מזגן מיני מרכזי כולל התקנה במבצע

התקנת מזגן מיני מרכזי במחיר זול

מזגן מיני מרכזי מתקינים רק עם Fix it Now מזגנים
התקנה מקצועית ע"י צוות טכנאים מוסמך
התקנת מזגן מיני מרכזי כולל גבס במחיר שאסור לפספס!
התחייבות להתקנת מזגן תוך 24 שעות!
מחירים מיוחדים לבעלי עסקים ומשרדים
התקנת מזגנים חסכוניים בחשמל לקירור מספר חדרים בו זמנית
רכשו מזגן מיני מרכזי כולל התקנה - מחיר הכי זול בהתחייבות!
התקנת דמפרים למזגן מיני מרכזי

לפרטים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

התקנת מזגן מיני מרכזי

מחפשים התקנת מזגן מיני מרכזי? אנחנו מגיעים לכל אזורי הארץ!

חברת Fix it Now מזגנים מספקת שירות מקצועי, אמין, מהיר וזול להתקנה ותיקון מזגנים מיני מרכזיים מכל הסוגים בכל אזורי הארץ. אם דרושה לכם התקנת מזגן מיני מרכזי בבית, בעסק או במגדל יוקרה, הגעתם למקום הנכון. למה כדאי לכם לפנות אלינו? אנחנו מבצעים התקנות מהיום להיום במחירים ללא תחרות, הלקוחות שלנו נהנים מהמחירים הכי נוחים, הטכנאים הכי מהירים, השירות הכי מקצועי, כל זאת תוך מתן אחריות מלאה לכל עבודה.

נעים להכיר : התקנת מזגן מיני מרכזי בסלון כפתרון חכם למיזוג הבית

הדרך הטובה והחסכונית ביותר בה תצליחו לקרר בית פרטי או משרד מפוצל עם מספר רב של חדרים היא התקנת מזגן מיני מרכזי בעצמה נכונה. התקנת מזגן מיני מרכזי מולטי מאפשרת קירור של כמה חדרים בו זמנית תוך שליטה בטמפרטורה בכל חדר. התקנה מקצועית של יחידת מיזוג אחת חזקה עם תעלות אשר באמצעותן מגיע האוויר הקר אל החדרים, היא הסוד לטמפרטורה נעימה בבית כולו ללא צורך בהתקנה מסורבלת ומכוערת של מזגן עילי בכל חדר המחייב גם מספר רב של מנועים.

כיצד מתבצעת ההתקנה? בצורה המקצועית ביותר!

עם מתקין מזגנים מקצועי ומנוסה, מתקין שיודע לתכנן נכון את ההתקנה כך שתוכלו להפיק בעתיד תפוקה מרבית מהמזגן, תקבלו את התוצאות הטובות ביותר תוך מינימום זמן ומינימום עלויות. חשוב להבין כי מדובר בהתקנת מזגן מורכבת יותר בהשוואה להתקנה של מזגן עילי רגיל. על מתקין המזגנים לתכנן את התעלות העוברות בין החדרים בהתאם לצורת המבנה ולמקם אותם במקום הנכון ביותר. יש חשיבות רבה למיקום הצבת המנוע המרכזי של המזגן ולכן מומלץ להתקין מזגן מיני מרכזי רק עם טכנאי מזגנים מוסמך וכדאי שגם מומלץ!

כמה עולה התקנת מזגן מיני מרכזי?

מפרט התקנות מזגנים מיני מרכזיים

מחיר משוער

התקנת מזגן מיני מרכזי כולל הרכבה של תעלות מיזוג בקירות גבס
אפשרות התקנה בתוך הבוידעם, מחיר למזגן מיני מרכזי לעד 3 יציאות קירור

3,300 - 6,000 ש"ח

התקנת מזגן מיני מרכזי לחנות מסחר או משרד מפוצל
התקנת מזגן מיני מרכזי 2.5 כוח סוס / התקנת מזגן מיני מרכזי 3 כ"ס 
עד 4 יציאות קירור, תושבת מנוע, קידוח בלוקים סטנדרטי, מזגן חסכוני בחשמל ובדירוג אנרגטי A

3,300 - 4,500 ש"ח

התקנת מזגן מיני מרכזי 4.5 כוח סוס/ התקנת מזגן מיני מרכזי 5 כוח סוס
תפוקת קירור 45,000 btu לקירור חדרים בגודל כולל עד 75 מטרים

4,000-5,000 ש"ח

כמה עולה התקנת מזגן מיני מרכזי אלקטרה
מתוך סדרת מזגנים מיני מרכזיים עוצמתיים עם תפוקת קירור של  (BTU/h) 50,000, המחיר הסופי נקבע בהתאם לסוג המזגן והתנאים בשטח

4,000-6,000 ש"ח

מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי של תדיראן
לדירות, בתים פרטיים ומשרדים (דגמים : Wind Inverter, Super Wind R) / התקנת מזגן מיני מרכזי אינוורטרכולל התקנת מזגן מיני מרכזי חד פאזי מדגם תדיראן מיני מרכזי 4.5 כ"ס חד פאזי דגם WIND47P

