טכנאי מזגנים טורנדו

טכנאי מזגנים לתיקון מזגן של טורנדו

מהיום לא צריך לחכות לטכנאי מזגנים
טכנאי מזגנים טורנדו עד הבית בתוך שעה!
תיקון כל סוגי מזגני טורנדו החל מ- 150 ש"ח
מחירים מיוחדים לבעלי עסקים, משרדים וחנויות
מילוי גז במזגן טורנדו החל מ- 290 ש"ח
חלפים מקוריים בלבד של חברת טורנדו
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-9379-389

תיקון מזגן טורנדו

מזגן הטורנדו שלכם לא עובד? גלו מה הסיבה והאם צריך להזמין טכנאי!

מזגן הטורנדו שלכם לא עובד כמו שצריך? Fix it Now מזגנים לא משאירים אתכם למות מחום או מקור, ואנחנו דואגים שתקבלו את התיקון המהיר במחיר המשתלם ביותר. אך לפני שתזמינו טכנאי מומלץ שתקראו את המידע הבא כדי שתדעו האם מדובר בבעיה שביכולתכם לתקן לבד או שצריך איש מקצוע מוסמך שיאתר ויסדר אותה, ועל הדרך גם תוכלו לגלות כמה עולה תיקון מזגן טורנדו.

כמה עולה לתקן מזגן טורנדו - המחירון המלא

שרות תיקונים למזגני טורנדו

מחיר משוער

מחיר תיקון מזגן טורנדו 2 כ"ס בחדר ילדים

מחיר בסיס הכולל תיקון תקלות ללא החלפת חלפים, ייעוץ ואיתור תקלות בעלות ביקור טכנאי בלבד.

150-400 שקלים

כמה עולה לתקן מזגן עילי טורנדו בסלון

מהיום לא צריך לחכות לטכנאי מזגים, תיקון מזגן עילי של חברת טורנדו מהיום להיום

150-450 שקלים

עלות ביקור טכנאי מזגנים מומחה טורנדו

בדיקה כללית של המזגן ואיתור הבעיה. במקרה של מזגן תקול כתוצאה מפילטרים מלוכלכים או בעיות שרות לא יבוצע חיוב נוסף.

150-300 שקלים

תיקון אקספרס – טכנאי מזגנים טורנדו בתוך שעה – מחיר מיוחד

שירות תיקון מזגני טורנדו 24 שעות ביממה, טכנאי מזגנים אצלך בבית בתוך שעה!

החל מ- 150 שקלים

מחיר תיקון מזגן מיני מרכזי טורדנו

בדיקה כללית למזגן, תיקון כל סוגי התקלות החל מתקלות במדחס ועד תקלות בפתחי האוורור, מילוי גז, איתור דליפות ותיקון מאוורר לא עובד, החלפת קבלים ובעיות חשמל. חלפים מקוריים בלבד עם טכנאי מזגנים מוסמך של טורנדו.

החל מ- 350 שקלים

טורנדו לעסקים – הזמנת טכנאי מיזוג אוויר טורנדו למשרדים ולמסעדות
תיקון כל סוגי מזגני טורנדו, טכנאי עד בית העסק תוך שעה, פריסה ארצית רחבה

החל מ- 250 שקלים

1. למה מזגן טורנדו לא נדלק או נכבה?

עשויות להיות שלל סיבות לכך שמזגן טורנדו לא נדלק או נכבה, אך לפני שבודקים את אלו שמצריכות תיקון כדאי לוודא האם מזגן טורנדו לא מגיב לשלט. במצב שכזה יכול להיות שצריך רק להחליף סוללות בשלט, וזאת ניתן לדעת על פי כך שמסך התצוגה לא פועל. עם זאת, במקרה שמסך התצוגה כן עובד, יתכן שצריך להזמין תיקון עינית למזגן טורנדו.

