מזגן לא עובד

תיקון מזגן לא עובד מהיום להיום

המזגן הפסיק לעבוד?
צרו קשר והטכנאי אצלכם בבית תוך 60 דקות
מתקנים את כל סוגי המזגנים
ביקור טכנאי לתיקון מזגן לא עובד החל מ » 150 ₪
אבחון בעיה ותיקונה כולל אספקת חלפים מקוריים
מחירים הכי זולים בהתחייבות!
לשיחת ייעוץ חינם והזמנת טכנאי צרו קשר: 055-9379-389

מילוי גז למזגן לא עובד

5 סיבות נפוצות שבגללן המזגן שלכם לא עובד

לרוב אנשים מזמינים טכנאי מזגנים רק כשמאוחר מדי והמזגן כבר לא מחמם, לא מקרר או גרוע מכך – לא עובד כלל וכלל. עם זאת, ישנם סימנים שיכולים לרמוז לכם שמשהו אינו כשורה במזגן שלכם, ואם תשימו לב לרעשים או נזילות מהמזגן, תוכלו למנוע תקלות גדולות יותר בזול ובמהירות. אותם סימנים יוכלו לרמוז לכם גם על סיבות למזגן שלא עובד, אולם אתם ככל הנראה לא מכירים אותם, והיום Fix it Now מזגנים יעזרו לכם לשנות את המצב. בין שיש לכם מזגן טורנדו לא עובד או כל סוג אחר של מזגן, הסיבות הן זהות, וכעת תוכלו להכיר את 5 הסיבות הנפוצות ביותר לכך שהמזגן שלכם לא עובד, יחד עם התסמינים שניתן לצפות להם.

1. פילטרים מלוכלכים

במקרה שבו מזגן לא עובד על קירור ואתם חווים רק משב רוח פושר שלא עוזר לקרר את החדר, ככל הנראה שקיים לכלוך אשר חוסם את דרך יציאת האוויר, והתחנה הראשונה שלכם לבדיקה היא הפילטרים של המזגן. זה נכון גם במקרה שהבעיה היא מזגן לא עובד על חום, ואם אכן הפילטרים מלוכלכים מומלץ לנקות אותם, או להחליף אותם במידת הצורך בעזרת טכנאי מזגנים.

ניקוי פילטרים במזגן לא עובד

2. מחסור בגז מזגנים

ישנם סוגים רבים של גז מזגנים, חלקם ישנים ורעילים וחלקם חדשים ומומלצים יותר, ובמקרה שבו מזגן לא עובד במצב חימום או קירור והפילטרים נקיים, יתכן שמדובר במחסור בגז. סימנים נוספים לתקלה שכזו יכולים להיות מקרים של מזגן לא עובד רצוף או מזגן מטפטף, וכדי לפתור את הבעיה מזמינים טכנאי מזגנים שמאתר את הדליפה של הגז, אוטם אותה היטב, מבצע בדיקת ואקום וממלא גז מחדש – בעדיפות לגז איכותי וכזה שלא מזיק לבריאות או לסביבה. עלות תיקון דליפת גז הינה 500-850 שקלים, ולמחיר זה יש להוסיף בין 250-600 שקלים עבור הגז.

3. הספק חשמל שאינו מתאים

לרוב תקלה שכזו מתגלה די מהר, והסימן הברור לה הוא מזגן שמקצר את החשמל. יתכן שהתקלה הזו צצה אצלכם רק כאשר אתם מדליקים מכשירים חשמליים אחרים שגוזלים כוח רב יחד עם המזגן באותו החדר, כמו למשל קומקום חשמלי או דוד חימום, אך מנגד יתכן שהבעיה נעוצה בחיבורי החשמל של המזגן. אם הבעיה שלכם היא מזגן לא עובד אחרי הפסקת חשמל, יכול להיות שנוצר נזק במעגל החשמלי של המזגן עקב אחת מהקפצות החשמל, ולשם כך מומלץ ורצוי להזמין מאיתנו טכנאי מזגנים מהיום להיום שמתמחה בתחום החשמל. עלות תיקון של מזגן מקצר הינה 250-650 שקלים.

4. בעיה במנוע המזגן

בין שיש לכם מזגן תדיראן לא עובד או כל סוג אחר של מזגן שלא מבצע את עבודתו, אם הוא לא מצליח אפילו להפעיל מאווררים או לעשות פעולה קלה של הוצאת אוויר, יתכן שמדובר בבעיה במנוע של המזגן. ברוב המקרים הבעיה תתגלה בסך הכל באחד משלושת הקבלים שמניעים את המנוע של המזגן, והחלפת קבל תעלה הרבה פחות מהחלפת המנוע, ותסתכם ב-250-350 שקלים בלבד.

5. תקלה במדחס המזגן

המדחס של המזגן עלול להפסיק לעבוד משלל סיבות, שלכל אחת יהיו סימנים משלה. לעיתים קרובות המדחס ירעיש זמן מה לפני שיפסיק לעבוד, ומשום שמדובר בחלק מורכב מאוד במערכת, אשר נמצא לרוב במקומות שמסוכן לגשת אליהם, כדאי להזמין טכנאי מזגנים עבור כל מקרה של חשש לתקלה במדחס המזגן ולא לנסות לתקן אותה לבד – אפילו אם מדובר בסך הכל בעצם זר שנתקע במדחס. ביקור של טכנאי יעלה לכם בסך הכל 150-250 שקלים, אולם אם יהיה צורך להחליף את המדחס או לתקן אותו בדרך מתקדמת, מחיר התיקון יהיה 750-1200 שקלים.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389