המחיר הסופי נקבע בהתאם לסוג המזגן ומורכבות ההתקנה

3,300-6,000 ש"ח

התקנת מזגן מיני מרכזי של טורנדו מסדרת Inverter, Diamond וSuper Diamond
המחיר הסופי נקבע בהתאם לסוג המזגן ומורכבות ההתקנה

3,500-5,800 ש"ח

עלות כוללת להתקנה של מזגן מיני מרכזי של סמסונג
לבתים פרטיים, דירות יוקרה ומשרדים
המחיר הסופי נקבע בהתאם לסוג המזגן ומורכבות ההתקנה

4000 - 3500 ש"ח

רוצים לברר מחיר מזגן מיני מרכזי 5 כ"ס לבית? מחפשים התקנה מקצועית?

מתקין למזגן מיני מרכזי מומלץ תוכלו למצוא דרכנו. כל שעליכם לעשות בכדי ליהנות מהמחירים הכי נוחים, הטכנאים הכי מהירים ושירות ההתקנות הכי מקצועי ואיכותי הוא להתקשר אלינו. השירות ניתן לכל סוגי המזגנים בכל אזורי הארץ. אם אתם צריכים טכנאי להתקנת מזגן מיני מרכזי בקיר גבס או התקנת מזגן מיני מרכזי באמבטיה – לנו יש את המענה עבורכם!

תהליך התקנה של מזגן מיני מרכזי

השלב הראשון יהיה בחירת המיקום של היחידה הפנימית. בחירת המיקום תשפיע על היכולת של המזגן לקרר ולחמם את הבית, לפזר אוויר ולהיפטר מהלחות הנוצרת. יש לבסס את בחירת המיקום על שיקולים מקצועיים ושיקולים אסתטיים. ישנם מקרים בהם יהיה צורך בביצוע שינויים במבנה ובמערכת החשמל לטובת התקנת המזגן. עלינו להתקין את היחידה הפנימית תוך שמירה על מרחק סביר מהיחידה החיצונית לטובת התקנת צינורות בין שתי היחידות ללא קושי רב.

המיקום של הפתחים משמעותי ליכולת העתידית של המזגן לקרר את כל החדרים. חשוב יהיה לבחור נכון את המיקום ולהתקין אופציה לסגירת הפתחים בקלות כאשר אנכם מעוניינים בקירור של כל החדרים. התקנה מקצועית של מזגן מיני מרכזי מספקת מיזוג אוויר לבית כולו מבלי שנבחין בתעלות או ביחידת המיזוג הפנימית. שרוולים ארוכים עשויים חומר גמיש ואטום אחראים על העברת האוויר מהיחידה המרכזית אל החדרים, את השרוולים נהוג להסתיר בתוך תעלות גבס הדורשות לעתים הנמכה של התקרה.

התקנת מזגן מיני מרכזי היא הדרך ליהנות מטמפרטורה נעימה גם במטבח, בשירותים, באמבטיה ובמחסן מבלי להתקין יחידת מיזוג בכל חדר. מזגן מיני מרכזי שטוח מבטיח גם מראה אסתטי וגם תפוקת קירור/חימום מרבית. התקנת מזגן מיני מרכזי עם דמפרים (תריסים ניתנים לסגירה בפתחי הקירור) תאפשר שימוש חכם וחסכוני במזגן.

מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי

3 המרכיבים העיקריים של מזגן מיני מרכזי

1. היחידה בה מתבצעת פעולת החימום או הקירור של האוויר (יחידה חיצונית).

2. מעבה האחראי להעברת האוויר הקר/החם אל השרוולים.

3. השרוולים המפזרים את האוויר בין חדרי הבית.

תהליך התקנה של מזגן מיני מרכזי דורש התקנה של יחידה חיצונית ויחידה פנימית, הקשר בין 2 יחידות אלו דורשת התקנת צינורות נחושת. השלב הבא יהיה התקנת השרוולים, אורך השרוולים נקבע בהתאם למרחק בין החדרים לבין יחידת הקירור המרכזית בבית. כל חדר אותו תרצו לקרר/לחמם באופן ישיר בעזרת המזגן יש לחבר אל רשת השרוולים.

מתי כדאי לבצע את ההתקנה?

הצבת מזגן מיני מרכזי בדירה חדשה תתבצע במקביל לעבודות הבנייה טרם אכלוס הדירה. בניית תעלות המיזוג מתבצעת יחד עם בניית הדירה כולה. התקנת מזגן מיני מרכזי בדירה קיימת תהיה מורכבת יותר אך בהחלט אפשרית וכדאית. התקנת מזגן מיני מרכזי חסכונית באה לידי ביטוי במהרה גם בחשבון החשמל. התקנת מזגן מיני מרכזי בדירה שכורה משדרגת משמעותית את הדירה והופכת אותה מבוקשת יותר. אם אתם מחפשים את הדרך להעלות ערך של דירה המוצעת להשכרה, התקנת מזגנים עם דגש על מזגן מיני מרכזי תהיה צעד מתבקש.

