טכנאי מזגנים אלקטרה

טכנאי מזגנים לתיקון מזגן אלקטרה

טכנאי מזגני אלקטרה עוד שעה אצלך בבית
שירות מהיר ואישי - מאות לקוחות מרוצים
תיקון מזגני אלקטרה החל מ- 150 ש"ח
אחראיות מלאה על כל סוגי התיקונים
עד 20% הנחה על כל חלקי החילוף למזגני אלקטרה
מחירים מיוחדים למגזר העסקי
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

תיקון מזגן אלקטרה

תיקון מזגן אלקטרה – כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים טכנאי

כשמזגן מתקלקל מתרחש אירוע מחריד במיוחד – אנחנו נשארים תקועים עם החום או הקור ומחכים לישועה שתגיע בדמות טכנאי מזגנים. לרוב הטכנאי יגיד לכם שהוא אצלכם עוד כמה שעות או ימים במקרה הרע, ואפילו לא יתעניין בנוגע לסיבה שבגללה הזמנתם אותו – הוא יקבל את הכסף שלו. עם זאת, Fix it Now  מזגנים דואגים קודם כל לכם, ולא רק שאצלנו תקבלו טכנאי מזגנים מומלץ לביתכם תוך שעה אחת בלבד לתיקון כל סוגי המזגנים אלא שגם תוכלו להזמין אותו בכל רגע ביום, 24 שעות ביממה ואפילו מעכשיו לעכשיו! אך עוד לפני שאתם עושים זאת, מומלץ מאוד שתמשיכו לקרוא ותגלו את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם מזמינים את הטכנאי – האם בכלל אתם צריכים להזמין טכנאי או שאולי אפשר לסדר את התקלה לבד? מה יעשה בדיוק הטכנאי כדי לסדר את התקלה? וכמה אתם תצטרכו לשלם עליה? התשובות לפניכם.

איך לדעת אם מזגן אלקטרה מצריך תיקון של טכנאי מזגנים?

רוב התקלות במזגנים אכן דורשות איש מקצוע מוסמך שיבדוק ויתקן אותן, ולרוב האנשים לא מומלץ להתעסק עם תיקון מזגן אלקטרה מיני מרכזי או תיקון מזגן אלקטרה גבוה בעצמם. עם זאת, ישנם מצבים שבהם אין צורך להזמין איש מקצוע וקל מאוד לזהות אותם:

פילטרים מלוכלכים: אם המזגן לא מקרר או מחמם, ובנוסף לכך מטפטף, בדקו האם הפילטרים שלו מלוכלכים. במידה שכן, תוכלו לנקות אותם בעצמכם עם ברז המים במקלחת, לתת להם להתייבש ולהתקינם בחזרה. מומלץ מאוד שתנקו את הפילטרים של המזגן אחת לשישה חודשים לכל הפחות, ואם אינכם בוטחים בעצמכם שתעשו זאת מבלי להזיק למזגן, מומלץ שתתנו לטכנאי מזגנים מקצועי לעשות זאת עבורכם.

מזגן לא מגיב לשלט: אם התצוגה לא מופיעה על מסך השלט בדקו שיש בו סוללות ושהן עובדות. אם כן מופיעה תצוגה על המסך והמזגן לא מגיב לשלט, יתכן שהוא אינו מכויל למזגן על פי ההוראות שבחוברת ההפעלה. אם המזגן מגיב לשלט אך אינו מקרר או מחמם, ודאו שהשלט מורה על תוכנית הקירור או החימום הרצויה – במידה שהחלפתם סוללות לאחרונה יתכן כי התוכנית התחלפה מבלי שידעתם. בכל מקרה אחר יתכן כי קיימת בעיה בעינית שמצריכה ביקור של טכנאי.

רעש מהמזגן: אם אתם מנקים את הפילטרים של המזגן בעצמכם כמו שהומלץ קודם לכן, פעם בחצי שנה, יתכן שהכנסתם אותם בפעם האחרונה בצורה רופפת מדי. נסו להכניס אותם מחדש ובנוסף ודאו שפתח המזגן סגור כמו שצריך ושאינו רופף אף הוא. אם המזגן עדיין מרעיש, ככל הנראה יש צורך להזמין טכנאי מזגן אלקטרה שיאתר ויסדר את הבעיה שנובעת ממקור אחר. גם במקרה של רעש מהיחידה החיצונית מומלץ להזמין טכנאי ולא לנסות לסדר את התקלה בעצמכם.

כל בעיה אחרת שלא צוינה מצריכה טכנאי מזגנים מוסמך על מנת לאתר ולסדר אותה בדרך הבטוחה והטובה ביותר, ואצלנו תוכלו למצוא טכנאי מזגנים זול במיוחד לכל סוג של מזגן אלקטרה, וזה כולל: תיקון מזגן אלקטרה קלאסיק, תיקון מזגן אלקטרה קלאסיק 10, תיקון מזגן אלקטרה נייד, תיקון מזגן דו מאייד של אלקטרה, תיקון מזגן אלקטרה אינוורטר וגם תיקון מזגן אלקטרה דגם ג'מייקה ועוד...

תיקון פילטר אוויר סתום במזגן אלקטרה

מה יעשה הטכנאי בנוגע לתקלה?

