טכנאי מזגנים בירושלים

תיקון והתקנת מזגנים בירושלים

טכנאי מזגנים בירושלים במחירים הכי זולים בהתחייבות!
למה לבחור דווקא בנו? 
שירות מהיר, מחירים ללא תחרות ואחראיות מלאה
מחירים מיוחדים לבעלי עסקים ומשרדים
שירות תיקון מזגן החל מ- 150 ש"ח
תיקון כל סוגי המזגנים (טורנדו, אלקטרה, תדיראן)
התקנת מזגן מהיום להיום במחיר שאסור לפרסם

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

טכנאי מזגנים בירושלים

ירושלים של פתרונות מיזוג איכותיים

עיר הבירה ירושלים ידועה בעיקר כעיר של זהב, נחושת ואור, אך עם FIX IT NOW מזגנים, העיר תהיה מוכרת גם הודות לשירות ישיר בזמינות גבוהה הניתן על ידי הטכנאים המובילים בישראל! טכנאי מזגנים בירושלים המגיע דרכנו הינו טכנאי בעל ניסיון עשיר בהתקנות ותיקונים של מזגנים – מה שאומר שאתם זוכים לעבוד עם איש מקצוע איכותי ומנוסה. המחירים שתקבלו דרכנו הם מחירים שלא יעלו לכם את החום, אלא בעיקר יאפשרו לכם ליהנות מפתרונות מיזוג איכותיים!

התקנת מזגן בירושלים במחירים ללא תחרות!

כשהחום בעיר הבירה עולה, כל שתוכלו לבקש הוא פתרון מיזוג איכותי. מה קורה בחורף המושלג בירושלים? המפלט שלכם הוא חדר מחומם. אנו מציעים לכם כבר עכשיו התקנה איכותית של מזגנים בירושלים של כל המותגים הגדולים: תדיראן, אלקטרה וטורנדו ובהתאם שולחים אליכם את הטכנאי. לכל מותג אנו מקצים צוות טכנאים אחר המתמחה בסוג זה של מזגנים. על כן, אם ברשותכם מזגן אלקטרה לדוגמא, מי שיטפל במזגן שלכם יהיה אך ורק טכנאי מזגנים אלקטרה בירושלים.

 

שירות התקנת מזגן בירושלים

מחיר משוער

התקנת מזגן 1 כוח סוס בירושלים בבנייני האומה

מזגנים בעלי 1 כוח סוס מתאימים למשרדים או חללי עבודה קטנים

500-650 שקלים

התקנת מזגן 2 כוח סוס בירושלים במסעדה באזור נחלאות

השירות הניתן דרכנו זמין לכם כ-24 שעות ביממה! עבור שירות לילי תיתכן תוספת תשלום סמלית

500-750 שקלים

התקנת מזגן 2.5 כוח סוס בירושלים בפסגת זאב

כוח הסוס עולה בהתאם לגודל החלל. מזגן בכוח סוס שכזה מתאים לחללים גדולים יחסית בהם נדרשים פתרונות איכותיים ויעלים של מיזוג

500-750 שקלים

התקנת מזגן עילי בירושלים בסלון בדירה בארמון הנציב

בחדרי סלון אנו ממליצים על שילובו של המזגן העילי על מנת שלא לתפוס מקום בחלל הסלון.

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן רצפתי בירושלים במסעדה במתחם התחנה

התקנה של מזגן רצפתי מתאימה לחללים ייחודים במסעדה כמו חדר ישיבות, חדר מנהל או חדר VIP.

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן מיני מרכזי בירושלים במתנ"ס

פתרון איכותי וכולל לכל החלל! פתרונות מיזוג האוויר יגיע באמצעות פתחים יעודיים ביתר החדרים.

1200-2800 שקלים

תיקון מזגנים בירושלים – תקנו היום לפני מחר!

כל עוד המזגן משרת אתכם, הכל טוב. מה קורה כשהמזגן מציף תקלות? כאן מתחילות הבעיות! אנו שולחים אליכם בהתראה קצרה מאד טכנאי מזגנים חירום בירושלים שיבצע איתור בעיה ותיקון במקום. בעוד ישנם טכנאים המגיעים בפעם הראשונה לטובת איפיון התקלה ובפעם השנייה לביצוע התיקון, אנחנו מבצעים את כל המלאכה בפעם אחת וכך חוסכים לכם זמן וכסף!

שרות תיקון מזגנים בירושלים

מחיר משוער

תיקון מזגן רועש בירושלים של מיני מרכזי של תדיראן

כשתתארו לנו את הבעיה בטלפון, נבקש מכם לנסות ולנקות את הפילטרים. במידה והמזגן שלכם עדיין רועש, נגיע לביצוע תיקון משמעותי יותר.

150-350 שקלים

תיקון מזגן דולף בירושלים של חברת אלקטרה מדגם רצפתי

נזילה אל תוך חלקו החיצוני של הבית בעונת החורף הינה נזילה "בריאה" וחיונית. אם המזגן שלכם דולף בחודשי הקיץ, נגיע לבצע איתור של בעיה ומתן תיקון הולם

200-400 שקלים

תיקון מזגן לא מחמם בירושלים של טורנדו

איתנו לא יהיה לכם חורף קר! מזגנים לא מחממים הם בסך הכל מזגנים הזקוקים למילוי של גז, אותו נמלא עבורכם בעלות נוחה.

