טכנאי מזגנים בתל אביב

טכנאי מזגנים לתיקון והתקנת מזגן בתל אביב

טכנאי מזגנים בתל אביב 24 שעות ביממה
מה אנחנו מציעים?
הזמנת טכנאי מזגנים מומלץ בתל אביב במחיר הכי זול - בהתחייבות!
החל מ-150 ש"ח לביקור טכנאי
- אפשרות להזמין מתקין מזגנים בתל אביב - מתקינים את כל סוגי המזגנים
- תיקון מזגן בתל אביב מהיום להיום - תוך שעה אצלכם
- במקרים דחופים - טכנאי מזגנים חירום בתל אביב
- תיקון והתקנת כל סוגי המזגנים בתל אביב (תדיראן, טורנדו ואלקטרה)
התקנת מזגן מיני מרכזי בתל אביב לעסקים ופרטיים
התקנת מזגן רצפתי בתל אביב - במחיר מוזל החל מ- 500 ש"ח
- התקנה ותיקון מזגן עילי בתל אביב לדירות ובתים פרטיים
לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 
055-9379-389

טכנאי מזגנים מומלץ בתל אביב

ישר ולעניין: שירות של טכנאי מזגנים בעיר תל אביב 

תוכלו לדמיין את החום התל אביבי בחודשי הקיץ ללא מזגן תקין? לשמחתכם, אינכם צריכים להעלות על דעתכם תרחיש שכזה: ברוכים הבאים אל FIX IT NOW מזגנים המשגרת אליכם טכנאי מזגנים בתל אביב יפו! החברה שלנו מתמחה במתן שירותים נרחבים הכוללים מכירה של מזגנים, תיקון של מזגנים והתקנה של מזגנים בכל רחובות העיר – מרופא המחתרות בצפון העיר ועד ידידה פרנקל בדרום העיר. משאלתכם היא חורף חם או קיץ צונן? אנחנו מגיעים!

סוגי המזגנים המותקנים על ידי מתקין מזגנים בתל אביב

אם אתם מעוניינים להתקין מזגן בדירה שלכם או בבית העסק, כדאי שתכירו את סוגי המזגנים המוצעים למכירה ולהתקנה. אנו נשמח להציע לכם פתרון ההולם את הצרכים שלכם, הן מבחינת סוג המזגן והן מבחינת כוח הסוס. אז באיזה מזגן אתם תרצו להתחדש? טכנאי מזגנים זול בתל אביב מטעמנו מתחייב למחיר נוח, מזגן איכותי ושירות מקצועי.

הסוג הראשון שכדאי שתכירו הוא המזגן העילי. מזגנים אלו משולבים על הקירות, לרוב בגובה של עד כ-2 מטרים, והם דואגים לפתרונות מיזוג בחלקו העליון של החלל. על המזגנים האלו אנו ממליצים לאלו מכם המעוניינים בפתרונות מיזוג בחדרים קטנים, אך לא רק. לעתים המזגן העילי נותן מענה איכותי גם לחללים בינוניים וגם לחללים גדולים יותר. ובאשר ליתרונות מזגן זה? מאחר והוא עילי ודואג למיזוג בחלקו העליון של החדר, אלו הנוכחים בחלל לא סובלים ממגע ישיר של החימום או הקירור. כמו כן, מאחר והוא ניצב בחלקו העליון של החדר, הוא אינו תופס מקום בחלל.

מזגן נוסף הנמכר ומותקן על ידי טכנאי מזגנים מומלץ בתל אביב הוא המזגן הרצפתי. בעוד המזגן העילי ממוקם בחלקו העליון של החלל, מזגן זה ממוקם ישירות על הרצפה או בסמוך אליה. מזגנים אלו למעשה מקררים שני חללים שונים: בחדר בו מותקן המזגן פתרונות המיזוג באים לידי ביטוי דרך רעפי המזגן, ובחדר הסמוך פתרונות המיזוג מגיעים באמצעות חור ייעודי המבוצע במעמד ההתקנה.

ומה לגבי המזגן המיני מרכזי? אם תצטרכו המלצה על טכנאי מזגנים בתל אביב העוסק בהתקנה זו, דעו כי יש לנו לא מעט המלצות. התקנתו של מזגן זה מתבצעת או בתקרה שבחלל או בחדר חיצוני אחר. במרבית המקרים, בעיקר בבתים חדשים או משרדים המגיעים מקבלן, המזגנים ממוקמים בתקרה שמעל המסדרון, ועליהם מבצעים עבודות הנמכת תקרה להצנעתו של המזגן.

מזגן זה מיועד לחללים גדולים והחימום והקירור בהתאם לדרישה, מגיעים אל כל חדר וחדר בחלל הגדול. בכל חדר ישנו פתח ייעודי הממוקם גם הוא בתקרה מעל הדלתות שבחדרים, והויסות מתבצע באמצעות פתיחתם וסגירתם של התריסים. היתרון הגדול הוא כמובן המיזוג המוענק לכל החללים בבית, אך קחו בחשבון כי מזגן שכזה למעשה מבוסס על טמפרטורה אחת הנוכחת בכל החדרים בבית. 

התקנת מזגן בתל אביב

דקה ללא מזגן? לא איתנו! טכנאי מזגנים 24 שעות בתל אביב!

אז אולי לסבתא לא היה מזגן, אך אין זה אומר שאתם צריכים לסבול. מזג האוויר הישראלי בקיץ הינו חם ובלתי נסבל, ואילו ימי החורף מאופיינים בטמפרטורות נמוכות שללא מזגן עובד, קשה מאד לתפקד בהם. לא אחת ישנן תקלות וליקויים שונים במזגנים, מה שלא משאיר לכם ברירה אלא לקרוא לטכנאי מזגנים. בעוד ישנם אלו שצריכים להמתין לטכנאי ולהירשם ברשימת ההמתנה, ישנם אלו שיכולים ליהנות משירות של טכנאי מזגנים חירום בתל אביב – אתם!

