טכנאי מזגנים ברמת גן

תיקון והתקנת מזגנים ברמת גן

טכנאי מזגנים ברמת גן במחיר הכי זול - בהתחייבות!
החל מ-150 ₪ עבור תיקון מזגן ברמת גן
מחירים מיוחדים לסטודנטים וזוגות צעירים
- אפשרות להזמין מתקין מזגנים ברמת גן מהיום להיום - החל מ-500 ₪
- תיקון מזגן לא מקרר או לא מחמם ברמת גן - תוך שעתיים אצלכם!
- התקנת מזגן מיני מרכזי/עילי/רצפתי ברמת גן - כולל פירוק מזגן ישן ללא עלות
- התקנת מזגן במשרד ברמת גן - כולל הרמת מדחס לגג
- עבודה נקייה ומקצועית באחריות מלאה
- 15 שנות ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים לא טועים :)
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9379-389

שירות תיקון מזגנים ברמת גן

התקלקל המזגן? אנחנו מגיעים אל רמת גן!

FIX IT NOW מזגנים פחות מדברים ויותר עושים! שירותי התיקונים וההתקנה דרכנו מוצעים לכם בפריסה ארצית ומגיעים גם לעיר רמת גן! למה דווקא אנחנו? דרכנו תקבלו טכנאי מזגנים מומלץ ברמת גן, פריסת תשלומים נוחה, זמינות גבוהה מאד והזדמנויות נדירות להנחות משמעותיות המגיעות גם לעד כ-30% הנחה פחות!

צריכים טכנאי מזגנים ברמת גן למשרד שלכם באזור הבורסה או קניון איילון? אתם מרגישים את החום עולה וזקוקים במיידי לשירות של טכנאי מזגנים דחוף ברמת גן מהיום להיום במגדל קונקורד? אנחנו מגיעים!

טכנאי מזגנים 24 שעות ברמת גן לסטודנטים, חיילים וכל אחד!

בעוד התקנה של מזגן אפשר לתאם מראש, לא תמיד ניתן לצפות מתי המזגן יחליט שהוא לוקח לעצמו הפסקה. אם כבר יצא לכם לסבול ממזגן תקול, אתם לבטח יודעים שמדובר על מצב בלתי נסבל המצריך מענה מיידי ובמהירות האפשרית. איתנו, אתם לא צריכים להמתין זמן רב – זאת מאחר ואנו מפעילים שירות של תיקונים 24 שעות ביממה!

אם אתם צריכים תיקון מזגן ברמת גן בעקבות מזגן שמקצר, מזגן שדולף או מזגן שהפסיק לקרר או לחמם – לנו יש את המענה עבורכם! השירות הייחודי שלנו רלוונטי גם עבור אלו מכם שרוצים להתקין מזגן מעכשיו לעכשיו. שירות כזה מתאים בעיקר לסטודנטים וחיילים שלוחות הזמנים שלהם אינם קבועים ומאוד דינמיים. אנחנו גמישים מאד ומגיעים לכל נקודה ברמת גן עם מתקין מזגנים ברמת גן.

התיקונים הנפוצים ביותר שאנחנו מבצעים

השירות המוענק דרכנו מתחלק לשירות של התקנה ולשירות של תיקונים. למרות שישנן לא מעט תקלות שונות במזגנים, עדיין ישנן תקלות שכיחות יותר שעולות שוב ושוב באופן גורף. גילינו כי מרבית התקלות הנפתרות על ידי הטכנאים שלנו הן תקלות של מילוי גז במזגן, תיקון של נזילות מים בעת הדלקת המזגן וגם במצב כבוי, וגם תיקון של החלפת קבלים שהינם חלק מרכיב חשמלי.

כשאנחנו נותנים לכם המלצה על טכנאי מזגנים ברמת גן, אנחנו נותנים לכם המלצה על טכנאי מזגנים שהינם אנשי מקצוע של ממש שיודעים לתת מענה מלא לכל מניפת התקלות האפשריות ולכל סוגי המזגנים, לרבות מזגני אלקטרה, תדיראן וטורנדו.

תיקוני המזגן היקרים ביותר, כדאי שגם אתם תכירו

אתם צריכים שירות של טכנאי מזגנים חירום ברמת גן בעקבות מזגן שאינו עובד? כבר תוכלו לראות בעצמכם את מחירי התיקונים שלנו ולגלות עד כמה המחירים נוחים. יחד עם זאת, כן חשוב לנו ליידע אתכם דווקא לגבי תיקונים שונים שהינם יקרים יותר. במידה והטכנאי מטעמנו הגיע אליכם, בדק את המזגן וגילה כי מקור הבעיה במדחס ויש צורך להחליפו, אתם עומדים לפני עלות תיקון יקרה שיכולה להגיע עד לכ-2500 שקלים. לנו? יש פתרון!

הלך המדחס? לא תמיד משתלם לתקן

לא תמיד החלפת המדחס תהיה המלצתו החמה של טכנאי מזגנים זול ברמת גן. המטרה שלנו היא גם לתת לכם מענה איכותי וגם להציע לכם שירותים במחירים נוחים. לכן, במידה ואכן התקלה הינה במדחס שלכם, דעו כי לפניכם שתי אפשרויות: האחת היא להחליף את המדחס כאשר העלות נקבעת על פי גודל המזגן שלכם, או לחילופין תוכלו לנצל את ההזדמנות ולהחליף את המזגן שלכם למזגן חדש. ההמלצה שלנו היא כזו: כל עוד יש לכם מזגן גדול, כדאי להחליף את המדחס. במידה והמזגן שלכם קטן? כדאי להחליף את המזגן.