250-450 שקלים

תיקון מזגן לא מקרר בירושלים של אלקטרה

במידה והפילטרים סתומים, התיקון יתבצע בזמן קצר. תיקון אחר כדוגמת החלפת קבל יקח קצת יותר זמן

400-600 שקלים

תיקון מזגן מקצר בירושלים של מזגן עילי

לא דוחים את בוא הטכנאי! מזגנים מקצרים חייבים לקבל מענה מיידי.

250-650 שקלים

למה לא דוחים בשום פנים ואופן הגעה של טכנאי?

תיקון מזגן בירושלים הוא תיקון שצריך להתבצע ברגע שבו הבנתם כי דבר אינו כשורה עם המזגן שלכם. שימו לב: בעיות במזגן שלכם הן בעיות שיכולות להפוך לגדולות יותר בעת שלא מטפלים בהן במיידי ובאופן ראוי. אם המזגן שלכם לא מקרר, לא מחמם או שאתם שומעים רעשים שלא הייתם רגילים לשמוע קודם לכן, קראו מיד לטכנאי דרכנו שיבצע עבורכם תיקון איכותי וישיב לכם את איכות החיים לה הייתם רגילים. המלצה על טכנאי מזגנים בירושלים תוכלו לקבל דרכנו. 

תיקון מזגנים בירושלים

מתי יש צורך בצינור ניקוז למזגן?

אתם שואלים? אנחנו עונים! אחת השאלות המופנות אלינו היא מתי טכנאי מזגנים זול בירושלים מבצע גם התקנה של צינור ניקוז. אם כן, התשובה לכך די פשוטה: בכל מעמד של התקנה למזגן מתבצעת גם התקנה של צינור ניקוז – לא משנה מותג המזגן וסוגו. יחד עם זאת, שימו לב כי במקרים בהם אתם מתגוררים בבניין בקומה גבוהה מאד, יהיה צורך בצינור ניקוז שהינו מעט ארוך יותר ועל כן הוא מעט יקר יותר. העלות עבור צינור הניקוז מתומחרת בממוצע של בין 8-13 שקלים למטר.

מה זו צנרת ה-PVC?

טכנאי מזגנים מומלץ בירושלים משיב לכם: מה היא צנרת ה-PVC? צנרת ה-PVC מתפקדת כמו כל צנרת אחרת, כאשר ההבדל המהותי הוא החזות של הצנרת. אם ברצונכם להצניע את הצנרת מחוץ לבית או בתוך הבית, צנרת זו היא המענה האידיאלי עבורכם. העלות הינה בין 20-30 שקלים עבור מטר.

מתקינים את המזגן לבד? כאן הצרות מתחילות

לא במקרה אנחנו מפעילים שירות של טכנאי מזגנים 24 שעות בירושלים. המון פעמים מתפתים אנשים לנסות ולתקן את המזגן שלהם בכוחות עצמם. מה קורה בפועל? התקנה לא איכותית שרק גורמת לצרות. התקנה לא מבוקרת ולא מקצועית של מזגן לא רק שיכולה להביא להשבתת המזגן או ליצירת תקלות בו, אלא במקרי קיצון ניתן לגרום לשריפה. שימו לב כי כל התקנת מזגן עבור מזגנים שכוח הסוס שלהם גדול מ-1.5, חייבת להתבצע עם התקנה של תלת פאזי. צריכים התקנה למזגן? הסתייעו בשירות שלנו של טכנאי מזגנים דחוף בירושלים מהיום להיום!

זה נכון שלא תמיד כדאי להחליף את המדחס?

אמת. הגיע אליכם טכנאי מזגנים תדיראן והוא גילה כי מקור הבעיה במדחס? אחד התיקונים היקרים ביותר הוא תיקו המדחס, כך שלא תמיד יומלץ לכם על החלפתו אלא על החלפת המזגן. כל עוד המזגן שלכם הינו מזגן קטן, ההמלצה היא שלא להחליף מדחס, אלא להחליף את המזגן. אם המזגן שלכם הינו מזגן גדול, כדאי להשקיע את עלות התיקון ולהחליפו.

הסכם העבודה שלנו, הכירו:

כשאנחנו שולחים אליכם מתקין מזגנים בירושלים או טכנאי לביצוע תיקונים, אנחנו שולחים אליכם את חוד החנית. הסכם העבודה שלנו יהיה מפורט, זאת על מנת להגן עליכם ועל כל שהובטח לכם. מה נפרט לכם בהסכם העבודה? ראשית, איזה סוג מזגן מתוקן. טכנאי מזגנים טורנדו בירושלים לדוגמא יפרט בהסכם כי המזגן עליו מדובר הוא מזגן מסוג טורנדו. כמו כן, נציין את המחירים עבור עלות ההתקנה או התיקון, נציין אילו תיקונים נדרשים לרבות תיקון נזילה או בריחת גז, וגם נציין את תקופת האחריות של התיקון שניתן לכם. חוזה עבודה חתום הוא המפתח לשביעות הרצון שלכם.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389