שירות התיקונים שלנו עובד כ-24 שעות ביממה, מה שאומר שהטכנאים שלנו לא עוצמים עין עד שהמזגן שלכם לא מתוקן! חזרתם מטיסה בשעת לילה ואתם מגלים נזילה מהמזגן? התעוררתם לבוקר שבו לא הצלחתם לחמם את חדרי הילדים? אין שעה מתאימה לתיקון המזגן, אלא השעה המתאימה ביותר היא השעה המתאימה לכם! אנחנו שולחים אליכם טכנאי מזגנים דחוף בתל אביב מהיום להיום ומתחייבים לתיקון איכותי, מהיר ובמחיר נוח.

כשהמזגן שלכם מרעיש אנחנו לא שקטים

אחת הבעיות הנפוצות ביותר במזגנים היא מזגנים שמתחילים להרעיש. מזגן תקין לא אמור להשמיע רעשים, כך שבעת שאתם שומעים קולות מכיוון המזגן, עליכם לקרוא לטכנאי שיאתר את הבעיה ויעניק להם מענה הולם. רעשים יכולים להיות מסיבות שונות, כאשר הסיבה הנפוצה ביותר היא פילטרים סתומים. תיקון מזגן בתל אביב המתבצע על ידי הטכנאים שלנו הינו תיקון מזגנים מבוקר ואיכותי! הטכנאים שלנו במקרים שכאלו ינקו היטב את הפילטרים וכך יסלקו את הרעש שמפר את שלוותכם. קחו בחשבון כי לעתים הניקוי הנדרש הינו משמעותי יותר, זאת מאחר וניקוי הפילטרים הוזנח לאורך זמן. ניקוי מעמיק יותר דורש עבודה ארוכה ויסודית, אך היא זו שתבטיח לכם שקט מהמזגן ושקט נפשי.

יחד עם זאת, אם לאחר ניקוי הפילטרים המזגן שלכם ימשיך להרעיש, טכנאי מזגנים טורנדו תל אביב שמגיע מטעמנו יבחן האם הרעשים המגיעים מכיוון המזגן מקורם במנוע המזגן. לעתים תיקון המזגן לא יהיה משתלם ויוצע לכם בהתאם לגיל המזגן, להחליף אותו למזגן חדש.

 מחירון התקנת מזגן בתל אביב

שירות 

מחיר משוער

התקנת מזגן 1 כוח סוס בתל אביב בדירת סטודנט

מחיר מיוחד לקהל הסטודנטים! ניתן לבצע התקנה 24 שעות ביממה בהתאם ללוחות הזמנים שלכם!

500-650 שקלים

התקנת מזגן 2 כוח סוס בתל אביב בבית קפה

אנו ממליצים לבצע התקנה של מזגן עילי על מנת לחסוך מקום בשטח המסעדה שלא יבוא על חשבון אזור ההושבה

500-750 שקלים

התקנת מזגן 2.5 כוח סוס בתל אביב בכיתת לימוד

המחיר כולל פירוק ופינוי של המזגן הישן. העבודה יכולה להתבצע בסוף יום הלימודים.

500-750 שקלים

התקנת מזגן עילי בתל אביב במשרד

המחיר כולל שירות של בדיקת האזור לפני התקנת המזגן, תוך בדיקה כללית לתקינות המזגן בסוף ההקתנה.

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן רצפתי בתל אביב בחנות צילום

במקרים בהם תתבצע עבודה של קדיחה בקיר בטון, תיתכן תוספת תשלום סמלית

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן מיני מרכזי בתל אביב בגלריה

פתרון אידיאלי לגלריות וחללים גדולים הדורשים בפתרונות מיזוג. במידה ואם מעוניינים במותג אלקטרה, נשלח אליכם טכנאי מזגנים אלקטרה בתל אביב

1200-2800 שקלים 

מחירון מומלץ לתיקון מזגן בתל אביב 

שירות תיקון מזגנים בתל אביב

מחיר משוער

תיקון מזגן רועש בתל אביב של מזגן עילי

לא מתעלמים מהרעשים המגיעים מכיוון המזגן! שולחים אליכם טכנאי מקצועי המתמחה בתיקון כל סוגי המזגנים

150-350 שקלים 

תיקון מזגן דולף בתל אביב של מזגן רצפתי תדיראן

נזילה מהמזגן מעידה על סתימת צינור הניקוז או מפליטרים גדושים שנוצרה בהם סתימה. התיקון יבוצע על ידי טכנאי מזגנים תדיראן בתל אביב

200-400 שקלים

תיקון מזגן לא מחמם בתל אביב של מזגן מיני מרכזי

במרבית המקרים, המענה שיינתן לבעיה זו יהיה מילוי גז במזגן. עלות השירות כוללת גם בדיקה מקדימה

250-450 שקלים 

תיקון מזגן לא מקרר בתל אביב של חברת אלקטרה

פתרון הבעיה יגיע לרוב בדמות ניקוי הפילטרים. ישנה חשיבות רבה בניקוי הפילטרים על ידי טכנאי מיומן ומקצועי

400-600 שקלים

תיקון מזגן מקצר בתל אביב של חברת תדיראן

במרבית המקרים מקור הבעיה במגעים חשמליים. התיקון יתחיל באיתור הבעיה, שיקופה בפניכם ולאחר מכן יוצגו הפתרונות הזמינים לרבות האם כדאי להחליף את המזגן

250-650 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389