בעיה שונה לגמרי מתרחשת כאשר מזגן טורנדו לא נכבה – זהו מצב נפוץ שאינו תמיד מעיד על תקלה, שכן מזגני הטורנדו נוטים להמשיך לפעול למשך כ-7 דקות אחרי הכיבוי לצורך ניקוי. תוכלו לדעת שזה מה שאכן קורה אם תצוגת המזגן נכבתה וביחידה החיצונית מדחס מזגן טורנדו לא עובד. אם המזגן עדיין לא מפסיק את פעולתו אחרי 7 דקות, מומלץ להזמין טכנאי שיבדוק את הבעיה.

במקרה אחר שבו מזגן טורנדו מקצר, זה ככל הנראה נובע מעומס בצריכה הביתית או בצריכה של החדר. לשם כך יש לנסות להפעיל את המזגן לבדו, ללא מכשירים נוספים שפועלים, ולבדוק האם עדיין מתרחש הקצר. במידה שכן, יש להזמין טכנאי מזגנים באופן מידי שכן מדובר בבעיה בטיחותית מסוכנת. אם לא והמזגן מקפיץ את החשמל כשהוא פועל יחד עם מכשירים אחרים באותו החדר, יתכן שהחדר שבו נמצא המזגן לא יכול לתמוך בהפעלתו ויש צורך להזמין טכנאי שמתמחה בתחום החשמל.

תיקון מזגןTornado  שצריך החלפת כבל חשמלי יכול לעלות בין 300-500 שקלים, ואם מדובר במקרה של תיקון מזגן טורנדו 2 כוח סוס המחיר יכול להגיע גם ל-600 אם הוא מקצר.

תיקון מזגן עילי טורנדו

2. הנורה מהבהבת במזגן טורנדו – להזמין טכנאי?

בין שהמזגן עובד ובין שלא, אם יש לכם מזגן טורנדו נורה מהבהבת צריכה תמיד להדליק נורה אדומה גם בראשכם, למעט מקרה שבו היא מהבהבת באטיות בצבע ירוק, שזה מצב שבו פשוט צריך לכבות ולהדליק שוב את המזגן – כל מקרה אחר מצריך תיקון של טכנאי ויכול להתרחש משלל סיבות שונות.

ביקור של טכנאי יעלה בסך הכל 150-250 שקלים, והוא יוכל לאתר את הבעיה ולתת לכם את הצעת המחיר בהתאם לה.

3. מזגן טורנדו לא מחמם או לא מקרר – מה עושים?

אם יש לכם מזגן טורנדו גולד לא מחמם או כל סוג אחר של מזגן טורנדו שלא עושה את הפעולה הנדרשת, ראשית בדקו שהפילטרים נקיים – אם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת או שלא יודעים איפה נמצאים הפילטרים, מומלץ שתזמינו טכנאי שיעזור לכם וילמד אתכם איך לפתור את הבעיה בעצמכם בעתיד.

יכול להיות גם שקיימת דליפת גז שאחראית לבעיה, ואז יש צורך בשירות של תיקון מזגן טורנדו לא מחמם או תיקון מזגן טורנדו לא מקרר, שעולה בסביבות 400-850 שקלים. מחיר מילוי הגז הוא בין 200-600 שקלים.

במקרה של מזגן טורנדו לא מחמם אבל מקרר, בנוסף למחסור בגז התקלה יכולה להיות במדחס, בצינור הניקוז, ביחידת הבקרה או בעיה חשמלית, וכל אלה מצריכות גם הן תיקון של טכנאי.

4. תיקון מזגן טורנדו מרעיש

מזגן טורנדו מרעיש בדרך כלל אם יש לו חלקים רופפים או שנתפסו עצמים במאוורר שלו. ודאו שהמכסה של המזגן יושב כמו שצריך ושהפילטרים הוכנסו בצורה תקינה, ואם זה לא עזר לסדר את התקלה הזמינו איש מקצוע שיעזור לכם לאתר ולתקן אותה.

תיקון מזגן מיני מרכזי של טורנדו שמרעיש יכול להצריך החלפת מדחס, אך לא בכל המקרים. בין שמדובר במקרה של תיקון מזגן טורנדו 1 כוח סוס, תיקון מזגן עילי של טורנדו, תיקון מזגן טורנדו אינוורטר או כל מזגן אחר, החלפת המדחס תעלה בסביבות 750-1200 שקלים.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389