החלפת תרמוסטט במזגן

תיקון והחלפת תרמוסטט במזגן

התרמוסטט במזגן שלכם התחיל לזייף?
תרמוסטט פגום גורם לצריכת חשמל מופרזת ולחשבון חשמל מנופח!
הזמינו עוד היום טכנאי לתיקון הבעיה
מבצע לחודש הקרוב בלבד!
מחיר תיקון תרמוסטט החל מ- 150 ₪
החלפת תרמוסטט ישן לחדש החל מ- 250 ₪
שירות מהיר » טכנאי אצלך בבית תוך שעה
אחראיות יצרן מלאה על תרמוסטט חדש
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

החלפת תרמוסטט במזגן

החלפת תרמוסטט במזגן – תרמוסטט תקין חוסך לכם חשמל!

המזגן מקפיא אתכם בלילה? המזגן עובד ללא הפסקה וחשבון החשמל מתנפח? לנו ב-Fix it Now  מזגנים יש את הפתרון שאתם צריכים. התרמוסטט הוא האחראי להנחות את המזגן להפסיק את הפעולה כאשר הטמפרטורה בחדר נכונה. פעולה תקינה של התרמוסטט חיונית לחיסכון בחשמל ומונעת מצבים של קירור יתר או חימום יתר. במקרים בהם הקירור של המזגן חלש או שהמזגן עובד ללא הפסקה גם לאחר שהטמפרטורה בחדר נמוכה מטמפרטורת היעד, כדאי לבדוק את תקינותו.

החלפת תרמוסטט למזגן אלקטרה או כל מותג אחר מתבצעת לאחר בדיקת טכנאי לתקינות התרמוסטט הקיים. ישנם מקרים בהם בשל מיקום לא נכון של המזגן או חללים גדולים, נוצר מצב בו המזגן עובד ללא הפסקה גם כאשר התרמוסטט תקין. טכנאי מזגנים מוסמך יבצע בדיקת תקינות בתרמוסטט הקיים וישקול שינוי במיקום או כיוון תרמוסטט למזגן בכדי לאפשר קריאה טובה יותר של הטמפרטורה בחדר.

איך מחליפים תרמוסטט למזגן  – שלב אחרי שלב

ראשית נציין כי החלפת תרמוסטט וכל פעולת תיקון במזגנים כדאי לבצע על ידי בעל מקצוע. טכנאי מזגנים מוסמכים יודעים לאבחן נכון את התקלה, מתי אפשר לתקן ומתי יש צורך בחלפים. הם יודעים גם אלו חלפים מתאימים לכל מזגן. הטכנאים שלנו מגיעים אליכם במהרה עם כלהציוד הדרוש לתיקון המזגן. החלפות של תרמוסטטים מתבצעות בכל רחבי הארץ לכל סוגי המזגנים (החלפים מקוריים).

נתקו את המזגן מהחשמל

בכל פעם בו תרצו לבצע בעצמכם בדיקה של התרמוסטט או כל בדיקה אחרת הכוללת את פתיחת מכסה הפלסטיק של המזגן, יש תחילת לנתק אותו מהחשמל וגם להוריד את הפקק המתאים בלוח החשמל. רק לאחר שניתקתם את זרם החשמל תוכלו לאתר את התרמוסטט בתוך המזגן ולפרק אותו או לצלם אותו. אם אתם רוכשים בעצמכם תרמוסטט חדש למזגן כדאי לפרק אותו ולהביא אותו לחנות בכדי לוודא שאתם מקבלים תרמוסטט זהה תואם.

איך מפרקים את התרמוסטט?

תחילה יש להסיר את מכסה יחידת התרמוסטט ולהניח אותו בצד. השלב הבא יהיה צילום של מצב החוטים (כדאי מאוד לצלם לפני שמפרקים), וניתוק של החוטים תוך הסרת בסיס הפלסטיק המחבר את היחידה אל הקיר. אם פרקתם נכון אתם מחזיקים כעת צרור של חוטים, כדאי לקשור את צרור החוטים בגומייה בכדי שלא לאבד אף חוט. עם יחידת החוטים הזו תגיעו אל החנות ותבקשו לרכוש תרמוסטט חדש בהתאם. אם לא ניתן למצוא תרמוסטט זהה ודאו שאתם מקבלים תרמוסטט אותו תוכלו לחבר לחיבורים ביחידה שלכם.

