התקנת מזגן עילי

מזגן עילי כולל התקנה עם אחריות מלאה - במבצע!

החברה המובילה בישראל להתקנת מזגנים עיליים למגזר הפרטי והעסקי
צוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה
עלות התקנת מזגן עילי בחדר ילדים החל מ- 550 ש"ח 
אמינות מקצועית - לשרותכם  בכל רגע שתצטרכו!
שירות אקספרס - התקנת מזגן מהיום להיום
עכשיו במחיר מבצע לזמן מוגבל:
מזגן עילי כולל התקנה בטכנולוגיה שקטה החוסכת בחשמל
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

התקנת מזגן עילי

 מתי כדאי לבחור התקנת מזגן עילי?

התקנה מוצלחת של מזגן עילי היא משימה למקצוענים. מדובר במשימה  אותה יש לבצע נכון בכדי לזכות למקסימום תפוקת קירור וחימום. בעבור הטכנאים של חברת Fix it Now  מזגנים התקנת מזגן, היא משימה שגרתית. בכל יום אנחנו מתקינים כמה מזגנים עיליים תוך ביצוע עבודת הכנה נכונה בשטח, התחשבות בהעדפות של הלקוח והקפדה על רמה גבוהה של מקצועיות ושירות. אם אתם עומדים בפני התקנת מזגן עילי צמוד לתקרה, כאן תוכלו למצוא מידע נוסף על המזגן הפופולרי ביותר בישראל אותו תוכלו לפגוש כמעט בכל בית, מידע אשר יעזור לכם לדעת ולהחליט איזה סוג ואיזה גודל מזגן עילי אתם צריכים לקרר את החלל המיועד שלכם.

מזגן שהיחידה הפנימית שלו ממוקמת בגובה של 2 מטרים מהרצפה, כאשר פתח יציאת האוויר נמצא בחלק התחתון של המזגן הוא מזגן עילי. הבחירה בו מתאימה לחדרי שינה, סלון בית קטן, חדרי עבודה. מזגן עילי מתאים לחדרים קטנים ופחות מתאים לקירור של חללים גדולים. התקנת מזגן עילי מפוצל או התקנת מזגן עילי דו כיווני אחד בבית, מספיקה לקירור/חימום של מספר חדרים. האפשרות לחסוך במקום והגמישות בבחירת מיקום ההתקנה הם שהופכים התקנת מזגן עילי שקט אידאלית בעבור בתי מגורים. 

התקנת מזגן עילי מרחק מהתקרה - באיזה גובה תולים מזגן עילי?

אחד השלבים החשובים ביותר בהתקנה הוא בחירה נכונה של מיקום מזגן עילי בחדר. חשוב יהיה למקם את המזגן בנקודה בה תוכלו ליהנות מתפוקה מרבית של קירור וחימום. את המיקום נבחר בהתאם לגודל החדר ובהתאם לאזורים בחדר בהם תרצו להרגיש טוב יותר את המזגן. גובה התקנת מזגן עילי יש לקבוע תוך שמירת מרחק של 10-20 סנטימטר לפחות מהתקרה.

איך תדעו איזה גודל מזגן עילי נדרש לקירור החדר שלכם?

שלב נוסף והחשוב מכולם הוא לרכוש את גודל המזגן המתאים לקירור החלל שאנו רוצים לקרר. במידה ונרכוש מזגן עילי קטן מידי יהיה לו קשה לקר את החלל שלנו ובמידה ונרכוש מזגן עילי גדול מידי יכול להיות שהחדר יהיה קר מידי וכמובן נבזבז יותר כסף סתם! את גודל המזגן אנו קובעים על פי גודל החלל אותו נרצה לקרר. המזגנים מסווגים על פי דרגות כ"ס, רוב המזגנים הנם בין 1 ועד 5 כוחות סוס אך הנתון החשוב באמת הינו תפוקת הקירור של המזגן הנמדדת במושג הנקרא btu. לנתון זה כלל יבש כאשר כל 600 יחידות btu מספיקים לקרר 1 מ"ר, מכאן שעל מנת לקרר חדר 12 מ"ר נדרש מזגן עם תפוקת קירור של לפחות 7200 btu. בעזרת נוסחא זו תוכלו לחשב את גודל המזגן שעליכם להתקין.

התקנת מזגן עילי בממד – איך הכי נכון לעשות זאת?

