טכנאי מזגנים בגבעתיים

תיקון והתקנת מזגנים בגבעתיים

טכנאי מזגנים מומלץ בגבעתיים במחיר זול ללא תחרות!
הזמנת טכנאי לצורך תיקון מזגן בגבעתיים החל מ-150 ₪
- הזמנת מתקין מזגנים בגבעתיים מהיום להיום
- לרשותנו רק טכנאים מוסמכים ומקצועיים
- אחריות מלאה על ההתקנה או תיקון המזגן
שירות התקנת מזגנים בגבעתיים לכל המותגים המובילים
התקנת מזגן אלקטרה/תדיראן או טורנדו בגבעתיים
הסבר מלא על תפעול השלט לכל סוג של מזגן
- לרשותנו חלפים מקוריים לכל סוגי המזגנים
- מחירים מיוחדים עבור התקנת מזגן במשרדים/בתי עסק בגבעתיים
לקבלת הצעת מחיג אטרקטיבית חייגו: 055-9379-389

טכנאי מזגנים בגבעתיים

לא מחכים למתקין שבועיים – מתקינים ומתקנים את המזגן בגבעתיים

FIX IT NOW מזגנים גאים להציג: טכנאי מזגנים 24 שעות בגבעתיים! אם עד כה התרגלתם לחשוב כי רק חנויות נוחות מעניקות שירות כ-24 שעות ביממה, כעת אתם נוכחים לדעת כי גם טכנאי מזגנים בגבעתיים יכול להגיע לכם בכל שעה שרק תרצו! אנו מתאימים את עצמנו אל לוח הזמנים שלכם ויכולים להגיע בשעות הבוקר המוקדמות אל החנות שלכם בקניון גבעתיים להתקנה של מזגן, או להגיע בשעת ערב מאוחרת אל תיאטרון גבעתיים לתיקון תקלה.

המחירים המוצעים לכם דרכנו הינם מחירים נוחים המתאימים לכל כיס הניתנים לכם על ידי טכנאי מזגנים זול בגבעתיים, כאלו שלא יצטרכו לגרום לכם לחשוב פעמיים האם לתקן או להתקין את המזגן! ברוכים הבאים הבאים אל עידן חדש: החום והקור מאחוריכם, ולפניכם פתרונות מיזוג נעימים המוצעים על ידי טכנאי מזגנים מומלץ בגבעתיים!

 מחירון התקנת מזגנים בגבעתיים

מתקינים את המזגן - איפה ומה זה כולל

מחיר משוער

התקנת מזגן עילי בגבעתיים בחדר ילדים

המחיר כולל גם צנרת, מאייד ותושבת

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן רצפתי בגבעתיים בקולנוע גבעתיים

גודל המזגן יותאם בהתאם לגודל בית הקולנוע

החל מ-500 שקלים

התקנת מזגן מיני מרכזי בגבעתיים במשרד אדריכלים

פתרון מיזוג אוויר אידיאלי המשרת את כל עובדי המשרד בכל החלל!

1200-2800 שקלים

התקנת מזגן 1 כוח סוס בגבעתיים בדירת 2 חדרים

שירות של 24 שעות ביממה ללא תוספת תשלום! אפשרות לסורגים או בריחים להגנת המזגן בתוספת תשלום

500-650 שקלים

התקנת מזגן 2 כוח סוס בגבעתיים בסלון

המחיר כולל את שעות העבודה ואת פירוק ופינוי המזגן הישן. *מחיר לכל מותגי המזגנים

490-750 שקלים

התקנת מזגן 2.5 כוח סוס בגבעתיים בגן ילדים

בגני ילדים עם כיתות של עד 50 ילדים מומלץ להתקין מזגן 2.5 כוח סוס ויותר.

490-750 שקלים

לפני ההתקנה בפועל: מתאימים לכם את המזגן האידיאלי

אז החלטתם שאתם מעוניינים לבצע התקנה עם מתקין מזגנים בגבעתיים? שירות טוב הוא דבר שאנו לא מתפשרים עליו, ולכן לפני שנמכור לכם מזגן ונבצע התקנה, נברר מה אתם צריכים. מרבית הלקוחות יודעים שהם רוצים מזגן, אך הם לא יודעים איזה מותג מתאים להם, איזה סוג מזגן וכמה כוחות סוס. אנחנו לעומת זאת, באמצעות כמה שאלות מנחות, נדע להתאים לכם את פתרונות המיזוג האידיאלים עבורכם!

אם כן, ניתן למצוא כמה סוגי מזגנים: מזגן עילי, מזגן רצפתי, ומזגני אינוורטר. המזגן העילי ומזגן האינוורטר הינם מזגנים שהתפוקה שלהם הינה בין 0.5 כ"ס ל-3.5 כ"ס. המזגן המיני מרכזי הינו בעל תפוקה גבוהה יותר בהשוואה לאחרים. חשוב מאד שנתאים לכם את המזגן על פי הצרכים שלכם, שכן כוח הסוס הוא זה שישפיע על תפוקתו של המזגן ועל יכולתו לחמם או לקרר את החלל בצורה הטובה ביותר.

חשוב לדעת כי ככל שהמזגן גדול יותר, כך עלות ההתקנה שלו גבוהה יותר. יחד עם זאת, חשוב לנו לציין כי אנו מציעים לכם מראש מחירים נוחים (למחירון המזגנים שלנו), כך שכל מזגן שלא יותקן אצלכם, יתבצע על בסיס מחירים המתאימים לכל כיס!