איך מרכיבים?

ההרכבה של היחידה החדשה תצליח בעזרת הוראות ההרכבה של היצרן ובעזרת התמונה שאתם צילמתם. לפני שמתחילים להרכיב חשוב לוודא שאתם מבינים היטב לאן לחבר כל חוט ואיך. אם חלק מהחוטים דורשים טיפול והארכה עשו זאת טרם תחילת החיבור מחדש. תחילה יש לחבר את היחידה אל הקיר ולאחר מכן אל החוטים במזגן כמו שהיו מחוברים לפני הפירוק. חשוב מאוד לבצע את העבודה רק לאחר ניתוק המזגן מהחשמל.

בדיקת תקינות והפעלה

כעת לאחר שהשלמתם את החיבור, בדקתם התאמה של חיבור החוטים לתמונה שצילמתם וסגרתם את המכסה תוכלו לחבר את המזגן אל החשמל ולהפעיל אותו. הפעילו את המזגן על הטמפרטורה הנמוכה ביותר וודאו שהוא מקרר, לאחר מכן שנו את הפעולה לחימום וכוונו את הטמפרטורה לחימום גבוה.

המזגן עדיין לא עובד כמו שצריך? צרו קשר ונשלח אליכם במהרה טכנאי מזגנים מוסמך ומנוסה.שירות התיקונים שלנו עובד 24 שעות ביממה בפריסה ארצית.  אנו מספקים שירות החלפת תרמוסטט למזגן פמילי, תדיראן, סמסונג, אלקטרה וכל חברות המזגנים המובילות במחירים אטרקטיביים. 

תיקון תרמוסטט במזגן

עלות החלפת תרמוסטט – כמה תשלמו בעבור התיקון?

החלפת תרמוסטט במזגן רצפתי או עילי או תיקון תרמוסטט במזגן מתבצעים דרכנו במחירים שווים לכל כיס. מדובר בתיקון פשוט וזול אותו כדאי לבצע בכדי ליהנות מטמפרטורה אחידה וגם לחסוך בחשמל.

מחירון החלפת תרמוסטט

מחיר משוער

החלפת תרמוסטט למזגן טורנדו בחדרי שינה וחדרי ילדים

מחיר כולל תרמוסטט חדש, פירוק הקיים והרכבה של חדש, כולל בדיקת תקינות לפעילות המזגן

150-500 שקלים

החלפת תרמוסטט למזגן תדיראן בסלון הבית

החלפת תרמוסטט במזגן ישן לא כולל טכנולוגיית אינוורטר

350-550 שקלים

החלפת תרמוסטט למזגן רצפתי 3 כ"ס

ניתן לבצע באותה הזדמנות גם החלפת תרמוסטט למזגן עילי בחדר אחר

החל מ-400 שקלים

החלפת תרמוסטט למזגן תדיראן מיני מרכזי במשרד

מותנה בגישה נוחה אל המזגן, כולל בדיקת עיניות המזגן בכל יצירות המזגן

החל מ-450 שקלים

החלפת תרמוסטט למזגן לא עובד כולל בדיקת טכנאי ואבחון תקלה

במידת הצורך יתבצע הליך ביטול תרמוסטט למזגן

החל מ-300 שקלים

מחיר החלפת תרמוסטט קיר למזגן ישן לעסקים

השירות כולל החלפת תרמוסטט מכאני, בדיקת תקינות וייעוץ כדאיות לרכישת מזגן חדש

300-500 שקלים

תרמוסטט חיצוני למזגן ביתי – ניתן לרכוש תרמוסטטים לכל סוגי המזגנים

 מחיר כולל תרמוסטט חדר למזגן ללא עבודת טכנאי

230-410 שקלים (תרמוסטט בלבד)

עלות החלפת תרמוסטט דיגיטלי למזגן / החלפת תרמוסטט אלקטרוני

תרמוסטט מקורי מהיבואן הרשמי כולל אחראיות מלאה, מתאים לכל סוגי המזגנים

650-900 שקלים

כמה עולה התקנת רום תרמוסטט למזגן חדש

מחיר כולל חלפים ועבודת טכנאי מוסמך

400-700 שקלים

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389