תקלות במזגנים

טיפול בתקלות מורכבות במזגנים בעזרת טכנאי מזגנים מוסמך עם 15 שנות ניסיון  - יש לכם תקלה מורכבת במזגן? נסו אותנו!

לא מרימים ידיים – מתקנים את המזגן עוד היום!

בסוף יום העבודה שלכם כל שאתם רוצים לעשות הוא להיכנס אל הדירה שלכם, להתרווח על הספה ולהדליק את המזגן. אם יש דבר שאתם לא רוצים בסוף יום העבודה שלכם הוא לגלות כי המזגן שלכם במקרה הגרוע לא עובד, או במקרה הפחות גרוע לא מחמם או מקרר. מה עושים כשיש לכם תקלה במזגן? לא נכנסים לפאניקה! מה כן עושים? מדברים עם "Fix It Now מזגנים"! שירות של תיקון תקלה במזגן דרכנו יחזיר אליכם את המזגן שלכם כשהוא מתפקד ומשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. אנחנו מבצעים שירות של תקלות במזגן ביתי ושל תקלה במזגן בחנות בפריסה ארצית!

תיקון כל סוגי התקלות במזגנים מהיום להיום!
החל מ-150 ₪
מחירים מיוחדים לסטודנטים
- יש לכם עסק ואתם צריכים טיפול בתקלה SOS? אנחנו הכתובת
מחירי מבצע מיוחדים לפונים דרך האתר:
תיקון תקלת גז במזגן החל מ- 150 ₪
תיקון תקלת של סתימות ניקוז במחיר ביקור טכנאי בלבד
תיקון תקלה של מזגן מקצר החל מ- 200 ₪
חדש ב FixItNow מזגנים החלפת מזגן לדגם חדש - עד 30% הנחה

לפרטים נוספים ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9379-389

 תקלות במזגנים

יש תקלות נפוצות במזגנים שחוזרות בכל המזגנים?

חשוב שתדעו כי אתם לא לבד, וכמו כל מוצר חשמלי, גם המזגנים לעתים צריכים עזרה וטיפול הולם כדי לשמור על תפקוד איכותי. אכן, ישנן תקלות מזגן נפוצות המופיעות במזגנים שונים, ומאחר וישנן תקלות שכיחות במזגן גם ניתן לטפל בהן במקצועיות חסרת פשרות. אז אילו תקלות יכולות לצוץ אצלכם במזגן? לרוב, התקלות המדווחות הן תקלת רעש במזגן ובנוסף גם תקלה במזגן לא מחמם או מזגן שלא מקרר. בכל מקרה של תקלה, חשוב לדווח על כך לטכנאי על מנת שיוכלו להיבדק כל האפשרויות ולהתאים פתרונות מתאימים למזגן שלכם.

מה המשמעות של התקלות?

התקלה שכעת צצה במזגן שלכם היא סימפטום שצף ואותו אתם רואים. בפועל, מקור התקלה נמצא בחלק אחר במזגן ורק טכנאי מוסמך ומקצועי יכול לבצע זיהוי תקלות במזגן. כך לדוגמא, אם המזגן שלכם הפסיק לחמם, התיקון יתבצע על בסיס מילוי הגז מחדש או החלפה של כבלים. אם מה שאתם צריכים הוא בדיקת תקלה במזגן לא מקרר, סביר כי הפילטרים סתומים ודורשים ניקוי. במידה והניקוי שביצעתם בעצמכם לא סייע לפתרון הבעיה, יש צורך בבדיקה של טכנאי מזגנים מקצועי שכן המענה הנדרש יהיה ככל הנראה מילוי גז או החלפה של כבלים.

תקלה שכיחה נוספת היא תקלה במזגן נזילת מים. אם המים דולפים אל תוך הבית שלכם, סביר מאד כי הפילטרים סתומים. אם הנזילה מתבצעת מהמזגן שלכם אל חלקיו החיצוניים של הבית, סביר כי זה נובע בעקבות הצינורות הסתומים של המזגן. כמו כן, חשוב לשים לב מתי בשנה מתרחשת הנזילה: במקרים בהם המגן שלכם מטפטף בעונת החורף בתוך הבית, דעו כי זו פעולה טבעית למדי שהמזגן עושה לטובת חימום הבית שלכם.

כמו כן, לא אחת ישנה תקלה הנובעת בעקבות העינית במזגן. אם שלט המזגן שלכם לא עובד, יש לכך שתי סיבות: או שהבעיה היא בשלט בעצמו (החל מתקלה בשלט, השבתת השלט או מיצוי הסוללות), או תקלה בעינית מזגן. בכל תקלה – החל מתקלות של מזגן רצפתי ועד תקלה במזגן עילי – אנחנו נותנים מענה מלא!

