדים פשוטים וביצעתם בעצמכם ניקוי למסנן המזגן שלכם. בהתאם לסוג המזגן, המסנן יכול להצריך פעולות נוספות, למשל בעת ניקוי מזגן מיני מרכזי – הפילטרים שלו יצריכו מכם לשחרר את הקליפסים שתופסים אותם, ורק לאחר מכן לשלוף אותו, לבצע ניקוי מסנן למזגן מיני מרכזי ולהרכיב אותם בחזרה בסיום הפעולה.

פילטר מלוכלך במזגן

החלפת פילטר למזגן

במקרה שביצעתם בעצמכם ניקוי מסנן למזגן עילי למשל והרסתם אותו בשל פעולות עם כלים שאינם מתאימים לעבודה זו, או בשל ניסיון להכניסו הפוך ובכוח, תצטרכו להחליף אותו על מנת להמשיך ליהנות מהמזגן שלכם. יחד עם זאת, יש להחליף את הפילטר כאשר פעולת ניקיון כבר אינה מטיבה עם פעולת המזגן, או אם שמתם לב שנוצרו בו חורים.

החלפת פילטר מזגן אלקטרה תעלה לכם בדיוק אותו דבר כמו החלפת פילטר למזגן תדיראן, כשהמחיר על העבודה עומד על בין 200-450 שקלים ואינו כולל את עלות הפילטר החדש. לכן, אפילו אם אתם חוששים לנקות את הפילטר שלכם בעצמכם, מומלץ מאוד שתזמינו איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם. תוכלו כבר עכשיו להשאיר את הפרטים שלכם ולהזמין טכנאי עבור ניקוי והחלפת פילטר למזגן רצפתי, מזגן עילי או כל סוג אחר של מזגן במחירים שצוינו מעלה.

מפה
וידאו
המלצות
אור חנוכה
אור חנוכה
30/03/2018

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

אופק ודקלה
אופק ודקלה
15/05/2018

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

שרון קולינס
שרון קולינס
14/04/2018

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

שרה אלפסי
שרה אלפסי
24/01/2018

לא יודעת איך להביע את ההערכה שלי אליכם, עמותה של נוער בסיכון הייתה ללא מזגן ביום קר וגשום ואף חברה לא רצתה לתקן לנו את המזגן במחיר סמלי. הגעתם בחיוך וביצעתם עבודה נהדרת ולא רציתם לקחת שקל! טוב לדעת שיש אנשים עם לב כזה ענק

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389