התקנת מזגן נסתר

התקנת מזגן נסתר בקיר

התקנת מזגן נסתר עם 100% אחראיות 
מה אנחנו מציעים?
מתן ייעוץ אישי והתאמת סוג וגודל המזגן לצרכי הלקוח
התקנת מזגן נסתר כולל הנמכת תקרות גבס
מחירים מיוחדים לבעלי עסקים ומשרדים
פתרונות מעוצבים להסתרת תעלות מיזוג ופתחי אוורור
התקנת דמפרים במחירים הכי זולים בהתחייבות!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

מזגן נסתר

מזגן נסתר - המזגן הנכון לאיכות חיים גבוהה

שילוב מלא ואסתטי של המזגן עם העיצוב הכללי של חלל הפנים בבתים פרטיים, דירות יוקרה ומשרדים, דורש התקנת מזגן נסתר. פעילות המזגן תהיה חרישית בעודו מספק תפוקה מקסימלית של קירור או חימום. מזגנים נסתרים הביאו עמם שינוי משמעותי אל הענף -  המזגן המודרני הופך לפריט עיצובי לכל דבר. אנחנו ב-Fix it Now  מזגנים צועדים קדימה עם הטכנולוגיה החדישה ביותר, אנחנו מבצעים התקנות של מזגנים נסתרים ברמה גבוהה בכל סוגי המבנים.

מהו מזגן נסתר?

ההגדרה הקצרה היא פתרון מיזוג אוויר חדיש ויעיל שאינו נראה לעין. ההתקנה מתבצעת בתוך עובי הקיר עם כיסוי נוסף של קיר גבס. את ההתקנה אפשר יהיה לבצע בצורה אופקית או אנכית בהתאם לתנאים בשטח. השירות המוענק דרכנו הוא שירות התקנות של מזגן נסתר אנכי או מזגן אופקי נסתר יחד עם שירות תיקונים מלא. כל העבודות מתבצעות באחריות מלאה.

רגע לפני הקנייה : מתי מתאים מזגן נסתר בקיר?

אם חשוב לכם לשמור על מראה אסתטי ואחיד של החדר מבלי לוותר על מערכת מיזוג אוויר איכותית - מזגן עילי נסתר הוא התשובה. אנו פוגשים היום מזגנים נסתרים בדירות יוקרה, בתים פרטיים, חדרי שינה, משרדים, בתי מלון, מוסדות חינוך ומפעלים.

ניתן למצוא כמה סוגי מזגנים נסתרים : מזגן נסתר עילי, מזגן רצפתי נסתר וגם מזגן מפוצל נסתר. מזגנים נסתרים שהתפוקה שלהם הינה בין 1 כ"ס ל-1.5 כ"ס מתאימים להתקנה בחדרי שינה. מזגן נסתר מפוצל המשמש מספר חדרים או מזגן נסתר המשמש למיזוג של סלון, יהיה בעל תפוקה גבוהה יותר.

חשוב לדעת כי המזגן הנסתר הוא מזגן חרישי לבית שקט. הוא אידאלי בעבור חדרי שינה, מעבדות שקטות, חדרי מלון יוקרתיים, מוסדות חינוך ועוד. מעבר לכך, הדגמים החדשים המבוססים על טכנולוגיית אינוורטר וחסכוניים בחשמל.

כיצד מתבצעת ההתקנה? 

כמו כל התקנת מזגן אחרת, גם בהתקנת מזגנים נסתרים יש צורך בהתקנה של יחידה פנימית, יחידה חיצונית וצנרת המחברת ביניהן. קיימות 2 שיטות באמצעותן מתבצעת ההתקנה : שיטה ראשונה היא התקנה כחלק מהתקרה, שיטה שנייה היא הסתרת ההתקנה עם מבנה גבס.

התקנת המזגן כחלק מהתקרה מתאימה כאשר החדר גדול והתקרה גבוהה. לרוב יהיה צורך בהנמכה של התקרה לטובת הסתרת הצנרת ומערכת המיזוג. ניתן יהיה לנצל את הנמכת התקרה לטובת התקנה של גופי תאורה מעוצבים נסתרים. אנו נעשה כל מאמץ להסתפק בהנמכת תקרה מינימלית ככל האפשר.

התקנה תוך שימוש במחיצות גבס דקורטיביות הופכת את המזגן לנסתר לחלוטין. המזגן אינו תופס מקום בחדר ואינו נראה לעין. בהתקנה זו פתחי המיזוג יופנו כמעט תמיד כלפי מעלה. ניתן יהיה לנצל באופן מלא את כל שטח החדר. שיטה זו מתאימה להתקנה של מזגן נסתר מעל הארון בחדרים קטנים.  

התקנת מזגן נסתר

בנייה בגבס כחלק בלתי נפרד מההתקנה

הטכנאים שלנו מבצעים את עבודות הבנייה בגבס בכדי להסתיר את הצנרת ומערכת המיזוג כולה. הבנייה בגבס מהווה חלק בלתי נפרד מעבודת ההתקנה. אם אתם חוששים מעט אין לכם כל סיבה לדאגה, הצוות המקצועי יסביר לכם על העבודה, יציג את התכנית ולא יבצע כל פעולה מבלי לקבל את האישור שלכם.

שירות התקנת מזגנים נסתרים

מחיר משוער

התקנת מזגן נסתר 1 כ"ס בחדר שינה

מתאים לחדר בגודל 10 מ"ר, המחיר כולל התקנה של היחידה החיצונית, הפנימית והצנרת

החל מ- 490 ₪

כמה עולה להתקין מזגן נסתר 2 כ"ס בדירת סטודנטים

המחיר כולל עבודת התקנה מלאה עם אפשרות להתקנה מעל ארון

500-750 ₪

התקנה של מזגן נסתר בתוך קיר מיזוג אוויר למשרדים

ההתקנה כוללת תעלות נסתרות, התקנה של מזגן מפוצל או קידוח בטון בתשלום נוסף

650-900 ₪

עלות התקנה של מזגן בקיר נסתר בסלון הבית

פתרון מיזוג אסתטי עם אופציה למזגן אינוורטר חסכוני, גודל המזגן ומיקום הפתחים יותאם לגודל החדר ומבנה החדר

החל מ- 750 ₪

מזגן נסתר מחיר התקנה בדירות יוקרה

שירות 24 שעות ביממה! עבודה אסתטית ברמה גבוהה

החל מ- 750 ₪

התקנה של מזגן נסתר אלקטרה במוסדות רפואיים ומעבדות

פתרון מיזוג שקט וחסכוני, המחיר תואם גם התקנת מזגן נסתר תדיראן ומותגים נוספים • לא כולל התקנת מזגן נסתר מיצובישי אינוורטר

החל מ- 1,200 ₪

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389