תיקון מזגן בגבעתיים

שוברים את המיתוס: כמה עולה לכם ליהנות ממזגן?

לא אחת אנו מקבלים פניות מלקוחות המעוניינים לקבל המלצה על טכנאי מזגנים בגבעתיים, אך באותה הנשימה הם גם חוששים מאד מהעלויות הכרוכות בהפעלת המזגן בחודשי החורף והקיץ. לבטח גם אתם הייתם עדים למיתוסים ואגדות אורבניות אך כעת הגיע הזמן לחשוף בפניכם את הנתונים האמיתיים: על מנת ליהנות ממזגן בחודשי החורף והקיץ, כל שתצטרכו לעשות הוא לוותר בממוצע על שקל וחצי בלבד לשעת עבודה של מזגן עילי.

בחוץ שרב ובפנים המזגן לא מקרר? זו הבעיה

המון פעמים אנו נקראים לבצע תיקון מזגן בגבעתיים עבור מזגנים שלא מקררים. אכן, החום הישראלי בחודשי הקיץ לא באמת מאפשר לכם להיות רגע ללא מזגן, ואיתנו אתם לא צריכים! השירות שלנו מאפשר לכם לקבל טכנאי מזגנים דחוף בגבעתיים מהיום להיום! המשמעות? בבוקר גיליתם כי המזגן תקול? עוד היום יגיע הטכנאי!

אז מה יכולה להיות הבעיה? ראשית, יהיה ניסיון לנקות את הפילטרים שכן הם הסיבה המון פעמים לכך שהמזגן לא מקרר. אם הניקוי שלהם לא עזר, במרבית המקרים המענה שיינתן כולל או החלפת קבלים או מילוי גז במזגן. עלות בודדת שכזו נעה בין 400-600 שקלים בלבד והיא מוענקת על ידי טכנאי מזגנים חירום בגבעתיים.

אילו תוספות במעמד ההתקנה יכולות לייקר את התקנת המזגן?

את הצעת המחיר שניתן לכם, ניתן על סמך המידע שקיבלנו מכם בטלפון. יחד עם זאת, המון פעמים מגיעים הטכנאים אל האזור בו מעוניינים בהתקנת המזגן, אך מגלים כי יש צורך בעבודה נוספת מלבד ההתקנה. במקרים שכאלו, סביר כי תהיה תוספת תשלום. אם כן, אילו שירותים יכולים לייקר את ההתקנה של מזגן התדיראן שלכם על ידי טכנאי מזגנים תדיראן בגבעתיים?

במידה ויש צורך בצנרת ארוכה יותר מאשר זו נקבע עליה מראש, במידה ויש צורך בהוספה של נקודות חשמל וגם במקרים בהם נדרשת עבודה של קידוח בקיר בטון או יצירת צינור לניקוז המים. כמו כן, לא אחת ישנן התקנות סבוכות יותר בעקבות אי נגישות אל הנקודה שבה צריך להתקין את המנוע.

לא מחכים שהמזגן יגנב, אלא מונעים את הגניבה!

במעמד התקנת המזגן שלכם יוצעו לכם כמה שירותים משלימים שיכולים להעניק לכם לטווח הארוך שקט נפשי. המציאות כיום היא שלא מעט מזגנים נגנבים ולאחר מכן מוכרים אותם. על מנת שההשקעה שלכם בהתקנת המזגן לא תלך לשווא, אנו שמחים להציע לכם פתרון של סורגים או בריחים מסביב למזגן. העלות נעה בין 150 ל-250 שקלים עבור התקנה חד פעמית שבסופה אתם יכולים להיות שקטים כי המזגן שלכם נשאר ברשותכם בלבד! אם אתם מעוניינים בשירות שכזה, יש לתאם זאת מראש עם הטכנאי.

קידוח בטון כחלק בלתי נפרד מהתקנת המזגן

לעתים הטכנאים שלנו לא יגיעו אליכם רק להתקנת המזגן בפועל, אלא גם לביצוע עבודות מיזוג נוספות – כמו עבודת קידוח הבטון. מתי יהיה צורך בעבודה כזו? במקרים בהם יש להעביר את צנרת המזגן דרך קיר בטון, ולא דרך קיר בלוקים כפי שקורה במרבית המקרים. טכנאי מזגנים טורנדו בגבעתיים יסביר לכם על עבודתו טרם הקדיחה ולא יבצע אותה ללא אישור שלכם.

מחירון תיקון מזגנים בגבעתיים

שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים בגבעתיים

מחיר משוער

תיקון מזגן לא מחמם בגבעתיים של מזגן רצפתי

הטכנאי מראש יגיע עם גז למילוי מאחר ולעתים זו הדרך לפתור את הבעיה

250-450 שקלים

תיקון מזגן לא מקרר בגבעתיים של מזגן אלקטרה

נשלח אליכם טכנאי מזגנים אלקטרה בגבעתיים המתמחה בתיקון מזגנים אלו

400-600 שקלים

תיקון מזגן רועש בגבעתיים של מזגן עילי

ניקוי פנימי של המסננים ופנים המזגן יתבצע רק על ידי טכנאי מוסמך

150-350 שקלים

תיקון מזגן מקצר בגבעתיים 2.5 כוחות סוס

לא להמשיך להדליק את המזגן עד להגעת הטכנאי. המחיר פיקס גם ללקוחות עם מזגן ללא אחריות

250-650 שקלים

תיקון מזגן דולף בגבעתיים בעת הדלקה

המחיר כולל את החלפת צינור הניקוז במקרה הצורך.

200-400 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389