איך תשמרו על המזגנים בבית בעזרת תחזוקה נכונה?

איך תשמרו על המזגנים בבית בעזרת תחזוקה נכונה?

בכל בית כיום מזגנים הם מוצר נחוץ מאוד ולכן מעטים הבתים שאין בהם מזגנים בסלון או בחדרים השונים. רכישה של מזגן עולה כיום בין 1500 שקלים ל- 3500 שקלים וזאת במידה ומדובר במזגנים עיליים של 1 עד 2.5 כוח סוס. רכישה של מזגן היא לטווח ארוך ולכן אנו רוצים לשמור עליו עד כמה שניתן. תחזוקה נכונה עבור המזגן תעזור לכם במשימה זו.

 

תיקון תקלות בזמן

מזגנים הם מוצר חשמלי לכל דבר ועניין וכמו בכל מוצר חשמלי, גם בהם עשויות להתרחש תקלות. אם נתקן כל תקלה בזמן הנכון ונחליף בלאי סביר של חלקים, נשמור בצורה טובה יותר על המזגן ולטווח ארוך יותר. אם המזגן לא מקרר טוב בקיץ או לא מחמם כמו שצריך בחורף, מומלץ ליצור קשר עם טכנאי מזגנים לבדיקה.

 

מילוי גז וטיפול בדליפות גז

לפעמים, הסיבה שהמזגן לא מבצע את פעולתו כמו שצריך, קשורה בכך שאין מספיק גז מזגנים או שקיימת דליפה. איך ניתן לדעת שיש דליפת גז או שחסר גז? התשובה היא שלא ניתן לדעת ללא בדיקה מקצועית. אך אם אתם חשים שהקירור אינו חזק על אף שהמעלות נמוכות, התקשרו לאיש מזגנים שיבדוק האם חסר גז או שקיימת דליפה.

 

פתיחת סתימות

סתימה בתעלת הניקוז של המזגן היא תקלה נפוצה מאוד. הסתימה יכולה להתרחש עמוק בתוך התעלה או בתוך הצינור עצמו. לרוב, הפתרון מתבצע באופן פשוט בעזרת נשיפה לתוך הצינור, אך אם פעולה זו לא עזרה, הזמינו איש מזגנים לביצוע פתיחה של הצינור או התעלה. לעיתים קיימת סתימה בצינור מהסיבה שפשוט קיימים ג'וקים במזגן. זו תופעה נדירה, אך בהחלט אפשרית והיא מצריכה טיפול באמצעות הדברה.

 

ניקוי פילטרים

ניקוי פילטרים הוא הדבר הראשון שיש לבצע בתחזוקת המזגן. רצוי לבצע ניקיון עצמאי של הפילטרים אחת לכמה חודשים. אם אתם חשים שקיימת בעיה במזגן, בצעו קודם ניקיון זה והפעילו את המזגן שוב. רק אם הבעיה חוזרת על עצמה, כנראה שמדובר בתקלה.

 

הדברה וניקוי של מזיקים וג'וקים

איך ג'וקים מגיעים למזגן? באורח פלא, ג'וקים מגיעים למזגן בדיוק כמו שהם מגיעים מהצנרת של הבית, רק שכאן הם נכנסים דרך צינור הניקוז של המזגן. זוהי פעולה דיי פשוטה עבור היצורים החומים שעמידים כמעט לכל מצב, מזג אוויר או מפגע טבע כלשהו.

 

איך תיפטרו מהיצורים החומים והלא חביבים?

 איך להיפטר מג'וקים במזגן? הדרך הטובה ביותר היא להזמין שירותי הדברה. המדביר המקצועי יסגור את אזור הצינור. יפתח את המזגן, יבצע ריסוס המותאם לזן הג'וקים שקיימים בו ולאחר מכן יבצע ניקוי בתוך המזגן על מנת להימנע ממצבים שבהם הג'וקים הטילו ביצים. רק לאחר שלושת הפעולות האלו, תוכלו להיפטר מהג'וקים באופן יסודי.

יש לכם ג'וקים במזגן או בבית? פנו למומחים של הדברה בטוחה

לצפיה בסרטונים מעבודות שבוצעו בחברה הקליקו כאן

ניתן להתרשם מהמלצות עלינו בעמוד הפייסבוק

מפה
וידאו
המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389