באלו דירות כדאי להתקין מזגן מיני מרכזי?

יתרונות של מזגן מיני מרכזי באים לידי ביטוי בחסכון בחשמל, עיצוב הבית ונוחות מקסימלית. בבתים בהם לא נרצה לאתר כל חדר ביחידת מיזוג מסורבלת, התקנת מזגן מיני מרכזי היא התשובה. מזגן מיני מרכזי דורש התקנה של יחידה חיצונית אחת בלבד בעבור מיזוג הבית כולו (כולל אמבטיה ושירותים). בדירות בהן אין אפשרות להתקנה של יחידות חיצוניות רבות בהעדר מקום או משיקולים אסתטיים, מזגן מיני מרכזי הוא הבחירה הנכונה.

במגדלי היוקרה החדשים היום ישנה מגבלה על כמות המזגנים העיליים אותם אפשר להתקין בכל דירה. בדירות היוקרה מתבצעות כבר במהלך הבנייה הכנות להתקנה של מערכות מיזוג מרכזיות. ההמלצה לדיירים במגדלים רבי קומות היא מזגן מיני מרכזי או מזגן מולטי (מאפשר שליטה בטמפרטורה בכל חדר).

כלל זהב : מזגנים לא מתקינים לבד, הדרך הנכונה והבטוחה היא פנייה אל צוות מקצועי ומנוסה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם טכנאים מקצועיים, מנוסים ומומלצים בפריסה ארצית. לנו יש את המענה עבורכם להתקנה ותיקון של כל סוגי המזגנים מדן ועד אילת.

איך לבחור מזגן מיני מרכזי איכותי לקירור הבית כולו?

כל התקנה של מזגן חדש לבית היא הזדמנות לשפר את איכות החיים בבית. הבחירה הנכונה ביותר בעבורכם מתחילה בשאלה איזה מזגן מיני מרכזי הכי טוב והכי מתאים לתנאים בשטח. קנייה חכמה של מזגן מיני מרכזי קטן או גדול מתחילה בייעוץ מקצועי עם חברת מזגנים מקצועית ובעלת ניסיון. יש לכם הזדמנות לשפר משמעותית את המיזוג בבית/במשרד תוך חיסכון בהוצאות החשמל, לא תרצו לפספס את ההזדמנות הזו! צרו קשר לקבלת מענה מהיר עם אפשרות להתקנות מהיום להיום.

התקנת מזגן מיני מרכזי חכם – המחירים הכי נוחים! הדגמים הכי חדשים!

הטכנולוגיה החדישה בתחום המיזוג מציעה מזגן מיני מרכזי עם שליטה מכל חדר בבית. אלו הם מזגני מולטי חדשים המאפשרים לכם לקבוע את הטמפרטורה בכל חדר. מזגן מיני מרכזי עם שליטה בכל חדר הוא פתרון המיזוג הטוב והחסכוני ביותר לבית ולמשרד. מזגן מולטי אחד חזק יוכל להחליף כ-8 מזגנים עיליים!

כמה עולה להתקין מזגן מיני מרכזי חדש?

עלות התקנת מזגן מיני מרכזי בבית או בבית העסק מושפעת ממורכבות ההתקנה, עצמת המזגן הדרוש ומספר החדרים אותם תרצו לקרר/לחמם. החלפת מזגן מיני מרכזי קיים במזגן חדש עקב תקלה או תפוקה לא מספקת של המזגן הקיים תהיה לרוב זולה יותר בהשוואה להתקנה ראשונה של מזגן חדש. כל עוד ניתן יהיה לעשות שימוש בתעלות הקיימות, המחיר יהיה זול יותר.

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה מזגן מיני מרכזי כולל התקנה מקצועית? הגעתם למקום הנכון בו תוכלו לקבל מענה מסביב לשעון, יחס אישי אדיב, מחירים אטרקטיביים, שירות בפריסה ארצית מדן ועד אילת ובעיקר, עבודה מקצועית המתבצעת על ידי מתקינים מוסמכים ומנוסים. אנו מבצעים התקנות מזגנים של כל החברות המובילות ומספקים גם שירותי תיקונים מבוססים שימוש בחלפים מקוריים.

רכישת מזגן מיני מרכזי זול בראש שקט

הדרך לקבל יותר ולשלם פחות מתחילה בחברת מזגנים שאפשר לסמוך עליה, חברה עם מוניטין של שנים ואלפי לקוחות מרוצים. קנייה של מזגן מיני מרכזי במבצע המלווה בהמלצה של איש מקצוע אמין ואחראי תהיה צעד של צרכנות נבונה. אם אתם מעוניינים לקנות בזול מזגן איכותי ועמיד לשנים רבות צרו קשר. אנו מספקים פתרונות מיזוג ללקוחות פרטיים ועסקיים במחירים ללא תחרות ואיכות ללא פשרות.  

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389