החלפת קונטקטור במזגן

תיקון והחלפת קונטקטור בכל סוגי המזגנים

תיקון קטן וזול המונע נזק גדול
אל תחכו למחר, תקנו עוד היום את המזגן!
מה אנחנו מציעים?
הגעת טכנאי לכל מקום בארץ תוך 60 דקות בלבד
החלפת קונטקטור בכל סוגי המזגנים החל מ » 150 ₪
אפשרות לחיבור שעון שבת במחיר משתלם
אחראיות מלאה על החלפים ועל התיקון
שימו לב! 
קונטקטור פגום במזגן גורם לשריפת כרטיס פיקוד ולהוצאה כספית גדולה!
לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנת טכנאי עוד היום חייגו: 055-9379-389

תיקון בעיית חשמל בקונטקטור מזגן

החלפת קונטקטור במזגן 

מחפשים את הדרך הטובה ביותר לבצע החלפת קונטקטור במזגן הביתי? FIX IT NOW מזגנים גאה להציג טכנאים מקצועיים ומנוסים בפריסה ארצית המספקים שירות 24 שעות ביממה. טכנאי מזגנים יוכל להגיע אליכם לבצע תיקון קונטקטור למזגן קיים או התקנה של קונטקטור חדש לשעון שבת בכל שעה שתרצו. למעשה, הטכנאי יוכל להגיע אליכם בתוך שעה מהרגע בו תתקשרו. אנו מתאימים את עצמנו ללוח הזמנים שלכם ומספקים שירות גם בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב.

המחירים דרכנו הם מחירים הוגנים שווים לכל כיס. יש לכם הזדמנות להזמין חיבור קונטקטור למזגן במחיר שלא ידרוש מכם לחשוב פעמיים. שירות תיקונים מקצועי למזגן הוא לא משהו שכדאי לכם להתפשר עליו. התפקיד של הקונטקטור הוא להוריד עומס מהכרטיס, לא תרצו להתפשר על עבודה חובבנית שעלולה לגרום לשריפת הכרטיס. התקנת הקונטקטור חיונית להגנה על הכרטיס. ללא קונטקטור הנתיך של הכרטיס או לוח הפיקוד החיצוני של הכרטיס ישרפו.

איך מחברים קונטקטור למזגן ומהו תפקידו

הקונטקטור ממלא במזגנים תפקיד של מתווך בין זרם נמוך לבין מגעים הדורשים זרם גבוה. ללא קונטקטור, הזרם הגבוה עלול לשרוף את החלקים והמגעים העובדים בזרם נמוך. זוהי הסיבה לצורך בהתקנת קונטקטור יחד עם שעון שבת בחלק מהמזגנים.

קיימים היום כמה סוגים של מזגנים : מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי, מזגן רצפתי, מזגן אינוורטר. ההבדלים בין המזגנים באים לידי ביטוי בהרבה יותר מעיצוב חיצוני או מיקום החלק החיצוני והפנימי של כל מזגן. על מנת לבצע נכונה תיקון קונטקטור למזגן יש להכיר היטב את מבנה המזגן, את החלפים ואת הנחיות היצרן לחיבור נכון של המזגן למקור מתח חשמלי. משמעות הדבר היא שדרוש לכם טכנאי מנוסה ומוסמך. לשמחתכם, שירות טכנאים כזה תוכלו לקבל דרכנו גם מהיום להיום. 

איך לחבר מזגן לשעון שבת?

חיבור של שעון שבת למזגן דומה מאוד לחיבור התאורה בבית לשעון שבת. כל שיש לעשות הוא לחבר את הפאזה של נקודת החשמל אל יציאת השעון ואת חוט האפס אל לוח החשמל. לקראת חיבור של מזגנים גדולים כדאי להתקין נקודת חשמל עצמאית בלוח החשמל כולל פקק עצמאי. הפרדה בין נקודת המזגן לנקודה של התאורה בלוח החשמל תאפשר את כיבוי המזגן בנפרד מכיבוי התאורה בשבת.

בעבור מזגנים מיני מרכזיים ומזגנים גדולים יש לחבר קונטקטור צמוד לשעון השבת. הקונטקטור הוא זה שמעביר את החשמל לנקודה בעוד שעון השבת הוא זה שמעביר את ההנחיה לפעולה. חיבור ישיר של שעון שבת אל מזגן גדול ללא קונטקטור מתווך יגרום לשריפת שעון השבת (הוא לא יעמוד בעומס המתח).

לא תוכלו לעבור עוד שבת ללא מזגן? אתנו אתם לא צריכים לחכות כמה ימים או כמה שבועות למענה של טכנאי. השירות שלנו מאפשר הזמנת התקנה של קונטקטור לשעון שבת או החלפת קונטקטור חשמלי למזגן מהיום להיום! אם החלטתם עכשיו להתקין שעון שבת למזגן, עוד היום יגיע אליכם טכנאי מזגנים ויבצע את העבודה.

למה לא דוחים בשום אופן את הזמנת הטכנאי?

החלפת קונטקטור למזגן אלקטרה או מזגן ששייך לכל מותג אחר יש לבצע בהקדם. כל ניסיון להפעלה של המזגן עם קונטקטור לא תקין עלול לגרום לשריפת הכרטיס האלקטרוני, ולגרור אתכם אל הוצאה כספית גבוהה שאפשר למנוע. את החלפת קונטקטור יש לבצע מיד ברגע בו הבנתם שמשהו אינו כשורה עם המזגן. תקלות קטנות במזגן עלולות להפוך לצרות של ממש כאשר לא מטפלים בהן בזמן. 

החלפת קונטקטור במזגן

כמה עולה החלפת קונטקטור במזגן?

החלפת קונטקטורים בכל סוגי המזגנים מהיום להיום! ניתן לתאם הגעת טכנאי לעוד כמה ימים או ליהנות משירות תיקונים מהיר עם הגעת טכנאי תוך שעה!

החלפת קונטקטור בכל סוגי המזגנים

מחיר משוער

החלפת קונטקטור למזגן מרעיש בבתים פרטיים

מחיר החלפת קונטקטור למזגן עילי בחדרי שינה, חדרי עבודה וחדרי ילדים

250-500 שקלים

החלפת קונטקטור למזגן טורנדו בחנות בקניון

השירות ניתן בשעות גמישות בהתאם ללוח הזמנים שלכם
שירות אדיב כלול במחיר!

החל מ-250 שקלים

החלפת קונטקטור למזגן תדיראן מיני מרכזי בדירות יוקרה

המחיר כולל עבודת טכנאי, פירוק של קונטקטור קיים והתקנת חדש
הגעה מהירה כלולה במחיר

400-700 שקלים

החלפת קונטקטור חשמלי למזגן אינוורטר

הטכנאי לא עוזב עד שהוא מוודא שהמזגן עובד כמו שצריך!
שירות טכנאים מומחים למזגני אינוורטר

300-600 שקלים

החלפת קונטקטור למזגן חד פאזי קטן בדירות שכורות

מחיר מיוחד לדירות סטודנטים
ניתן להזמין טיפולים ותיקונים נוספים למזגן במחיר משתלם!

החל מ-250 שקלים

החלפת קונטקטור למזגן תלת פאזי חזק

מחירים מיוחדים לגיל הזהב, טכנאים אמינים, מקצועיים ואדיבים

החל מ-400 שקלים

התקנת קונטקטור במזגן עם שעון שבת

המחיר כולל חיבור לשעון שבת קיים או התקנת שעון שבת חדש

300-550 שקלים


מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389