טכנאי מזגנים מיצובישי

תיקון מזגן מיצובישי

תיקון מזגן מיצובישי החל מ - 150 ש"ח 
שימוש בחלפים מקוריים בלבד מהיבואן הרשמי
אחראיות מלאה כל כל סוגי התיקונים
מחירים הכי זולים בהתחייבות!
מילוי גז במזגן מיצובישי החל מ- 200 ש"ח
שירות אקספרס - טכנאי מזגנים מומחה מיצובישי בתוך שעה!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

תיקון מזגן מיצובישי

תיקון מזגן מיצובישי – איך עושים את זה וכמה זה עולה?

אף אחד לא רוצה להגיע הביתה אחרי עבודה ולגלות שהמזגן שלו שבק חיים, אך לעתים, ודווקא בזמנים הכי לא מתאימים, זה קורה ויש צורך להזמין טכנאי שיציל את המצב. אם מדובר במזגן זול, ניחא, אבל כשמדובר במקרה שבו מזגן מיצובישי לא עובד, זה לא נעים בכלל בלשון המעטה. במצב שכזה אתם סובלים קודם כל מחוסר היכולת ליהנות מאחד המכשירים החשמליים החשובים ביותר שבבעלותכם בחודשי הקיץ והחורף, ובנוסף מדובר במוצר חשמלי יקר ואיכותי שאפילו לא האמנתם שיוכל להתקלקל, אך למזלכם Fix it Now מזגנים כאן בשבילכם. בין שאתם זקוקים לשירות של תיקון מזגן מיני מרכזי של מיצובישי ובין שדרוש לכם תיקון מזגן מיצובישי רב מאיידאו תיקון לכל סוג אחר של מזגן Mitsubishi, הטכנאים שלנו יכולים להיות אצלכם תוך שעה! בינתיים תוכלו להיעזר במידע הבא כדי לגלות איך ניתן לפתור את הבעיה וכמה זה יעלה לכם.

 מחירון תיקון מזגני מיצובישי

תקלות נפוצות במזגני מיצובישי

מחיר משוער

תיקון מזגן מיצובישי לא מקרר או לא מחמם

ברוב המקרים מקור הבעיה תהיה כתוצאה מדליפת גז או ממחסור בגז המזגן, המחיר כולל תיקון הדליפה מהמזגן, שאיבת וואקום ומילוי גז למזגן מיצובישי

500-850 שקלים

מחיר תיקון מזגן מיצובישי עושה רעש

בדיקה כללית של המזגן ע"י טכנאי מזגנים מוסמך, איתור מקור הבעיה, חיזוק מנוע ומאייד המזגן, בדיקת תקינות פילטרים וחיזוק ברגים. במידה ולא נדרש החלפת חלק עלות התיקון כעלות ביקור טכנאי.

150-250 שקלים

כמה עולה להחליף קבל במזגן מיצובישי

במקרה ובו מזגן מיצובישי אינו עובד כלל או מזגן מיצובישי עובד חלש יש לבדוק את תקינות הקבל במזגן ולהחליפו בהתאם לצורך.

150-300 שקלים

תיקון שלט מזגני מיצובישי

תיקון שלט מיצובישי לא עובד או לא מגיב, במידה וסיבת הבעיה הינה קורוזיה בשלט כדאי ואף מומלץ להחליפו בשלט חדש. מומלץ לרכוש שלט מקורי ולא תחליפים זולים.

150-250 שקלים

תיקון מזגן מיצובישי מהיום להיום

שירות מיוחד בפריסה ארצית – תיקון מזגני מיצובישי עוד היום, להזמנת טכנאי מזגנים צרו קשר

החל מ- 150 שקלים

1. בעיות במערכת החימום / קירור במזגן מיצובישי

במקרה שבו מזגן מיצובישי לא מחמם וגם במצב שבו מזגן מיצובישי לא מקרר, יש לוודא מספר דברים:

האם כל החלונות בבית סגורים?
האם השלט מכוון למצב הרצוי?
האם השלט מכוון לטמפרטורה הרצויה?

