דליפת גז במזגן

איתור ותיקון דליפות גז מהמזגן

המזגן לא מקרר מספיק? כנראה שיש לכם דליפת גז
למה אנחנו?
מומחים באיתור ותיקון דליפות גז בכל סוגי המזגנים
שירות מהיר ואישי-מתן מענה 24 שעות ביממה
צוות טכנאים מנוסה ובקרה על כל תיקון שבוצע!
אחראיות מלאה על כל סוגי התיקונים
תיקון דליפת גז מחירים הכי זולים בארץ!
בדיקת דליפת גז בעזרת מכשיר לחץ תקני
לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר חייגו: 055-3979-389

תיקון דליפת גז מהמזגן

כיצד מאתרים דליפת גז במזגן ומתקנים אותה, וכמה זה יעלה לכם?

ברוב המקרים, אם המזגן שלנו לא מקרר או מחמם אנחנו מיד נחשוב שיש בו איזושהי תקלה חמורה, אך לעתים מדובר בסך הכל במחסור בגז. מצב נפוץ שכזה מצריך מילוי גז מזגים, אך במקרים מסוימים מחסור בגז עלול דווקא להעיד על בעיה חמורה יותר – דליפת גז. איך לזהות האם המזגן שלכם סובל מדליפת גז, כיצד מתקנים את הבעיה וכמה זה יעלה לכם? כל המידע במאמר שלפניכם.

שלב ראשון – זיהוי התקלה

כשחסר גז במזגן ישנם מספר סימנים שעשויים להתריע אתכם על כך, והם יכולים להופיע ביחד או בנפרד בזמן שהמזגן פועל:
המזגן לא מחמם או לא מקרר ורק מוציא רוח

המזגן לפעמים מקרר ולפעמים לא

המזגן קופא בזמן שהוא מכוון לפעולת קירור

בנוסף לסימנים אלו, שאלו את עצמכם מתי מילאתם גז בפעם האחרונה; מילוי גז אמור להתבצע במצב תקין בערך אחת לשנתיים, תלוי באופן השימוש שלכם במזגן. אך אם אתם מוצאים את עצמכם מזמינים טכנאי לתיקון התקלות שצוינו ולמילוי גז מזגנים פעם בחצי שנה או אפילו כעבור מספר שבועות בודדים, ככל הנראה שהבעיה שלכם היא דליפת גז שמצריכה תיקון על ידי טכנאי מזגנים מוסמך.

מילוי גז מזגנים

שלב שני – איתור מקור דליפת הגז

את השלב הזה יבצע טכנאי המזגנים לאחר שווידא שאכן יתכן כי מדובר בדליפת גז. בעת בדיקת דליפת גז במזגן, הטכנאי יבדוק האם יש הפרשי לחצים בין מערכת הגז לבין הסביבה, מה שעלול להוביל לדליפת גז איטית לאורך זמן, או האם ישנו סדק בצינור הגז, מה שעלול להוביל לדליפה מהירה מאוד לאורך מספר שבועות או חודשים.

איך מאתרים דליפת גז במזגן? טכנאי המזגנים יעשה זאת על ידי הזרמת גז למערכת, וישתמש בגלאי אלקטרוני מיוחד לזיהוי דליפות גז. אם אכן התגלה לטכנאי המזגנים כי ישנה דליפה, בשלב זה הוא ידע מה מקורה וכיצד עליו לגשת לתיקון התקלה.

שימו לב שטכנאי מזגנים טוב ומומלץ יוודא בהתאם לתקלות שצוינו האם קיימת דליפת גז, לעומת טכנאי מזגנים לא מנוסה שפשוט יציע לכם למלא את הגז מבלי לוודא שאינו דולף ושהתקלה לא תחזור על עצמה תוך מספר שבועות.

שלב שלישי – תיקון דליפת הגז ומילוי גז חדש במזגן

אחרי שטכנאי המזגנים זיהה את מקור הדליפה הוא יוכל לגשת לתיקון, ובסופו ימלא גם גז חדש במזגן. לפניכם טבלת מחירים לתיקון דליפת הגז ומילוי גז חדש בסוגי מזגנים שונים.

סוג השירות

מחיר משוער

כמה עולה תיקון דליפת גז במזגן

המחיר כולל את איתור הדליפה, תיקון הבעיה ובדיקת ואקום למערכת – לא כולל מילוי גז חדש

חייגו למחיר משתלם

עלות מילוי גז מזגנים למזגן חדש

מדובר במזגנים שיוצרו אחרי שנת 2005,

ובגז מזגנים ידידותי לסביבה מסוג R 410

מחיר לא לפרסום

מחיר מילוי גז מזגנים למזגן ישן

מדובר במזגנים שיוצרו לפני שנת 2005

ובגז מזגנים ידידותי לסביבה מסוג R 22

צלצל למחיר

שימו לב שלא אמור להיות הבדל בין עלות תיקון דליפת גז במזגן על פי יצרן המזגן, כלומר תיקון דליפת גז במזגן אלקטרה, דליפת גז במזגן תדיראן, דליפת גז במזגן טורנדו או כל סוג אחר של מזגן יעלה בדיוק אותו דבר. עם זאת, איתור דליפת גז במזגן מיני מרכזי למשל עלול להיות עבודה קשה יותר מאשר איתור דליפת גז במזגן עילי קטן, והבדל שכזה בין סוגי מזגנים בהחלט יכול להשפיע על עלות השירות.

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389