תיקון תקלת גז במזגן

עלויות התיקון של המזגנים

העלויות של תיקוני המזגן משתנות בהתאם לסוג המזגן וכמובן שאופי התקלה. התיקון היקר ביותר הוא כמובן תיקון הנובע בעקבות תקלה במדחס מזגן. במקרה והטכנאי איתר כי המדחס במזגן שלכם חדל מלעבוד, לא אחת ההמלצה היא לקנות מזגן חדש במקרים בהם יש תקלה במזגן קטן. אם ברשותכם מזגן גדול, החלפת המדחס עדיפה. כמובן שבמקרים בהם יש תקלה במזגן בדירה שכורה, החלפת המדחס או רכישת המזגן החדש הינה החלטה של בעל הנכס בלבד. עלויות התיקון עבור מילוי גז לדוגמא נעות בין 320-420 שקלים, והחלפות של כבלים בין 220-320 שקלים. בכל מקרה, מחיר תיקון מזגן דרכנו יהיה לכם משתלם!

האם התקלות צצות רק במזגנים ישנים?

התשובה לכך שלילית. למרות שמזגנים ישנים נוטים להיות "עייפים יותר", עדיין ניתן להבחין בתקלות שונות לרבות תקלה במזגן אינוורטר או תקלת מנוע במזגן חדש. לעתים התקלות נובעות מאופי שימוש שאינו נכון, מתקלות בייצור ולעתים גם פשוט בעקבות גיל המזגן. למרות זאת, ניתן לשלול ללא כל ספק את ההנחה כי התקלות צצות רק במזגנים ישנים, זאת מאחר ולא אחת נדרש טיפול גם במזגנים חדשים יותר בעקבות תקלות מזגן מפוצל או במזגנים חדשים אחרים. בכל מקרה שיש לכם תקלה – גם במזגן חדש וגם תקלה במזגן ישן, טכנאי המזגנים המגיעים אליכם יבצעו את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לאתר את התקלה ולבצע תיקון איכותי שיחזיר את הקור או החום לחייכם. אם יש משהו שלא מתפשרים עליו הוא תפקוד המזגן שלכם!

המלצות
כוכי אברהם
כוכי אברהם
27/12/2019

שירות סבלני, אדיב ואמין של כל הצוות הנהדר שלכם. המלצתם לנו בדיוק איזה מזגן אנחנו צריכים לפי גודל החדר והמיקום שלו בבית וגם המחיר שלכם היה אטרקטיבי לעומת האחרים. מהיום אתם הבלעדיים שלי במזגנים

אור חנוכה
אור חנוכה
01/04/2019

קיבלנו את הדירה שלנו ממש לפני שבוע והחלטנו לארח משפחה לחג הפסח, פעם ראשונה שהדלקנו את המזגן החדש שקיבלנו מהקבלן והוא פשוט לא עבד! לאחר שיחה קצרה עם נציג החברה הבחור שלכם היה אצלנו תוך פחות משעה גם בערב החג! תודה ענקית לכל הצוות על המענה המהיר, האכפתיות והאנושיות שלא זכינו לה מאף חברת מזגנים אחרת!

שרון קולינס
שרון קולינס
24/07/2019

פתאום הגיע השרב בבום גדול והמזגן במשרדי החברה שלנו הפסיק לקרר, שכל הטכנאים היו עסוקים ורצו להגיע תוך 3 ימי עסקים אתם הגעתם עוד באותו היום ותיקנתם את המזגן ממש מהר ובמחיר סביר

אופק ודקלה
אופק ודקלה
01/11/2019

האינטרקציה עם נציג החברה הייתה ממש טובה, הגעה מהירה, שירות טוב, המחיר היה קצת גבוה אבל לבסוף קיבלנו הנחה

תום ברקאי
תום ברקאי
09/10/2017

היה קצת קשה לתפוס אתכם בשעות הבוקר המוקדמות אבל ברגע שעניתם הבחור שלכם היה אצלי בדירה תוך 40 דקות, שירות מהיר וגם מחיר טוב

אלברט בן חמו
אלברט בן חמו
26/01/2018

אחרי שקיבלנו עליכם המלצות מחברים הגעתם אלינו להתקנת מזגן מיני מרכזי במשרדי החברה ברמת גן, הצוות שלכם ביצע עבודה יסודית ברמה גבוהה, הדמפרים הותקנו בצורה אסתטית ותעלות המזגן הוצבו במיקום הנכון. פשוט להסיר בפניכם את הכובע

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים או חייגו: 055-9379-389