מזגנים תעשייתיים

טכנאי מזגנים תעשייתיים

מיזוג אוויר תעשייתי עושים רק אצל המומחים!
מה אנחנו מציעים?
ייעוץ ותכנון למערכות מיזוג אוויר לתעשייה 
מערכות ידידותיות וחסכוניות המאפשרות ניצול אופטימלי של משאבי מים וחשמל 
שירותי תחזוקה שוטפת לכל סוגי המזגנים התעשייתיים
מערכות VRF/VRV המאפשרות נפח קירור משתנה
מחירים הכי זולים בהתחייבות!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

מיזוג אוויר תעשייתי

מזגנים תעשייתיים

מיזוג אוויר תעשייתי הוא עסק למומחים ולא כל טכנאי מזגנים יכול לבצע פרויקטים של מיזוג אוויר תעשייתי. אנו ב-Fix it Now  מזגנים מתמחים בפתרונות מיזוג אוויר לתעשייה ברמה הגבוהה ביותר. צוות הטכנאים שלנו בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה, ניסיון הבא לידי ביטוי בפתרונות מיזוג ותכנון נכון ויעיל למפעלים, אזורי תעשייה וקניונים. השירות שלנו ניתן 24 שעות ביממה, טכנאי מזגנים תעשייתיים יוכל להגיע אליכם בשעה הנוחה ביותר בעבורכם. אנו מתאימים את עצמנו אל לוח הזמנים שלכם בכדי שלא תישארו עם מערכת מיזוג תקולה בכל שעה. 

מה ההבדל בין מזגנים תעשייתיים לבין מזגנים רגילים?

מערכות מיזוג אוויר תעשייתיות מביאות עמן יכולות קירור וויסות טמפרטורה שאין למזגנים רגילים. המזגן התעשייתי מסוגל לקרר/לחמם חללים מורכבים וגדולים בצורה יעילה וחכמה. ההבדלים בין מזגן תעשייתי לבין מזגן רגיל באים לידי ביטוי גם בצורת הפעולה של המזגן, גם בהספק של המזגן וגם בשיטת ההתקנה.

היכן נתקין מזגנים תעשייתיים?

התקנת מזגנים תעשייתיים מומלצת במוסדות רפואיים, מוסדות חינוך, בתי מלון, בנייני משרדים, מסעדות, קניונים, בתי עסק גדולים, שדות תעופה, אולמות ספורט ועוד. בכל מתחם בו הגודל של השטח אינו מאפשר שימוש במערכת מיזוג מפוצלת, המזגן התעשייתי הוא הפתרון הנוח ביותר והמשתלם ביותר.

בכדי להבין טוב יותר מתי יש להשתמש במערכות מיזוג אוויר תעשייתיות, עליכם לדעת יותר על אופן הפעולה של מערכות קירור מים. השלב הראשון בפעולת המערכת הוא קירור של מים בתוך מערכת המיזוג אל הטמפרטורה הנכונה (הקירור של המים מתבצע בעזרת גז). השלב השני יהיה הזרמת המים בצנרת לאורך החלל אותו יש לקרר. השלב השלישי יהיה הפעלת משב אוויר אל עבר הצנרת לטובת הזרמה של אוויר קר אל החלל.

בכדי לקרר היטב חללים גדולים על הצנרת להיות ארוכה. קיימים מקרים בהם הצנרת מתפרסת על פני שטח של עשרות מטרים. האפשרות להתקין צנרת ארוכה מעניקה פתרון מיזוג אוויר בעבור חללים גדולים ומורכבים.

איך תדעו איזה סוג מזגן תעשייתי אתם צריכים?

על מנת לבצע התקנה נכונה ובעיקר יעילה לקירור המתחם כולו, יש להתייחס בבחירת המזגן המתאים לגודל החלל, מספר האנשים השוהים בחלל, מספר חדרים, אופי השימוש במתחם, דרישה להבדלי טמפרטורות במתחם או טמפרטורה אחידה, צורך באפשרות לשלוט על הטמפרטורה בכל אזור. התקנה של מערכת מיזוג תעשייתית תהיה מורכבת יותר משמעותית בהשוואה להתקנה של מזגן עילי רגיל. התקנות ותיקונים של מזגנים תעשייתיים יתבצעו על ידי טכנאים בעלי הכשרה וניסיון מתאים. לא כל טכנאי מזגנים יוכל לטפל גם במערכות מיזוג אוויר תעשייתיות. 

מזגנים תעשייתיים

מיזוג אוויר תעשייתי – למה כדאי?

התקנת מערכת מיזוג אוויר מתקדמת תעשייתית מאפשרת יעילות אנרגטית. התפוקה הטובה של מערכת המיזוג חיונית לתפקוד טוב יותר של ציוד מחשבים, ציוד טכנולוגי ומכונות. מיזוג תעשייתי על בסיס מים מביא עמו גם הזדמנות לחיסכון בהוצאות. מזגנים תעשייתיים לעסקים על בסיס מערכות קירור מים יוכלו לחסוך לכם אלפי שקלים בכל חודש.

אנחנו ערוכים לספק שירות מקיף של התקנות ותיקונים למזגני תעשייתיים מכל הסוגים. השירות ניתן בכל רחבי הארץ. בכל פעם בה אתם מזמינים תיקון מזגן תעשייתי מגיע אליכם טכנאי עם רכב שירות צמוד בו יש את כל הציוד הדרוש (כולל חלפים) לתיקון מלא של כל סוגי התקלות.

לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנת טכנאי מזגנים תעשייתיים חייגו עכשיו: 055-9379-389

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389