טכנאי מזגני saga

טכנאי מוסמך לתיקון מזגני סאגה בפריסה ארצית

התקשרו עכשיו וטכנאי מזגני סאגה אצלכם בתוך 60 דקות!
מעל 20 שנות ניסיון בתיקון מזגני סאגה 
ביקור טכנאי לתיקון מזגן סאגה החל מ » 150 ₪
כולל אחראיות מלאה על כל סוגי התיקונים
עד 20% הנחה על כל חלקי החילוף למזגני saga
מילוי גז למזגן סאגה, ניקוי פילטרים, תיקון מזגן סאגה לא מקרר
התחייבות למחיר הכי זול בשוק!
לשיחת ייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

תיקון מזגן סאגה מהיום להיום

טכנאי למזנגי sega

 FIX IT NOW מזגנים שולחים עד אליכם טכנאי מזגנים סאגה! השירות שלנו עובד בפריסה ארצית ורלוונטי אליכם אם אתם מעוניינים בשירות התקנה, החלפת מזגן sega ישן או תיקון של המזגן. הטכנאים שלנו מעניקים שירות לכל מניפת התקלות האפשרית, לרבות תיקון מזגן רצפתי של סאגה שמקצר, לא מחמם או מטפטף. באפשרותכם לתאם התקנה או תיקון גם בהתראה של מהיום להיום – לא מזיעים או קופאים מקור, גם לא לרגע!

בלי לקבל רגליים קרות: מטפלים במזגן שלא מקרר!

אם גם אצלכם מזגן sega לא מקרר, הדבר האחרון שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לפאניקה. למרות שלא ניתן לסבול את ימי הקיץ ללא מזגן שמקרר, עדיין מדובר על תקלה שקל יחסית לפתור אותה. טכנאי מטעמנו יגיע אליכם ויאתר את הסיבה לכך שהמזגן אינו מקרר. בחלק גדול מהמקרים המזגן לא מקרר מאחר והפילטרים סתומים ויש לנקות אותם. ישנה חשיבות רבה לניקוי הפילטרים ועל כן מומלץ לתחזק את הניקוי שלהם אחת לחצי שנה ללא כל קשר לתקינות המזגן.

ואיך החום פתאום עולה: מזגן סגאה לא מחמם

אולי המזגן לא מחמם, אך החום עולה מחוסר אונים! במקרים שכאלו חשוב לקרוא לטכנאי מקצועי ומנוסה מטעמנו שישיב את המעלות החמות אל החלל בו אתם שוהים. הפתרון השכיח ביותר שמעניקים לתקלות מסוג זה הינו בדמות החלפת קבל או מילוי של גז מתאים למזגן שלכם. שימו לב כי מילוי של גז חייב להתבצע אך ורק על ידי טכנאי מזגנים מיומן ומקצועי.

טכנאי מזגני סאגה

מזגן סגה לא נדלק: מה עושים?

אם גם אתם מגיעים אל מקום העבודה בבוקר קייצי או חוזרים הביתה בערב בעונת החורף וכמהים להדליק את המזגן והוא לא עובד, אל בהלה! לעתים, מזגן sega לא עובד לא מעיד על תקלה משמעותית במנוע המחייבת את החלפת המזגן, אלא לא אחת התקלה הינה בכלל בשלט המזגן. כל עוד ישנה עינית דולקת מכיוון המזגן, אתם יכולים להיות שקטים כי המזגן לרוב תקין והבעיה הינה בשלט. במקרים בהם אין אור דולק בעינית, כנראה שנתיך המזגן נשרף וזו הסיבה שלא מגיע מתח אל המזגן שלכם. תיקון מזגן סאגה עילי עבור תקלות כאלו יתבצע על ידי טכנאי המומחה בתיקון מזגנים אלו ספציפית.

איך פותרים תקלה של מזגן סגאה מטפטף?

טכנאי מזגנים sega יגיע אליכם גם במקרים בהם המזגן שלכם מטפטף. במקרים שכאלו, ההמלצה החמה מאיתנו היא לכבות מיד את המזגן. הבדיקה שהטכנאי שלנו יעשה מבוססת על איתור מקור הנזילה: האם הנזילה הינה מתוך הבית או מחוצה לו. במידה והמזגן שלכם דולף אל הבית, במרבית המקרים הבעיה הינה הפילטרים הסתומים ועל כן תיקון מזגן סאגה יוענק לכם בדמות ניקוי הפילטרים. מה קורה במקרה ההפוך בו המזגן דולף חיצונית? כנראה ומדובר על צינורות סתומים.

מה עושים במקרים בהם המזגן מרעיש?

תיקון מזגן מיני מרכזי של  segaניתן לכם גם במקרים בהם המזגן מרעיש. שימו לב כי רעשים מכיוון המזגן מעידים על בעיה, כך שחשוב להישאר קשובים למזגן. הרעש שאתם אמורים לשמוע מכיוון המזגן הינו סאונד טבעי המעיד על הפעלתו של המזגן. רעשים אחרים הינם סימפטום המעיד לרוב על פילטרים סתומים. על כן, התיקון יהיה בדמות ניקוי הפליטרים, כאשר לא אחת נדרשת עבודת ניקוי משמעותית יותר וארוכה יותר. כן חשוב לקחת בחשבון את המקרים בהם הניקוי של הפילטרים אינו מסייע, מה שלא משאיר ברירה אלא לבדוק כיוון אחר שהוא לרוב מנוע המזגן.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389