טכנאי מזגנים בחיפה

טכנאי מזגנים לתיקון והתקנת מזגן בחיפה

 טכנאי מזגנים בחיפה במחירים הכי זולים בהתחייבות!

למה אנחנו?
צוות טכנאי מזגנים מיומן בעל ניסיון עשיר
זמינות גבוהה בכל אזורי העיר - טכנאי אצלך בבית בתוך שעה!
תיקון מזגנים החל מ- 150 ש"ח בלבד
התקנת כל סוגי המזגנים (תדיראן, אלקטרה, lg וטורנדו)
מתמחים באיתור ותיקון תקלות במזגנים ביתיים
מחירים מיוחדים לבעלי עסקים, משרדים ומסעדות

הטבות מיוחדות לסטודנטים וחיילים

לקבלת הצעת מחיר לא התחייבות חייגו: 055-9379-389

תיקון פילטר אוויר במזגן

מתקינים ומתקנים את המזגנים בחיפה

ברוכים הבאים אל FIX IT NOW מזגנים! כשאנחנו מבטיחים "עכשיו", אנחנו מקיימים "עכשיו". החברה שלנו מתמחה במתן שירותים שונים ומגוונים עבור המזגן שלכם – החל ממכירה, דרך התקנה ועד שירות תיקונים. כמה זמן לוקח לכם לחכות לטכנאי שיגיע לתקן את המזגן? אנחנו שולחים אליכם טכנאי מזגנים בחיפה גם בהתראה קצרה עם שירות אקספרס של טכנאי מזגנים 24 שעות בחיפה! חם לכם? שלא תגידו שלא אמרנו - טכנאי מזגנים דחוף בחיפה מהיום להיום מגיע אליכם ללא כל התראה מוקדמת! 

מחירון התקנת מזגנים בחיפה

שירות

מחיר משוער

התקנת מזגן מיני מרכזי בחיפה באולם אירועים

התקנה שמתאימה לאולמות לאירועים קטנים וגדולים כאחד. מיזוג אידיאלי בכל חלקי מתחם האירועים

1200-2800 שקלים

התקנת מזגן רצפתי בחיפה במועדונית

עלות ההפעלה הממוצעת של המזגן הינה 10 שקלים ל-8 שעות

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן עילי בחיפה בחדר עבודה בבית

ההתקנה האידיאלית והמתאימה ביותר לפתרונות מיזוג בחדרים בודדים. המיזוג מפוזר כלפי מעלה וכך לא מגיע במגע ישיר עם הנוכחים בחדר

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן 2.5 כוח סוס בחיפה במתנ"ס

העבודה כוללת יצירת נקודות חשמל + קידוחים בקירות בטון במידת הצורך

490-750 שקלים

התקנת מזגן 2 כוח סוס בחיפה בחנות

המחיר כולל גם את עלות תושבת המזגן.

490-750 שקלים

התקנת מזגן 1 כוח סוס בחיפה במעונות הסטודנטים

המחיר כולל צנרת וצינור ניקוז. שעות התקנה גמישות מאד עבור קהל הסטודנטים!

500-650 שקלים

 למה לכם מזגן עכשיו? מתקינים מזגנים עם מתקין מזגנים בחיפה!

אתם אולי לא יכולים לשלוט במזג האוויר, אך אתם כן יכולים לשלוט בטמפרטורה של המזגן שלכם! כיום התקנה של מזגנים כבר אינה נחשבת למותרות, אלא להתקנה שהינה חובה בכל בית ובכל בית עסק. המזגנים כיום הינם אורחי קבע בבתים פרטיים, בבנייני משרדים, בכיתות לימוד, במרכזי הקניות ואפילו במעליות. האם ישנה תקופה בשנה בה מומלץ יותר על התקנת המזגן? התשובה היא שלילית.

בדיוק כפי שהמזגן יעיל בחימום, כך הוא יעיל בקירור. פתרונות מיזוג הם צורך הישרדותי של ממש. תוכלו לדמיין את עצמכם הולכים לישון בלילה חורפי ללא פתרון חימום? האם אתם יכולים להעלות על דעתכם את חודשי יולי-אוגוסט במשרד בו אתם עובדים ללא סיוע ישיר מהמזגן? לא צריכים להיות תלויים בעומסי החום או במעלות נמוכות – מתקינים מזגן!

ריח רע מהמזגן – האם זו תקלה?

ישנה תקלה במזגן שלכם הנמצא במשרד בנמל חיפה, האולמות בטכניון כבר לא מקררים עם המזגנים או שברצונכם לתקן את המזגן הרצפתי הנמצא בדירה שלכם בדניה? אנחנו נגיע! טכנאי מזגנים מומלץ בחיפה יעניק לכם מענה מקצועי בהתאם לתקלה שתאובחן. לצד תקלות שכיחות יותר, לא אחת נשאלים הטכנאים שלנו גם לגבי ריחות רעים המגיעים מכיוון המזגן. מזגן תקין לא אמור להוציא ריחות בעת חימום או קירור, ובמידה ואכן המזגן שלכם פולט ריחות רעים, כדאי לבדוק מה מקור הריח. מצד אחד, המזגנים יכולים לקלוט ריחות הנוכחים בבית כמו ריחות של עישון או של בעלי חיים, כך שבעת הפעלתם סביר כי הם יפלטו את הריחות.