אפילו אם מצאתם אצלנו תיקון מזגן אלקטרה במבצע, הטכנאי שיגיע אליכם ייתן לכם שירות מסור ומלא עם 100% התמקדות באיתור של התקלה וטיפול יעיל ומהיר בה, מבלי להתפשר על האיכות של התיקון. הטכנאי ראשית יאתר את התקלה וככל שתתנו לו מידע מדויק יותר בנוגע לה, כך הוא יוכל לספק לכם תיקון מזגן אלקטרה מהיר שלא ישאיר אתכם ללא חימום או קירור לזמן רב. מידע שיוכל לעזור לטכנאי הוא למשל:

מתי מזגן אלקטרה מקצר את החשמל?
מאיפה מגיע רעש במזגן אלקטרה והאם הרעש מחמיר ככל שמגבירים את עצמת המאוורר?
מתי התבצע מילוי הגז האחרון במזגן?
האם התקנתם את המזגן בעצמכם או שעשה זאת טכנאי מזגנים של אלקטרה?

כל אלו יעזרו לטכנאי המזגנים לעלות על התקלה במהירות הרבה ביותר, וכשיעלה על התקלה, הטכנאי יידע אתכם בנוגע לה וכן בנוגע למה שעליו לעשות כדי לתקן אותה. אם יש צורך בהחלפת רכיבים הוא יביא אותם איתו ויסדר את התקלה בו במקום, ובמידה שאין צורך בהחלפת רכיבים התקלה תתוקן תוך זמן קצר. אם יש צורך, טכנאי המזגנים גם ימלא עבורכם גז חדש מסוג שתבחרו במחיר שיתאים להעדפתכם.

בנוסף לכך כדאי לדעת שהטכנאים שלנו יכולים לעזור לכם גם להתקין מזגן אלקטרה בביתכם או במשרדכם, ואם תתקשרו עכשיו תוכלו אפילו לקבל אצלנו תיקון מזגן אלקטרה במבצע כולל התקנה!

האם יש הבדל בעלות התיקון לדגמי מזגני אלקטרה השונים

כשתשאלו את הטכנאים שלנו כמה עולה תיקון מזגן אלקטרה 3.5 כ"ס, ככל הנראה תקבלו את אותה התשובה לשאלה כמה עולה תיקון מזגן אלקטרה 1 כ"ס. כמו כן, תיקון מזגן אלקטרה של דגם חדש לא אמור לעלות יותר מתיקון מזגן אלקטרה דגם ישן, אולם דעו לכם שככל שהדגם חדש ומתוחכם יותר ישנם רכיבים שעלולים להיות יקרים יותר לתיקון או להחלפה. למשל במקרה של תיקון מזגן אלקטרה טרמוסטט שצריך החלפה יכול להיות בעל מחיר שונה – האם מדובר בתרמוסטט מכני או שאולי מדובר בתרמוסטט דיגיטלי? ההבדל במחירים הוא משמעותי ועליכם לדעת זאת עוד לפני שתזמינו טכנאי מזגנים מומלץ למזגני אלקטרה על מנת שלא תיתקלו בהפתעה בלתי נעימה.

טבלת עלות תיקון מזגן אלקטרה

כאמור, מחיר התיקון של המזגן משתנה על פי סוג התיקון הנדרש והחלקים שיש להחליף, במידה שצריך. לפניכם תוכלו לראות טבלת מחירים לשלל סוגי הבעיות שאתם עלולים להיתקל בהן עם מזגני אלקטרה מכל הסוגים, ותוכלו להיוועץ בה כדי לגלות כמה עולה לתקן מזגן אלקטרה:

סוג התיקון הנדרש למזגן אלקטרה

מחיר משוער

תיקון מזגן אלקטרה מקרר ולא מחמם

יתכן שבשל תקלות במדחס, מחסור בגז, סתימה בצינור הניקוז, פילטרים מלוכלכים, תקלות חשמליות או תקלות ביחידת הבקרה.

250-1,200 ש"ח

 

תיקון מזגן אלקטרה נורות לא עובדות, לא נכבות או מהבהבות

יתכן כי התקלה לא תצריך תוספת מחיר פרט לביקור טכנאי.

החל מ- 150 ש"ח

תיקון מזגן אלקטרה מקצר

כולל תיקון מזגן אלקטרה טיימר למזגן וגם תיקון עינית למזגן אלקטרה. מחיר התיקון בהתאם לסוג התקלה.

250-650 ש"ח

 

תיקון שלטי מזגן אלקטרה

במצב שבו מזגן אלקטרה לא מגיב לשלט, המחיר לכל סוגי השלטים והמזגנים של אלקטרה.

150-250 ש"ח

 

תיקון מזגן אלקטרה מרעיש

כולל תיקון מזגן אלקטרה יחידה פנימית ויחידה חיצונית, המחיר אינו כולל החלפת חלפים במקרה הצורך.

150-250 ש"ח

 

תיקון מדחס מזגן אלקטרה

כולל החלפת מדחס למזגני אלקטרה עד 2 כ"ס, המחיר עשוי להיות נמוך יותר במידה שאין צורך להחליף את המדחס

750-2,000 ש"ח

 

תיקון תרמוסטט מכני למזגן אלקטרה

התיקון כולל בדיקה והחלפה עם אחראיות לשנה.

320-380 ש"ח

 

תיקון תרמוסטט דיגיטלי למזגן אלקטרה

התיקון כולל בדיקה והחלפה עם אחראיות לשנה.

650-1,000 ש"ח

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389