החלפת חוט שרוף במזגן

תיקון חוט שרוף ומקצר במזגן

תיקון כבל שרוף במזגן במחיר הכי זול בהתחייבות!
צרו קשר עכשיו וטכנאי אצלכם בפתח הבית תוך 60 דקות
מה אנחנו מציעים?
ביקור טכנאי מוסמך החל מ » 150 ₪
בדיקה כוללת של מערכת החשמל במזגן
כולל בדיקת מהדקי הכבלים
אבחון בעיה מהיר כולל החלפה / תיקון חוטים שרופים 
ייעוץ חינם ללא התחייבות, לפרטים נוספים חייגו: 055-9379-389

החלפת חוט שרוף במזגן

החלפת חוט שרוף במזגן – עבודה למקצוענים בלבד!

חוט שרוף במזגן הינה אחת התקלות השכיחות במזגנים ביתיים. החלפת חוט שרוף במזגן היא לא עבודה למי שאינו מיומן בכך – אלא עבודה למקצוענים בלבד

המזגן הפסיק לעבוד? עולים ממנו ריחות שרופים? המזגן מקצר את מערכת החשמל בבית? ייתכן מאוד כי התקלה שאתם מתמודדים איתה הינה חוט שרוף במזגן.

יש כאלו המתפתים לנסות ולתקן את התקלה הזו בעצמם, ללא הבנה אמיתית או הסמכה רשמית לתיקון תקלות מעין אלו. זוהי טעות חמורה, וגם מסוכנת: החלפת חוט שרוף במזגן – לא חשוב מאיזה סוג ולא משנה מאיזו חברה – הינה עבודה למקצוענים בלבד, כדוגמת מומחי חברת Fix It Now מזגנים.

עבודה לא נכונה בעת החלפת חוט שרוף במזגןעלולה ליצור תקלות גדולות יותר במזגן, לפגוע באחריות היצרן וכרוכה בסכנת התחשמלות בעת העבודה או בעת הניסיון להפעיל את המזגן לאחר מכן.

אז איך מחליפים חוט שרוף במזגן?

אמנם באינטרנט תוכלו למצוא סרטונים ומדריכים על החלפת חוט שרוף במזגן בשיטת עשה זאת בעצמך, אבל כאמור הדבר מסוכן ולא מומלץ.

כאמור, מומלץ לפנות למומחים, כדוגמת מומחי חברת Fix It Now מזגנים, המתחייבים להגיע בפריסה ארצית רחבה תוך 60 דקות או פחות במחירים הטובים ביותר בשוק. כאשר תתארו בפני מומחה את הבעיה, אפילו בטלפון, למשל – מזגן מקצר את מערכת החשמל בבית – בדרך כלל המומחה כבר ידע לאבחן את הבעיה כבעיה של חוט שרוף במזגן.

חוט שרוף במזגן מקצר

בעת הפנייה למומחים, חשוב לציין את הפרטים הבאים:

1. סוג המזגן:

סוג המזגן חשוב לתכנון סוג העבודה והחלפים שיש להביא לצורך תיקון מהיר ויעיל של הבעיה. האם מדובר במזגן עילי? האם זהו מזגן רצפתי? או שאולי מדובר בכלל במזגן מיני מרכזי?

החלפת חוט שרוף במזגן עילי שונה מהחלפת חוט שרוף במזגן מיני מרכזי. הרכיבים האלקטרוניים שונים, וגם החוט עצמו שונה בין מזגן עילי למזגן מרכזי.

גם החלפת חוט שרוף במזגן רצפתי שונה באופן התיקון לעומת סוגי מזגנים אחרים, שכן במזגן רצפתי למשל אין צורך לטפס לגובה ולכן אין צורך בסולם.

2. שם היצרן:

שם היצרן של המזגן חשוב מכמה טעמים, כאשר הסיבה החשובה ביותר היא כמובן הצורך להשתמש בחלפים מקוריים של היצרן. אין דומים החלקים הדרושים להחלפת חוט שרוף במזגן אלקטרה לאלו שדרושים להחלפת חוט שרוף במזגן תדיראן.

ישנם מותגי מזגנים רבים בשוק, אבל גם כאשר הטכנולוגיה הבסיסית של כל המזגנים היא דומה, החלקים שלה הם שונים.

חוט שרוף במזגן טורנדו, למשל, שהינו מותג יחסית חדש בשוק, מצריך החלפה או תיקון השונים בחלקיהם ובאופן העבודה עליהם מאשר טיפול במקרה של חוט שרוף במזגן LG.

כפי שצויין לעיל, העבודה עם החלפים המקוריים גם תורמת לשמירה על אחריות היצרן. טיפול במקרה של חוט שרוף במזגן אלקו, שלא באמצעות חלפים מקוריים, עלול להביא לביטול אחריות היצרן על התקלה.

לסמסונג, ענק האלקטרוניקה העולמי, יש מדיניות מאוד קשוחה ובלתי מתפשרת בנושא זה: אי שימוש בחלפים מקוריים בעת טיפול בתקלה דוגמת חוט שרוף במזגן סמסונג מביא לביטול האחריות של היצרן.

החלפה או תיקון?

חוטים שרופים במזגן הם תקלה מאוד רצינית המשביתה את המזגן, ומסכנת גם את כל מערכת החשמל בביתכם. חוט שרוף ומקצר במזגן יכול בהחלט להשבית את כל מערכת החשמל בבית, ואף ליצור נזקים כבדים למכשירי חשמל נוספים המחוברים למערכת החשמל הביתית שלכם.

חשוב לומר כי לא כל מקרה של חוט שרוף במזגןדורש החלפת החוט כולו: לפעמים ניתן להסתפק בפעולה של תיקון של חוט שרוף במזגן, שניזוק רק בחלקו וניתן להחליף בו את החלק שנשרף.

נשרף חוט במזגן? המזגן מקצר את החשמל בבית? התקשרו עוד היום לחברת Fix It Now, ותוך שעה יבוא טכנאי מזגנים מוסמך ויתקן את מזגנכם לשביעות רצונכם!

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389