טיפולי מנע למזגן יכולים לחסוך לכם המון כסף!

טכנאי מזגנים טורנדו ברמת גן המתמחה בתיקונים של מותג זה ושל מותגים מובילים נוספים, יכול להעניק לכם טיפים לגבי תחזוק המזגן שלכם. המטרה? לבצע טיפולי מנע שסביר שיגרמו לכך שמתקין לא יצטרך לבקר אצלכם. אז אילו פעילות תחזוק תוכלו לעשות שגם ישמרו על המזגן וגם ישמרו על הכסף שלכם בכיסים? שימו לב:

הפעולה החשובה והמהותית ביותר היא לנקות את הפילטרים. בעוד ישנן פעולות שלא כדאי לבצע ללא טכנאי, דווקא פעולה זו יכולה להתבצע על ידכם בצורה עצמאית ללא כל חשש לפגיעה במזגן. ההמלצה היא לבצע את הניקוי כשלוש פעמים בשנה, בכל ארבעה חודשים. אם אתם גרים בבית שבו נוכחת כמות גדולה של אבק בעקבות חשיפה שאינה בשליטתכם, ההמלצה היא לבצע את הניקוי כארבע פעמים בשנה, בכל שלושה חדשים. 

איתור תקלות במזגן ברמת גן

התקנת מזגן ברמת גן

אין באמת סיבה לסבול ולהתמודד עם הלחות הישראלית ועם הקור בחודשי החורף. דרכנו תוכלו ליהנות מדילים משתלמים של התקנות מזגנים הכוללים שירות מקצועי ואדיב, התקנה איכותית ומזגנים המותאמים לגודל החלל ולצרכים שלכם.

שירות התקנות

מחיר משוער

התקנת מזגן 1 כוח סוס ברמת גן בחדר עבודה

המחיר כולל קידוח בקיר במידת הצורך + תושבת למזגן

500-650 שקלים

התקנת מזגן 2 כוח סוס ברמת גן במשרד

מחיר פיקס ללא כל תלות בשעת העבודה. המחיר כולל סבב של בדיקות איכות בסוף ההתקנה

500-750 שקלים

התקנת מזגן 2.5 כוח סוס ברמת גן בסלון

ככל שהסלון שלכם גדול יותר, כך נמליץ על כוח סוס גדול יותר על מנת שתוכלו ליהנות מפתרונות מיזוג איכותיים

500-750 שקלים

התקנת מזגן עילי ברמת גן בדירת סטודנטים

אנו ממליצים בדירות סטודנטים על התקנת מזגן עילי על מנת שהמזגן לא יתפוס מקום בחלל בדירות שמראש הן קטנות יותר

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן רצפתי ברמת גן בחנות בקניון איילון

המחיר הסופי יקבע בהתאם לכוח הסוס ומותג המזגן

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן מיני מרכזי ברמת גן בדירת גן

ההתקנה כוללת מזגן אלקטרה עם שירות הניתן על ידי טכנאי מזגנים אלקטרה ברמת גן. המחיר כולל אחריות למזגן

1200-2800 שקלים 

שירותי תיקונים למזגן שלכם

כלל הזהב? לא מתקנים את המזגן לבד! המון פעמים ניסיון שלכם לתקן יכול לא רק שלא להועיל, אלא המון פעמים רק להרחיב את מנעד הנזק. על כן, במידה והמזגן שלכם לא מקרר, לא מחמם, מטפטף או לא נדלק – דברו איתנו! שירות התיקונים שלנו עובד בפריסה ארצית, כולל בעיר רמת גן, כ-24 שעות ביממה! 

שירות תיקונים

מחיר משוער

תיקון מזגן מקצר של מזגן תדיראן

התיקון יתבצע על ידי טכנאי מזגנים תדיראן ברמת גן. מחיר זה תקף למזגנים עד 2 כ"ס

250-650 שקלים

תיקון מזגן לא מקרר ברמת גן של מזגן מיני מרכזי

מחיר פיקס לכל מותגי המזגנים. העלות כוללת את שעות העבודה והתיקון כולל מילוי גז למזגן ברמת גן

400-600 שקלים

תיקון מזגן רועש ברמת גן של מזגן עילי

במידה וניקוי הפילטרים לא עוזר, נבדוק לעומק את הבעיה. לעתים מקור הבעיה במנוע המזגן וטיפול בבעיה כזו מצריך ביקור טכנאי

150-350 שקלים

תיקו מזגן לא מחמם ברמת גן עד 2 כ"ס

מזגן לא מחמם מצריך ביקור מיידי של טכנאי. אנו נבדוק את כל האפשרויות לפני ביצוע התיקון. במרבית המקרים נמלא גז או נחלפים קבלים, במידה והבעיה קשורה ברכיב חשמלי.

250-450 שקלים

תיקון מזגן דולף ברמת גן של אלקטרה

כשיגיע הטכנאי תיבדק האפשרות כי מדובר על פעולת עיבוי טבעית שהינה חלק מתהליך חימום הבית בחודשי החורף.

200-400 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389