אחרי שווידאתם את כל אלה ואכן מזגן המיצובישי שלכם לא מחמם ולא מקרר, סביר להניח שתצטרכו תיקון דליפת גז ממזגן מיצובישי. מקור הדליפה יכול להיות הפרשי לחצים בין מערכת הגז לבין הסביבה, אך מנגד יתכן כי הבעיה היא סדק בצינור הגז. תיקון למצבים שכאלה עולה בסביבות 500-850 ש"ח, וזה כולל את איתור מקור הדליפה, תיקון הבעיה ובדיקת וואקום למערכת המיזוג. מחיר מילוי הגז יהיה תלוי בסוג המזגן והמערכת, ונע בסביבות 250-650 שקלים.

מילוי גז במזגן מיצובישי

2. מזגן מיצובישי מרעיש

רעשים במזגןMitsubishi יכולים להופיע ביחידה החיצונית או ביחידה הפנימית, ולכל אחת מהבעיות יש מספר סיבות שונות.

א. רעשים מהיחידה החיצונית של מזגן מיצובישי:

חלקים רופפים
עצמים שנתפסו במאוורר 

ב. רעשים מהיחידה הפנימית של מזגן מיצובישי:

חלקי מזגן רופפים
מכסה שאינו סגור כהלכה
פילטר שהוכנס בצורה שאינה תקינה

בטח כבר הבנתם שחלק מהבעיות אתם יכולים לגלות ולפתור בעצמכם, אך בנוגע לאחרות מומלץ שתזמינו טכנאי שיוכל לאתר ולתקן את הבעיה בצורה יעילה ובטוחה – בייחוד כשמדובר ביחידה החיצונית! כמה עולה תיקון מזגן מיצובישי שמרעיש? כל עוד אין צורך בחלקי חילוף זה יעלה לכם בסך הכל 150-250 שקלים, בהתאם לסוג התיקון הנדרש, אולם גם גודל ומורכבות המערכת עלולים להשפיע על המחיר. כפי שאתם יכולים לנחש, תיקון מזגן מיצובישי מיני מרכזי למשל ככל הנראה יעלה יותר מתיקון מזגן עילי.

3. טפטוף ממזגן מיצובישי

אם הבעיה שלכם היא מזגן Mitsubishi מטפטף, עליכם לוודא את הדברים הבאים:

האם הפילטרים מלוכלכים?
האם יתכן שלכלוך חדר לצנרת?

פרט לאלה, יתכן גם שהבעיה נעוצה דווקא במאייד, ובמצב שכזה מומלץ להזמין שירות של תיקון מזגן מיצובישי מטפטף. השירות שתקבלו כולל את איתור התקלה ואת תיקונה ומחירו יעלה בסביבות 400-700 ש"ח – זה כולל החלפת צינור ניקוז במידת הצורך.

4. מזגן מיצובישי קופא

אם מזגן המיצובישי שלכם קופא הסיבות לכך הן ככל הנראה:

מחסור בגז
התעבות אדים על פילטר המזגן

כפי שצוין קודם, מילוי גז יעלה בסביבות 250-650 שקלים. במקרה של התעבות האדים, מומלץ ראשית שתוודאו שהפילטרים של המזגן נקיים, ובמידה שכן, כדאי להזמין טכנאי שיאתר ויסדר את הבעיה – ביקור טכנאי לתיקון מזגן מיצובישי עולה 150-250 שקלים, וזה כולל את איתור הבעיה ויכול אפילו לכלול את מחיר התיקון.

5. מזגן מיצובישי מקפיץ חשמל

בעיה שכזו מצריכה הזמנת טכנאי באופן דחוף, שכן מדובר בסכנה בטיחותית! היא עלולה להיגרם מהסיבות הבאות:

בלאי של המזגן
עומס בצריכת החשמל הביתית
בעיה במדחס
סתימה

מן הסתם כל אלה מצריכים תיקון מזגן מיצובישי שלא נדלק על ידי טכנאי שמומחה בתחום החשמל. המחיר ישתנה כמובן בהתאם לבעיה; תיקון מזגן עילי של מיצובישי שמקפיץ את החשמל יכול לכלול למשל החלפת כבל, שתעלה בסביבות 250-350 שקלים, אך במקרים אחרים זה יכול להסתיים גם ב-200 שקלים בודדים, או 400 אם קיימת בעיה חמורה. 

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389