תיקון מזגן לא נדלק

המזגן לא מגיב בכלל? כך תדעו מה הסיבה לבעיה

מתן שירות תיקון מזגנים 24 שעות ביממה
תיקון מזגן לא נדלק החל מ- 150 ש"ח
אחראיות מלאה על כל סוגי התיקונים
החלפת קבל במחיר הכי זול בהתחייבות!
שירות אקספרס - טכנאי מזגנים מקצועי בתוך שעה
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

תיקון בעיית חשמל במזגן לא נדלק

למה אנחנו?

אם מזגן לא נדלק דווקא ברגע בו אתם הכי זקוקים לו, צוות הטכנאים שלנו יגיע אליכם במהרה. חברת Fix it now מזגנים היא הכתובת לשירות מזגנים מהיר, מקצועי ויעיל. אם אתם לוחצים על השלט של המזגן ושום דבר לא קורה, חייגו אלינו ואנחנו נגיע אליכם בתוך 60 דקות. השירות ניתן בכל אזורי הארץ, 24/7 (לא בשבת), לכל סוגי המזגנים.

מזגן לא נדלק מהשלט

צ'ק ליסט בדיקות שתוכלו לבצע בעצמכם:

1. האם ישנה בעיה באספקת החשמל אל המזגן?

2. האם המזגן מקבל מתח חשמלי תקין?

3. האם השלט מתפקד? האם הסוללות בשלט תקינות?

אם בצעתם את 3 הבדיקות והמזגן עדיין לא נדלק או מגיב, מדובר ככל הנראה בתקלה מורכבת יותר המצריכה הזמנה של טכנאי מזגנים מוסמך לטיפול בבעיה שנובעת ככל הנראה מבעיית חשמל.

מזגן לא נדלק ולא מגיב – מה הסיבות לכך?

הסיבות לכך שמזגן אינו נדלק יכולות להיות מגוונות, דרוש ביקור טכנאי על מנת לאתר את מקור התקלה ולטפל בה. ייתכן ומדובר בתקלה בקבל מדחס, תקלה בקבל מאוורר, פיוז שרוף בכרטיס, תקלה חשמלית עקב דליפת מים פנימית, או תקלה בתקשורת בין השלט למזגן. את כל התקלות האלו ותקלות רבות נוספות אנחנו יודעים איך לתקן, צרו קשר ונגיע אליכם במהרה עם כל הציוד הדרוש וחלקי חילוף איכותיים. 

תיקון מזגן לא נדלק

תקלה בקבל מדחס

את ההנעה הראשונה לפעילות של המזגן נותן המדחס. אם הקבל של המדחס אינו עובד כשורה, המדחס לא יתחיל לעבוד והמזגן לא יידלק. מדובר בתקלה נפוצה שנפתרת על ידי החלפת קבל. בחלק מהמקרים יהיה צורך גם בהחלפה של הקבל וגם בתוספת של קבל תומך.

תקלה בקבל של המאוורר

המזגן כולל 2 מאווררים : מאוורר אחד ביחידה החיצונית ומאוורר אחד ביחידה הפנימית. ברגע שאחד הקבלים של המאווררים אינו עובד המאוורר לא יקבל את ההתנעה הראשונית ולא יתחיל לעבוד. גם תקלה זו ניתנת לטיפול מהיר ולא יקר תוך החלפת קבל.

פיוז שרוף בכרטיס

כאשר מזגן לא נדלק ולא נדלקות גם נוריות ביקורת מדובר ככל הנראה בפיוז כרטיס שנשרף או תקלה בכרטיס כולו. תיקון התקלה במזגן דורש את החלפת הפיוז או החלפת הכרטיס כולו. ההמלצה בתיקון תקלות בכרטיס היא על שימוש בחלפים מקוריים.

תקלה חשמלית במערכת הפנימית של המזגן

מזגן תקין כולל בתוכו גם זרימה של חשמל וגם מים. כל עוד ישנה הפרדה בין השניים הפעילות תהיה תקינה. במקרים בהם דליפת מים גורמת לחדירת מים אל תוך מערכות החשמל של המזגן, התוצאה תהיה קצר חשמלי והמזגן לא יעבוד.

תקלה בתקשורת בין השלט למזגן

תחילה חשוב לוודא כי מקור הבעיה אינו סוללות חלשות. אם יש לכם אפשרות לבחון את הפעלת המזגן עם שלט ממזגן אחר זהה או שלט אוניברסלי עשו זאת. במידה והשלט עובד, אך המזגן אינו מגיב לשינוי הפקודות מדובר כנראה בתקלה בעינית המזגן או תקלה במערכת הפיקוד.

מזגן לא נדלק אחרי הפסקת חשמל

תחילה כדאי לוודא שכל הפקקים בארון החשמל למעלה. אם אחד הפקקים שב וקופץ מטה ישנה בעיה במערכת החשמל, אחד ממכשירי החשמל שלכם בבית גורם לקצר. אם לאחר שבצעתם בדיקת תקינות לשקע החשמל המזגן עדיין אינו נדלק, ולא נדלקות גם נוריות בקרה, דרוש ביקור טכנאי.

מזגן לא נדלק עם שעון שבת

אם המזגן פועל בצורה תקינה במהלך השבוע כולו ורק כאשר מבצעים את המעבר לשעון שבת המזגן אינו עובד, הבעיה נמצאת בסבירות גבוהה בשעון השבת ולא במזגן.

תיקון מזגן שלא נדלק – כמה זה עולה?

סיבות למזגן לא נדלק

מחיר משוער

ביקור טכנאי מזגנים

מתאים למקרים של מזגן לא נדלק בחימום / מזגן רצפתי לא נדלק / מזגן מיני מרכזי לא נדלק / מזגן עילי לא נדלק, המחיר אינו כולל עלויות של חלפים

150-250 שקלים

מחיר החלפת קבל מדחס או מאוורר במזגן עילי ללא אחראיות

המחיר כולל קבל ועלות של ביקור טכנאי

300-400 שקלים

תיקון נזילת מים במזגן מיני מרכזי במרכז מסחרי

מחירים מיוחדים לבעלי עסקים, חברות הייטק ומשרדים

250-400 שקלים

תיקון פיוז שרוף בכרטיס

המחיר כולל פיוז תקין, אינו כולל החלפת כרטיס

150-300 שקלים

 המחירים מתאימים למקרים של מזגן אלקטרה לא נדלק / מזגן טורנדו לא נדלק / מזגן תדיראן לא נדלק / מזגן אמקור לא נדלק וכל סוגי המזגנים. 

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389