קידוח בקירות הממד למטרת התקנת מזגן עילי עלול לפגוע באיטום של החדר בשעת חירום. התקנה נכונה ובטוחה של מזגן בתוך ממד תתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון מתאים וציוד מתאים. אם אתם מבקשים לדעת היכן למקם מזגן עילי בתוך ממד, הצוות המקצועי שלנו יודע כיצד לבצע את העבודה תוך שמירה על איטום החדר ורמת הבטיחות הגבוהה. 

מתקין מומלץ להתקנת מזגן עילי

התקנת מזגן עילי בסלון – מיקום היחידה הפנימית

היחידה הפנימית אחראית לפיזור האוויר הקר/החם בחדר. כדאי לתלות אותה במקום המאפשר פיזור אוויר בחדר בצורה הטובה ביותר. יש להתייחס למיקום החלונות, פינת הישיבה, דלתות, גופי תאורה גדולים ועוד. חשוב לוודא שיש במיקום הנבחר נקודת חשמל להתקנת מזגן עילי פנויה. נכון יהיה להתקין את היחידה הפנימית (המעבה) על קיר חזק, התקנת מזגן עילי בקיר גבס או קיר עץ אינה תמיד אפשרית.

מזגן עילי – מיקום מנוע המזגן

היחידה החיצונית היא המנוע של המזגן, אותה ממקמים בחלקו החיצוני של המבנה. יש לבחור במיקום קרוב ככל האפשר אל היחידה הפנימית. חשוב לזכור שהיחידה החיצונית מוציאה אוויר חם, לא נמקם אותה בדיוק מעל החלון של השכנים או בצמוד למתקן הכביסה. תליית היחידה החיצונית מתבצעת בעזרת מתלה ייעודי למזגנים, יש להקפיד לחזק היטב את מתקן התלייה בכדי להבטיח עמידות בפני סופות גשמים, רוחות ורעידות אדמה. התקנת מזגן עילי רב מאייד תהיה פתרון נכון במקרים בהם כמות המזגנים אותם תוכלו להתקין בבית מוגבלת.

בחירה נכונה של מזגן עילי לחלל גדול

התקנת מזגן עילי חזק היא התשובה לקירור/חימום יעיל של חללים בגודל בינוני. המזגן העילי מותקן בסלון הבית מבלי לתפוס מקום רב ומבלי לפגוע בעיצוב החדר. לא בכל סלון צריך מזגן עילי הכי חזק שיש, את המזגן המתאים תבחרו בהתאם לגודל החדר. את הנוסחא לחישוב גודל המזגן המתאים סקרנו בראשית המאמר. בעבור חדרים גדולים של עד 50 מ"ר כדאי לבחור התקנת מזגן עילי 3.5 כ"ס, חדרים בגודל של עד 40 מ"ר דורשים התקנת מזגן עילי 2.5 כוח סוס, חדרים בגודל של עד 20 מ"ר דורשים התקנת מזגן עילי 2 כ"ס, חדרי סלון קטנים בגודל של עד 12 מ"ר דורשים התקנת מזגן עילי 1 כ"ס. 

התקנת צנרת וכבלים למזגן עילי

הצנרת היא זו שמתחברת את היחידה החיצונית אל היחידה הפנימית. יש לבסס את תכנון ההתקנה על מעבר צנרת קצר ונוח ככל האפשר. על הצינורות להיות מבודדים היטב ומוסתרים לצמצום פגיעות חיצונית. הסתרה של הצנרת חיונית גם לשמירה על מראה אסתטי. במקרים בודדים בהם אין אפשרות להסתיר את הצנרת בתוך קיר או מבנה גבס נהוג שימוש בכיסוי צנרת עשוי גומי. צוות המתקינים המקצועי שלנו יודע איך לבצע איטום נכון של הקירות באזור הקידוח בכדי למנוע כניסה של קור ולכלוך אל הבית.

התקנה של הצנרת החיצונית

עבודת התקנה יסודית ומקצועית היא כזו המוצאת פתרון לטפטוף המים מהיחידה החיצונית. 2 האפשרויות הנכונות הן חיבור של צינור הניקוז ישירות אל צינור הביוב או התקנה של צינור ארוך המלווה את המים היוצאים מהמזגן עד לאדמה.

התקנת מזגן עילי ע"י טכנאי מזגנים מנוסים

עבודות התקנה של מזגנים מתבצעות בצורה הטובה ביותר על ידי טכנאים מנוסים ומקצועיים העושים שימוש בציוד הטוב והחדיש ביותר. אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים מקצועי שיודע לבצע התקנה של מזגן עילי ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים, הגעת למקום הנכון. 

