החלפת מנוע במזגן

החלפת מנוע במזגן

מתלבטים האם לתקן את מנוע המזגן או להחליף אותו?
ייעוץ אמין ומקצועי לפתרון הבעיה במינימום הוצאות
למעלה מ » 20 שנות ניסיון יביאו אתכם לתוצאה הנכונה!
תיקון והחלפת מנוע בכל סוגי המזגנים
כולל פינוי מנוע ישן והחלפתו בחדש באותו יום
במידה ולא ניתן להחליף, התקנת מזגן חדש במחיר זול
חלפים מקוריים בלבד מהיבואן הרשמי כולל אחראיות מלאה
מחירים הכי זולים בהתחייבות!
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-9379-389

החלפת מנוע מזגן

החלפת מנוע במזגן – דרכנו זה משתלם!

הומלץ לכם על החלפת מנוע במזגן ואתם מתלבטים מה לעשות? Fix it Now  מזגנים יבצעו בעבורכם החלפת מנוע בעבור כל סוגי המזגנים במחירים אטרקטיביים. החלפת מנוע למזגן טורנדו ולכל שאר המותגים הפופולריים בישראל משתלם לבצע דרכנו עם מחירים נוחים, הגעה מהירה, שירות מקצועי כלל ארצי, חלפים מקוריים ואחריות מלאה לכל תיקון. לקבלת מידע מפורט יותר יחד עם טווחי מחירים המשיכו לקרוא ותחליטו בהתאם האם כדאי לבצע את התיקון או להזמין התקנה למזגן חדש.

מזגנים הם בסך הכול מוצרי חשמל עמידים וחזקים. כל עוד תתפעלו אותם נכון, תבצעו ניקוי תקופתי של הפילטרים ותרחיקו מהם צמחייה שעלולה לחדור אל המזגן ולגרום לתקלות, מזגן טוב ישרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות.

רוב תיקוני המזגנים הם תיקונים פשוטים ויחסית זולים – משתלם לבצע אותם. באותם מקרים  בהם התקלה היא במנוע המזגן שנשרף או דורש החלפה, תתבקשו לשלם מחיר הכולל גם מנוע חדש וגם עבודת טכנאי. עלות החלפת מנוע למזגן אלקטרה או כל מותג אחר מושפעת באופן ישיר מעלות חלקי החילוף. מחיר של מנוע מזגן חדש עולה כ-400 עד 700 שקלים (מחיר לטכנאים).

איך מתבצע התיקון?

טכנאי מזגנים מוסמך יגיע אליכם עם מנוע מתאים (תואם דגם מזגן וסוג), יפרק את המנוע הקיים וירכיב את המנוע החדש. העבודה מתבצעת על היחידה החיצונית של המזגן תוך ניתוק של המזגן מהחשמל טרם תחילת העבודה. החלפת מנוע במזגן יש לבצע עם טכנאי מוסמך ובעל ניסיון בתחום, טכנאי שמכיר היטב את סוג המזגנים שלכם. אין מדובר בעבודה פשוטה אותה כל אחד יכול לבצע. 

החלפת מנוע מזגן ישן

כמה עולה להחליף מנוע במזגן?

מחירים של החלפת מנוע במזגן מיני מרכזי מתחילים ב-700 שקלים ומגיעים עד 1700 שקלים. בכל הצעת מחיר כדאי לוודא שהמחיר כולל גם מנוע חדש. המחיר הממוצע הוא כ-1150 שקלים. ברוב המקרים המחיר הסופי יהיה נמוך ב-1400 שקלים.

בעבור החלפת מנוע במזגן עילי תתבקשו לשלם 550 עד 1200 שקלים. גם כאן חשוב לוודא שהצעת המחיר כוללת גם עבודה וגם מנוע חדש מתאים. המחיר הממוצע הוא כ-1100 שקלים וברוב המקרים המחיר הסופי ששולם היה נמוך מ-850 שקלים.

החלפת מנוע במזגן רצפתי כרוכה בעלות של 700-1100 שקלים. המחיר ברוב המקרים כולל גם מנוע אך כדאי לוודא זאת מול הטכנאי. המחיר הממוצע הוא כ-900 שקלים כאשר ברוב המקרים תתבקשו לשלם בעבור תיקון של מזגן פחות מ-1000 שקלים.

החלפת מנוע מאייד למזגן כרוכה בעלות של 300-600 שקלים בעבור מאייד חדש בלבד. עבודת טכנאי מזגנים מוסמך תעלה כ-200 עד 400 שקלים. המחיר הסופי מושפע בעיקר בסוג המאייד הדרוש לכם ועלותו.

מתי החלפת מנוע למזגן תדיראן משתלמת?

עלות החלפת מנוע במזגן מרכזי משתלמת כאשר מדובר במזגן צעיר ותקין – מזגן שיכול לשמש אתכם לעוד כ-5 שנים לפחות. כדאי להשקיע בהחלפת מנוע למזגן בהתאם להמלצה של טכנאי הגון ומקצועי. אם מדובר במזגן אינוורטר במצב חדש בעבורו שילמתם לא מעט, החלפת מנוע כדאית. החלפת מנוע למזגני חדרי שינה 1 כ"ס פחות משתלמת בשל העלות הגבוהה של התיקון אל מול שווי המזגן. החלפות מנוע משתלמות במזגנים עיליים רק במקרים של מזגנים גדולים (2.5 כ"ס ומעלה) במצב חדש.

להתייעצות בדבר כדאיות החלפת מנוע למזגן שלכם והזמנת טכנאים, צרו קשר 24 שעות ביממה » 055-9379-389 

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389