מזגן בממד

התקנה ותיקון מזגן בממד

 מה חשוב לדעת לגבי מיזוג בחדר הממד?

 חדר הממד הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית מבחינת ביטחון בעת מצב חירום. מזגן בחדר ממד, הוא הכרחי, במיוחד במידה והמשפחה נאלצת לשהות בתוכו שעות במקרה כזה. באתר FixitNow מזגנים, תוכלו למצוא בעלי מקצוע לעבודות תיקון מזגן לממ"ד, ועבודות התקנת מזגן בממד קיים או חדש, במחירים הזולים ביותר בישראל.

 צוות הטכנאים שלנו מתמחה בהתקנות ותיקון מזגנים בחדרי ממ"ד
תיקון מערכות מיזוג בחדרי ממ"ד החל מ- 299 ₪ 
התקנת מזגן בחדר ממ"ד סטנדרטי החל מ- 600 ₪
שירות התקנות ותיקונים בפריסה ארצית 24/7 
התקנת מזגן בממ"ד מחיר הכי זול בהתחייבות!

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

סוגי מזגנים לממדים

מזגן מפוצל - מעוניינים בעבודה של התקנת מזגן עילי בממד? התקנה כזו, מבוססת על מנוע מחוץ לחדר הממד ויחידה פנימית בתוכו. במקרה כזה, יש להעביר את הצנרת מהמנוע החיצוני אל היחידה הפנימית אשר תלויה על קיר בממד. העברת הצנרת כרוכה בקידוח חור בקיר. חובה לאטום את החור באופן תקני, בעזרת אביזרים מתאימים.

מזגן מרכזי - ניתן לחבר את המיזוג בממד אל מערכת המיזוג המרכזית של הבית. במקרה כזה, מקובל לנצל את אחד מפתחי האוויר 8", ובדרך כלל נהוג לנצל לשם כך פתח מזגן לממד, שהוא בעצם פתח אוויר הממוקם מעל דלת הממ"ד. את שרוול המיזוג צריך לחבר אל הצינור מהצד החיצוני, ובתוך הממ"ד יש להתקין תריס מזגן לממד. התריס הוא עגול עשוי פלסטיק אותו ניתן לנתק בעתות חירום. בשעת הצורך, ניתן להסיר את תריס הפלסטיק ולחבר את מכסה הברזל המקורי, הכולל גם אטם גומי.

התקנת מזגן בממד לפי תקן פיקוד העורף

איך מתקינים מזגן בממ"ד - נקודות חשובות

חשוב מאוד לבצע תכנון מוקדם להתקנת מזגן בחדר הממד בביתכם. תכנון מוקדם, כמו מיקום פתח מזגן בממד, מונע צורך באלתורים וקיצורי דרך שבדרך כלל מסרבלים את העבודה. מיקום המזגן ישליך על אופן העברת צנרת המיזוג אל המדחס. אותו הדבר תקף גם לגבי נושא ניקוז מי המזגן, מה שדורש התקנת מתאם מזגן לממד. אי תכנון מוקדם לגבי אופן הביצוע עלול לגרום לבעיות בזמן ההתקנה. מומלץ לפעול ע"פ הוראות תקן מיזוג בממ"ד של פיקוד העורף. שילוב רכיבי תשתית ההכנה למזגן נעשה כבר בשלב בניית קירות הממ"ד. יש להקפיד על שילוב כלל הרכיבים הנדרשים, וכך תחסכו כסף על קידוחים מיותרים, קרוי גבס, ברזי מים ועוד.

כמה עולה התקנת מזגן בממד?

מחיר התקנת מזגן בממד, יעלה בדרך כלל כ 600 ש"ח עד 850 ש"ח נוספים ממחיר ההתקנה המקורי. עלות התקנת מזגן בממד, תלויה ברמת כח הסוס של המזגן. למשל, המחיר להתקנת מזגן 2-2.5 כוח סוס, בתנאי שטח נוחים עם מאייד אחד ויחידת עיבוי אחת, יעלה בין 550 ש"ח ל 900 ש"ח, ואילו המחיר להתקנת מזגן 3-3.5 כוח סוס, יעלה בין 600 ש"ח ל 1000 ש"ח. התקנת מזגן מיני מרכזי מפוצל בתנאי שטח נוחים, עד 10 כ"ס. המחיר כולל צנרת עד 4 מטר, עולה בין 1200 ש"ח ל 3000 ש"ח.

מזגן בממד

מפה
וידאו
המלצות
אור חנוכה
אור חנוכה
30/03/2018

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

אופק ודקלה
אופק ודקלה
15/05/2018

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

שרון קולינס
שרון קולינס
14/04/2018

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

שרה אלפסי
שרה אלפסי
24/01/2018

לא יודעת איך להביע את ההערכה שלי אליכם, עמותה של נוער בסיכון הייתה ללא מזגן ביום קר וגשום ואף חברה לא רצתה לתקן לנו את המזגן במחיר סמלי. הגעתם בחיוך וביצעתם עבודה נהדרת ולא רציתם לקחת שקל! טוב לדעת שיש אנשים עם לב כזה ענק

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389