טכנאי מזגן lg

תיקון מזגני LG כולל אחראיות מלאה

רק ללקוחות Fix it Now מזגנים!
תיקון כל סוגי התקלות במזגני lg 
חייגו עכשיו והטכנאי אצלכם בתוך 60 דקות!
תיקון מזגן החל מ » 150 ₪
אחראיות מלאה על כל סוגי החלפים
תיקון נזילות, דליפות גז, בעיות חשמל וטיפול שוטף
מתן שירות 24 שעות ביממה
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

טכנאי מזגני lg

טכנאי מזגני lg  - שירות ומקצועיות עד הבית

חברת LG היא מותג מוביל בתחום המיזוג בישראל, מזגני החברה משווקים בכל הרשתות המובילות. תקלות במזגני אל ג'י מטופלות עם Fix it Now מזגנים במהרה. טכנאי מזגני lg יגיע אליכם עם חלפים מקוריים וכל הציוד הדרוש לטיפול נכון ומקצועי במזגן.  המזגנים של החברה פשוטים לשימוש, עמידים, ידידותיים לסביבה ומעוצבים. רכישת מזגן LG היא השקעה נבונה לשנים רבות של אוויר קריר, נעים ונקי תוך פעולה שקטה של המזגן.

אם יש לכם מזגן אל ג'י שזקוק לתיקון, דרכנו תוכלו לקבל שירות תיקונים למזגנים תוך שעה אחת בלבד בכל חלקי הארץ. המזגנים מטופלים על ידי טכנאי מזגני LG מוסמכים שמכירים היטב את המזגנים ומחזיקים בחלקי החילוף המתאימים. עם הטכנאים שלנו אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהמזגן שלכם נמצא בידיים טובות.

תקלות נפוצות במזגנים שכדאי להכיר

תקלה במזגן LG

פתרון אפשרי

מזגן LG לא מחמם – מה עושים?

כדאי לוודא שהמזגן מכוון על תכנית של חימום, לנקות את הפילטרים, לסגור את החלונות ולוודא שפתח האוויר ביחידה החיצונית אינו חסום. אם כל הפעולות האלו לא פתרו את הבעיה יש צורך בטכנאי מזגנים.

מזגן LG לא מקרר – מה הבעיה?

אם פתחי האוורור של המזגן תקינים והפילטרים נקיים ייתכן ומדובר בבעיה של מחסור בגז, תקלה במדחס או צורך בהחלפת קבל. את כל התקלות האלו יוכל טכנאי מזגנים לפתור בעבורכם במחיר שווה לכל כיס.

מזגן LG קופא – האם זה תקין?

התקלה נובעת בסבירות גבוהה ממחסור בגז מזגנים או מסתימה בצינור הניקוז. בדקו האם ישנה סתימה בצינור. מילוי גז למזגן מתבצע על ידי טכנאי.

מזגן LG לא מוציא אוויר – מדוע?

נמליץ לוודא שאין חסימה באחד מפתחי האוורור של המזגן. ייתכן ומדובר בתקלת מנוע, קבל, מאוורר או תקלה בכרטיס האלקטרוני. כדאי לייצור קשר עם טכנאי לאבחון הבעיה וטיפול בה.

מזגן אל ג'י לא נדלק – מה כדאי לבדוק?

יש לוודא שהמזגן מחובר לחשמל והפקק בארון החשמל לא קפץ. כעת כדאי לבדוק שלא מדובר בבעיה של סוללות חלשות בשלט. אם אתם בטוחים שלא מדובר בתקלת חשמל צרו קשר בהקדם עם טכנאי מוסמך.

תיקון מזגן lg

כמה עולה להזמין טכנאי מזגנים של LG עד הבית?

תמחור תיקון מזגן LG מתבסס על עלויות של חלקי חילוף וחומרים יחד עם זמן העבודה הנדרש ונוחות הגישה אל המזגן. טרם תחילת העבודה יסביר לכם הטכנאי על התקלה, הפעולות הדרושות לתיקון והעלויות הצפויות.

שירות

מחיר משוער

החלפת מזגן LG ישן בחדש

מחיר כולל פירוק של מזגן ישן והרכבת מזגן אל ג'י חדש.
מותנה בשימוש בתשתית קיימת.

700-2200 שקלים (מזגן 1 כ"ס)

900-4500 שקלים (מזגן 3-4 כ"ס)

תיקון מזגן מיני מרכזי של  LGעם מחסור בגז

המחיר משתנה בהתאם לגודל של המזגן.
מחיר תיקון דליפת גז במזגן 500-1300 שקלים

250-450 שקלים למילוי גז במזגן

תיקון מזגן LG עילי שלא מקרר או לא מוציא אוויר

מחיר להחלפת קבל מזגן כולל בדיקת קבלים כללית

250-550 שקלים

תיקון מזגן רצפתי של LG עם בעיית מנוע

מחיר להחלפת מנוע מרכזי או תיקון מנוע בסיסי במזגנים עד 2 כ"ס

  750-1250 שקלים

תקלות במזגן lg אינוורטר בכל הדגמים

צוות טכנאים מוסמכים למזגני אינוורטר של אל ג'י
מטפלים גם בתקלות מורכבות של לוח פיקוד וכרטיס

החל מ-250 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389