יחד עם זאת, מקורו של הריח הרע מהמזגן שלכם יכול להיות בעקבות פטריות המתפתחות מבעיות של רטיבויות ועובשים. הטכנאים שלנו במקרים שכאלו יוכלו להמליץ לכם על חומרים ייחודים שתפקידם לחטא ולטהר את הריחות. שימו לב כי לא תמיד ניתן להיפטר מהריח באופן גורף, אך כן ישנה הפחתה משמעותית. 

 מחירון תיקון מזגנים בחיפה

שירות

מחיר משוער

תיקון מזגן מקצר בחיפה של מזגן מיני מרכזי

מזגנים מקצרים יכולים להיות כתוצאה מעומס בחשמל או בעקבות בלאי של המזגן. טכנאי מזגנים אלקטרה בחיפה יאתר את הבעיה ויעניק מענה איכותי

250-650 שקלים

תיקון מזגן דולף בחיפה של מזגן תדיראן

לאורך הבדיקה יבדוק טכנאי מזגנים תדיראן בחיפה האם הדליפה אל פנים הבית או מחוץ לבית ורק לאחר מכן יתבצע התיקון

400-700 שקלים

תיקון מזגן לא מקרר בחיפה

הפתרונות שיוענקו במקרים אלו מגוונים ובהתאם לסוג התקלה: החלפת קבלים, מילוי של גז או ניקוי של השסתומים

400-600 שקלים

תיקון מזגן רועש בחיפה של מזגן עילי

רעש מהמזגן הינו סימפטום שאסור להתעלם ממנו. מקור הבעיה לעתים במנוע המזגן, כך שעל מנת שלא להביא אותו לשחיקה וכך להחלפתו של המזגן, הזמינו טכנאי עוד היום!

300-600 שקלים 

תיקון מזגן לא מחמם בחיפה של מזגן רצפתי

במקרים שכאלו המענה יהיה בדמות מילוי של גז או החלפה של קבלים. לא מעבירים יום חורפי אחד בקור – מזמינים טכנאי בשירות של 24 שעות!

350-550 שקלים 

התקנת מזגנים בחיפה

טכנאי מזגנים זול בחיפה ששם סוף לנזילה!

תרצו את המזגן שלכם מחמם או מקרר, אך בטח שלא נוזל. אחת הבעיות השכיחות ביותר של מזגנים היא הנזילות – מעין טפטופים של מים הניכרים בעת הפעלתם, ולעתים גם בעת שמכבים אותם. רגע לפני שאתם ממהרים להספיד את המזגן שלכם, חכו. אנו נשלח אליכם טכנאי מזגנים חירום בחיפה שישים סוף לאי הנוחות וישיב לכם את איכות החיים לה התרגלתם.

הדבר הראשון שהטכנאי שלנו יבדוק הוא האם מקור הנזילה בתוך הבית או מחוץ בית. כל עוד המזגן שלכם דולף אל פנים הבית, הסבירות הגבוהה ביותר היא כי מדובר על פילטרים סתומים. מצב הפוך שיכול להיות הוא שהמזגן נוזל אל חלקו החיצוני של הבית ובמקרים אלו הבעיה היא לרוב סתימות בצינורות המזגן. על מנת לאתר את הבעיה ולטפל בה ביעילות, על הטכנאים שלנו להגיע ולבחון את כל הפרמטרים הנדרשים. אף תקלה לא תטופל על סמך תקדימים – אלא רק על סמך בדיקה מעמיקה שתתבצע פיסית אל מול המזגן.

מזגנים חדשים ותקלות – מה חשוב לדעת?

האם שירות של תיקון מזגן בחיפה רלוונטי רק למזגנים ישנים? כדאי לשבור את המיתוס אחת ולתמיד ולומר כי גם במזגנים חדשים ישנן תקלות. חשוב להבין זאת מאחר והמון פעמים הנטייה היא לחשוב שמזגן חדש הוא מזגן שלא יכול להתקלקל, אך בפועל לעתים ישנן בעיות במזגן שאינן תלויות ישירות בו, אלא לאופן התחזוק שלו או זעזועים שונים המאפיינים את המזגנים הנמצאים מחוץ לבית.

על כן, גם מזגנים חדשים יכולים להתקלקל וחשוב להיות קשובים לתקלות או לרעשים. זיכרו כי בעיות במזגן שלכם לא יעלמו ככה סתם, אלא בעיות נוטות להיות גדולות יותר ככל שמזניחים אותן. תיקון נקודתי במזגן שלכם יכול להפוך לתיקון נרחב יותר רק בגלל שלא הענקתם די תשומת לב. אנו עובדים עם מגוון רחב של טכנאים המומחים בתיקונים לכל סוגי המזגנים, לרבות טכנאי מזגנים טורנדו בחיפה.

כמה עולה התקנת מזגן בחיפה? המחירים כאן לפניכם:

כשאנחנו נותנים לכם המלצה על טכנאי מזגנים בחיפה, מה אנחנו בעצם נותנים לכם? טכנאי מקצועי ומנוסה שמכיר את מבנה כל סוגי המזגנים של כל המותגים, ובעיקר טכנאי שמעניק לכם את האפשרות לתקן את המזגן שלכם בראש שקט מבלי שיהיה עליכם להוציא כסף רב. המחירים שאנו מציעים לכם הינם מחירים נוחים המתאימים לכל כיס ולכל מזגן. החום עולה לכם מהמחירים הנוחים? חכו שהמזגן יחזור לעבוד! 

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389