מזגן משומש כולל התקנה

התקנת מזגן משומש

העברת מזגן משומש בקלות במהירות ובמינימום מחיר
מה אנחנו מציעים?
מחיר פיקס לפירוק והרכבת מזגן מחדש
מומחים בפירוק מזגנים ללא נזקים 
הרכבת מזגן משומש כולל בדיקה וטיפול מונע
מחיר הכי זול בהתחייבות להתקנת מזגן משומש
שירות מהיר » טכנאי אצלך בפתח הבית תוך 60 דקות!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

התקנת מזגן משומש

התקנת מזגן משומש – כמה זה עולה וכיצד מתבצע התהליך?

עוברים דירה ולוקחים את המזגנים אתכם? מחפשים לרכוש מזגן טורנדו משומש כולל התקנה במחיר שווה לכל כיס? התקנת מזגן משומש מומלצת במקרים בהם כבר יש ברשותכם מזגן תקין ובמקרים בהם התקציב שעומד לרשותכם מוגבל. אם יש לכם כבר מזגן משומש – דרוש לכם כעת רק מתקין מזגנים מקצועי. חברת Fix it Now מזגנים תסייע לכם למצוא מתקין מזגנים מקצועי, אמין ואחראי באזור מגוריכם. אנו מספקים שירותי התקנה בכל אזורי הארץ לכל סוגי המזגנים וכל המותגים (אלקטרה, תדיראן, מיצובישי ועוד).

מזגן משומש כולל התקנה – מתי פחות כדאי?

את ההחלטה לבחור מזגן יד שנייה עליכם ללוות את בבדיקה מדוקדקת של המזגן על ידי איש מקצוע ובשיקולי עלות מול תועלת. מזגן מבוגר כמו כל מכשיר חשמלי אחר, יביא עמו ביצועים פחות טובים. הבחירה הנכונה ביותר מבחינה כלכלית תהיה מזגן בן חצי שנה עד שנה. מזגן משומש בן 5 או 7 שנים עלול להביא עמו הרבה מאוד תקלות, פחות כדאי לרכוש אותו.

קניתי מזגן משומש עם התקנה – האם תהיה לי אחריות?

היצרן של המזגן מספק אחריות רק לרוכש המזגן המקורי. גם אם רכשתם מזגן יחסית חדש ותקופת האחריות של היצרן עדיין לא תמה, לא תוכלו לקבל שירות מהיצרן. קנייה של מזגן ללא אחריות כדאית רק כאשר מדובר במחיר משתלם במיוחד.

מתי כדאי לרכוש מזגן יד שנייה?

מחירים של מזגנים משומשים יהיו ברוב המקרים זולים ב-40% מהשוואה למזגנים חדשים. היתרון המשמעותי היחיד של מזגן משומש הוא המחיר הנמוך. אם אתם מחפשים מזגן זול לשימוש בדירה שכורה (מזגן שיפעל לכמה שנים), קנייה מזגן משומש תשתלם מבחינה כלכלית.

מתי לא נתקין מזגן משומש?

הקנייה פחות מומלצת כאשר מדובר במזגן בו תרצו לעשות שימוש ממושך. חשוב לזכור כי כל פירוק או התקנה של מזגן כרוכים בעלות כספית. כאשר מדובר בהתקנה של מזגן מיני מרכזי או כל מזגן אחר הדורש התקנה מורכבת ויקרה, הבחירה הנכונה תהיה מזגן חדש ואיכותי שיוכל לשרת אתכם למשך שנים רבות יחד עם אחריות יצרן מלאה.

התקנה של מזגן משומש תהיה ברוב המקרים מורכבת ומסורבלת יותר בהשוואה להתקנה של מזגן חדש. במהלך פירוק המזגן החלקים בחלקם מתעקמים, נשברים ומשנים את צורתם, התקנה של מזגן משומש תספק לכם מזגן תקין אך לא מזגן חדש. במקרים של בלאי חיצוני או שברים בכיסוי הפלסטיק החיצוני של המזגן ניתן יהיה לרכוש כיסוי חיצוני חדש לשיפור המראה החיצוני של המזגן.

חשוב לזכור שמזגן הוא מכשיר חשמלי קבוע ולא מכשיר שתוכנן בצורה המאפשרת ניידות קלה. אם דרוש לכם מזגן אותו תוכלו להעביר בין דירות כדאי לרכוש מראש מזגן נייד. ישנם מקרים בהם לא ניתן יהיה לפרק את המזגן מבלי לגרום לו או למבנה נזק משמעותי. במקרים אלו נמליץ נגד העברת המזגן. 

פירוק מזגן משומש והתקנה מחדש

כמה עולה התקנה של מזגן משומש?

פירוק והתקנה של מזגן יש לבצע עם טכנאי מזגנים מוסמך. כל ניסיון לפרק בעצמכם את המזגן או להתקין אותו בעצמכם עלול להסתיים בגרימת נזק. עם המחירים האטרקטיביים שלנו והשירות המהיר אין סיבה שלא תזמינו טכנאי מזגנים להעברה מהירה ונכונה של מזגנים בין דירות.

כמה עולה התקנת מזגן משומש

מחיר משוער

התקנת מזגן עילי משומש

מחיר כולל עבודת התקנה ללא פירוק של המזגן וללא עלות המזגן

490-650 שקלים

התקנת מזגן רצפתי משומש בבית ספר

המחיר כולל התקנה בלבד, מילוי גז נוסף למערכת בתוספת תשלום

550-750 שקלים

התקנת מזגן מרכזי משומש כולל אחראיות

כולל התקנת תעלות גבס, מתייחס למזגני אלקטרה, תדיראן, טורנדו, מיצובישי, אחראיות עבור ההתקנה בלבד

1200-2800 שקלים

פירוק והתקנה של מזגן עילי בחדר שינה/חדר ילדים (עד 2 כ"ס)

כולל עבודת פירוק ועבודה הרכבה (לא כולל מזגן), פירוק נכון של המזגן תוך שמירה על גז המזגן הקיים במערכת

החל מ-500 שקלים

פירוק והרכבה של מזגן רצפתי בסלון הבית

מתאים לדירות שכורות, דירות סטודנטים וחיילים - אפשרות לרכוש מזגן משומש כולל התקנה

החל מ-700 שקלים

פירוק והרכבה של מזגן אלקטרה מיני מרכזי 

העתקת מזגן מדירה ישנה לדירה חדשה, כולל בדיקה כללית של המזגן והחלפת קבלים.

החל מ-1500 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389