מזגן עילי כולל התקנה אסתטית 

התקנת מזגן עילי ביחידה פנימית של הבית תוכל להוות תוספת אסתטית לכל חדר. תוכלו ליהנות ממיזוג אוויר בחדר מבלי לפגוע בעיצוב תוך בחירת מזגן עילי הכי קטן שתוכלו למצוא. התקנת מזגן עילי מומלץ לבצע על ידי צוות מקצועי ומנוסה שמסוגל לבצע גם התקנות מורכבות. עם צוות מנוסה ומקצועי תוכלו ליהנות מגמישות רבה יותר בבחירת מיקום המזגן.

התקנת מזגן עילי זול – איך אפשר לשלם פחות ולקבל יותר?

דרכנו תוכלו לקבל מזגן עילי כולל התקנה במחירים אטרקטיביים, השירות ניתן בכל רחבי הארץ תוך מתן מענה מהיר ומקצועי. אנו נבצע בעבורכם התקנה של מזגן עילי חדש וגם התקנת מזגן עילי יד 2. המילה האחרונה בענף המזגנים שייכת היום למזגנים נסתרים אותם לא רואים אך בהחלט מרגישים. להזמנה של התקנת מזגן עילי נסתר+מחיר אטרקטיבי צרו קשר.

כמה עולה התקנת מזגן עילי

מחיר להתקנת מזגן עילי נקבע בהתאם למיקום המזגן, אורך הצנרת, צורך בקידוח בבטון, עצמת המזגן, התקנת תושבת מזגן. לפרטים נוספים על מחירים של התקנת מזגן עילי המשיכו לקרוא, להזמנות התקשרו.

"עלות התקנת מזגן" עילי מושפעת מגודל המזגן : התקנת מזגן 3.5 כ"ס ומעלה תהיה 900-1,500 שקלים. מחיר סטנדרטי של התקנה כולל עד 2 מטרים של התקנת צנרת לחיבור בין היחידה הפנימית והחיצונית ותושבת חוץ למנוע. תוספות של צנרת ארוכה, נקודות חשמל, הגנה מפני גנבות, צנרת PVC, צינור ניקוז מים וקידוחי בטון, כרוכות בתשלום נוסף.

מחירון התקנת מזגן עילי

מחיר משוער

מתקין מומלץ למזגן עילי 1 כוח סוס בחדר שינה

המחיר מיועד להתקנות בתנאי שטח נוחים עם יחידה פנימית אחת ויחידה חיצונית אחת

550-750 שקלים

התקנת מזגן עילי 2 כוח סוס בבתים פרטיים, דירות ומשרדים

התקנת מזגנים מהיום להיום, אפשרות לפריסת תשלומים נוחה לעסקים

490-750 שקלים

התקנת מזגן עילי 3 כוח סוס לחללים גדולים : סלון, חדרי ישיבות ומוסדות

ככל שהשטח גדול יותר כך נמליץ על מזגן חזק יותר

690-850 שקלים

התקנת מזגן עילי 4 כוח סוס ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים

המחיר הסופי נקבע בהצעת מחיר אישית בהתאם לכוח הסוס הדרוש ומותג המזגן

900-1,900 שקלים

התקנת מזגן עילי בממד

המחיר הסופי נקבע בהתאם לתנאים בשטח, מורכבות העבודה ועצמת המזגן

(מדובר בתשלום המתווסף אל עלות התקנה רגילה)

690-900 שקלים

מתקין מזגן עילי זול בדירת סטודנטים

מזגן עילי אידאלי בעבור דירות קטנות ובעבור אלו המחפשים מחירים זולים. עלות התקנת מזגן עילי 1 כ"ס מתאימה גם לתקציב של סטודנטים

החל מ-550 שקלים

כמה עולה מזגן עילי של אלקטרה 1 כוח סוס בחדרי מגורים עד 20 מ"ר - כולל התקנת מזגן

המחיר כולל גם את עלות המזגן וגם את ההתקנה, המחיר משתנה בהתאם לדגם של המזגן ומורכבות ההתקנה

1,900-3,800 שקלים

מחיר מזגן עילי כולל התקנה -  תדיראן 1 כוח סוס בחדרי מגורים עד 20 מ"ר

למזגן בתפוקת קירור של 12,000 btu ומעלה, דירוג אנרגטי A

1,950-3,800 שקלים

מזגן עילי טורנדו 1 כוח סוס בחדרי מגורים עד 20 מ"ר - כולל התקנה

התקנת מזגן עילי טורנדו מהיום להיום בפיסה ארצית רחבה, אחראיות מלאה

2,000-2,800 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389